Kolik za 4565-ku???

Založil Millan, 18.01.2006, 12:41:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Millan

Zdavim vlackare!!! Zacinam s vlaky a mam moznost koupit 4565-ku. (stav-pouzite)
Jaka je prijatelna cena,jakou mam zaplatit??? Vim jen,ze to neni zrovna nejoblibenejsi typ...

werrac

Zalezi na stavu, muze byt ruzny, krome pouzity, zalezi na tom jak moc, jestli je to kompletni a zda je to pripadne s navodem. Co se ceny tyce, podivej se na Ebay.de, dej v kategorii Hracky - Lego vyhledat 4565. Ceny v Nemecku se pohybuji nyni pro nakup ne zrovna priznive, u kompletnich 4565 s navodem v dobrem stavu kolem 50 - 70 Euro, tedy cca 1500 az 2100 Kc ....

Cavelon

Citace od: werrac kdy 18.01.2006, 14:40:33
podivej se na Ebay.de, dej v kategorii Hracky - Lego vyhledat 4565.

Tam ale uvidí iba aktuálne prihodenia, dá sa nejako vyhľadať aj v ukončených aukciách, alebo to už nejde?

Micho

Ja som ho získal pred necelým rokom z eBay za 56 eur (bez poštovného). Bol to kompletný vlak s prekladišťom ale bez koľajiva a trafka s regulátorom. V slušnom stave. (Modrí vedia.)

Brat ho získal pred 3 mesiacmi tiež z eBay v úplne kompletnom a dobrom stave stave za 74 eur (bez poštovného).

Colonel32

jo, ale to postovny stoji 10-20 euro, takze kdyz beresi vic veci, tak se to vyplati, ale na jednu vec to prodrazi, vem si, ze 75+20 euro je 95 euro, a tou uz jsou skoro 3 tisice...

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 18.01.2006, 15:35:03
jo, ale to postovny stoji 10-20 euro, takze kdyz beresi vic veci, tak se to vyplati, ale na jednu vec to prodrazi, vem si, ze 75+20 euro je 95 euro, a tou uz jsou skoro 3 tisice...

V tej zásielke, čo bral brácho bolo 5 vlakových setov a pár ďalších vecí. Takže poštovné mu vyšlo celkom fajn ...  ;)

Colonel32

jinak, werracovy odhady cen berte trochu s rezervou, je to totiz typ cloveka, kterej vydrzel na 4551 bidovat skoro rok, nez prosla za cenu, kterou povazova za prijatelnou...

matny

V blizkej buducnosti budem mat na predaj lokomotivu, dva vozne + kolajivo zo setu 4565. Zial nepodarilo sa mi set skompletizovat, vzhladom nato, že sa pochadza z kiloware.

werrac

Citace od: Colonel32 kdy 18.01.2006, 15:58:16
jinak, werracovy odhady cen berte trochu s rezervou, je to totiz typ cloveka, kterej vydrzel na 4551 bidovat skoro rok, nez prosla za cenu, kterou povazova za prijatelnou...

Jo, jak se tu jiz psalo, jsem skrblik :-), ale trpelivej .......
Uprimne receno, nebyt silencu, co jsou ochotni nektere veci dost preplacet, tak za nizsi ceny nakupujeme vsichni .......

Colonel32

Citace od: werrac kdy 19.01.2006, 06:57:12
Uprimne receno, nebyt silencu, co jsou ochotni nektere veci dost preplacet, tak za nizsi ceny nakupujeme vsichni...

da se ta otazka skutecne brat takhle? Princip akce prece je, ze pere ten, kdo nabidne nejvic, za cenu, kterou nabidne druhy nejvyssi prihazujici, tz. je to jen otazka nabidky a poptavky... takze hodnota kazde veci se ustali na cene, kterou jsou za ni lidi ochotni v prumeru nabidnout... zkus zavest, ze krokodyli budou chodit za 30 euro... budou se na ne stat fronty, desitky a stovky lidi... a ty co budou mit prachy si zase zacnou kupovat mista dopredu...

werrac

Citace od: Colonel32 kdy 19.01.2006, 11:04:12
Citace od: werrac kdy 19.01.2006, 06:57:12
Uprimne receno, nebyt silencu, co jsou ochotni nektere veci dost preplacet, tak za nizsi ceny nakupujeme vsichni...

da se ta otazka skutecne brat takhle? Princip akce prece je, ze pere ten, kdo nabidne nejvic, za cenu, kterou nabidne druhy nejvyssi prihazujici, tz. je to jen otazka nabidky a poptavky... takze hodnota kazde veci se ustali na cene, kterou jsou za ni lidi ochotni v prumeru nabidnout... zkus zavest, ze krokodyli budou chodit za 30 euro... budou se na ne stat fronty, desitky a stovky lidi... a ty co budou mit prachy si zase zacnou kupovat mista dopredu...

No k tomu se da dodat jen tolik :
1. Rikal jsem nizsi cenu, a nevim, co ja bych ja na tom mel "zavadet", to je veci vsech kupujicich, bohuzel v mnohych pripadech zejmena prekupujicich ..........
2. Vysoke ceny se hodi zejmena prodavajicim, at uz primarnim ci dalsim .......
3. Trzni hospodarstvi funguje az od urcite velikosti trhu ...........
4. Cena 50 - 70 Euro je "bezna soucasna", viz Micho a zejmena Ebay
5. Tohle neni flame, ale snazim se o diskusi :-)

Colonel32

1. Ale s tim nic nenadels... kazdy za to nabidne prave tolik, na kolik si to max. ceni
2. Nerikam ze ne
3. I na nejmensim trhu muze fungovat kdo da vic, vyhraje
4. ja tvrdim, ze ta cena je 60-80. (kdyz to michuv bracha koupil za 74, tak by podle tveho nazoru hodne preplatil, Micho to koupil bez koleji za asi 54, a sety bez koleji chodej cca 10 euro levnejc)
5. me vadi, ze ty rad ostatnim vnucujes ceny, ktere dle meho nazoru nejsou realne

TomG

Jsou realne jen v pripade, ze ten set nechces mit hned a jsi ochoten venovat tomu svuj cas a usili. Aby jsi ten set ziskal za stanoveny limit a mel stesti, ze ho za tu cenu nekdo prodava a ciste nahodou te nekdo nepreplati, kdo ten set chce vic a nema chut cekat.
Only the best can survive.

Colonel32

ano, asi tak, jak rekl TomG. Na Werracovi mi vadi pristup, kterej by se dal snadno domonstrovat na tom krokodylovi... rok na to biduje, a nakonec ho dostane za 1500 (50 euro), a zacne vsem vnucovat myslenku, ze krokodyl se da koupit za 1500, ale o tom, ze to rok trva, o tom uz se tolik nezminuje, takze normalni clovek si zapamatuje, ze krokodyl se da sehnat za 1500... a ten clovek prijde, a rekne, abych mu sehnal krokodyla... a ja reknu, no, ale bude to stat tak 3000. A on rekne: Jak to??? Vzdyt se da sehnat za 1500, tak ti musi bohate stacit, ze ti za nej dam 2000, ne? jenze standartni cena za krokodyla je 80-100 euro, ja svyho mel za 82 euro+2 vagony zdarma (ale 20 za postovny) ale taky to byl nejmin desatej krokodyl, na kteryho jsem bidoval... a kdyz mi nekod rekne, at mu sezenu krokodyla, ja nebudu cekat rok, nez se podari sehnat levnyho.

dale, k tomu, co ted napadnes, a to ze jsem ochotnej mit tu drzost nekomu neco sehnat za penize... rad bych rekl jen toto: napsal jsem setsakra dlouhej navod, podle ktereho si to muze kazdej sehnat sam. Pokud ale nechce, a radsi da neco me za to, ze mu to sezenu, je to uz vec jen nas dvou

werrac

O tom jsem mlcel, ale pravda je, ze je jen tvoje vec, ze ti ponekud vadi, kdyz tu nekdo napise, za kolik se da neco sehnat :-). Pokud jde o ceny, tak ponekud prehanis / i v TV / :-) :-).

BTW Psal jsem tusim puvodne neco o 1700Kc vc. postovneho a bylo z toho necelych 1750Kc, az se nad tim zase budes priste rozcolovat :-) :-).

TomG

Citace od: werrac kdy 19.01.2006, 13:39:48
O tom jsem mlcel, ale pravda je, ze je jen tvoje vec, ze ti ponekud vadi, kdyz tu nekdo napise, za kolik se da neco sehnat :-). Pokud jde o ceny, tak ponekud prehanis / i v TV / :-) :-).

BTW Psal jsem tusim puvodne neco o 1700Kc vc. postovneho a bylo z toho necelych 1750Kc, az se nad tim zase budes priste rozcolovat :-) :-).

Neprehani, pokud je nekdo ochoten za tu cenu zbozi koupit, pak to tu cenu ma. Jinak to ze jsi nezminil, jak dlouho jsi dany set shanel a kolik tomu venoval casu, aby si ho ziskal za zminovanou cenu je z tve strany propaganda. Jsou lide jejichz volny cas ma vetsi cenu nez jen par usetrenych korun.
Only the best can survive.

Colonel32

#16
Citace od: werrac kdy 19.01.2006, 13:39:48
O tom jsem mlcel, ale pravda je, ze je jen tvoje vec, ze ti ponekud vadi, kdyz tu nekdo napise, za kolik se da neco sehnat :-)

to mi nevadi, vadi mi, v jakem kontextu to napise, viz duvod, ktery jsem uvedl...

Citace od: werrac kdy 19.01.2006, 13:39:48
Pokud jde o ceny, tak ponekud prehanis / i v TV / :-) :-).

TO NENI PRAVDA, MISB 7740 ted akorat sel za 1000 euro, nektere Maersk promosety na tech 1000 euro skutecne zacinaji, mam to od cloveka, ktery na ty sety bidoval...


Citace od: werrac kdy 19.01.2006, 13:39:48
BTW Psal jsem tusim puvodne neco o 1700Kc vc. postovneho a bylo z toho necelych 1750Kc, az se nad tim zase budes priste rozcolovat :-) :-).

ok, priznavam, tak 1750, vcetne postovneho... ale na pointe prikladu to VUBEC nic nemeni...

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)