(Vlastní) SYSTEM ALTERNATIVNÍ MODELY

Založil grohl, 17.01.2008, 03:08:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Věšák


Já sem přemejšlel, že bych zkusil nějaký alt. modely z takovejch těch racers miniautíček, pak sem od toho ale upustil, páč ty autíčka nejsou primárně dělaný na tvorbu více modelů a ještě k tomu mě nenapadlo co bych z nich dělal... :) :(

Citace od: Márty kdy 15.05.2009, 17:48:58
Když vidim, jakej to má ohlas, říkám si, že bych mohl konečně odprezentovat jeden můj dávnej sw projekt... ale asi by se to nesetkalo s "pochopením". :P ;)
Prezentuj, prezentuj...sw projekty lidi vždycky zajímaj ;) nebo aspoň naznač téma projektu :)

grohl

Citace od: Mart5ty kdy 15.05.2009, 19:04:12
ou né, protiletadlové dělo mám v plánu také, tak nevím jestli ho mám vůbec ještě dělat :), ale na ten humvee se těším, protože to je první model o který jsem se pokoušel, poté co jsem set koupil, ale bohužel marně
On to primárně ani není Hummer, ale prostě mi to druhou verzi tohohle buřtíka připomínalo. Pokud máš v plánu protiletadlový kanón jako jediný model, pak do toho jdi. U mě vznikl ze zbylých dílků jen jako přívěs a doplněk.

Hardegon

Jak tak koukam, co všechno dokážete z těch malých setíků udělat, říkám si, že by jste měli dostat nějaký čestný titul "LEGO MacGyver".

grohl


grohl

Kaminon pro přepravu těžkých či nadměrných nákladů



Věšák

No, moc těch těžkejch nákladů nemá  ;D
jako obvykle...parádní

5o

Citace od: Vesak kdy 18.05.2009, 16:33:31
No, moc těch těžkejch nákladů nemá  ;D

Veď vezie dva zvony a tie musia prepravovať extra pozorne.
Preto lebo Lego...

grohl

#157
Přihodím se, ještě jeden výtvor, který jsem včera konečně nafotil-postaven je sice už půl roku, ale nebyl jsem schopen si ten set od přítelkyně dotáhnout domů. Podobu s kamiónem ze 4837 jistě najdete-minimálně velikostní.
Díly pocházejí z tohoto setu

Lego_Radek

Néééééééééé. To ješílené. Celou dobu jsem jen chválil, tak to zkusím opačně. Grohle, je to příšerné a ty jsi ten nejhorší stavitel, protože nemáš soucit s ostatními   :) :) :)

rukay

Už mu někdy musej dojít nápady!! :-\ Tomu se nedá nic vytknout. :-X ;D ;D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Hardegon

Postavit ten zelený kamion je vážně obdivuhodné. Bylo by zajímavé ti dát na nějakou výstavu spoustu těch malých setů a celou vitrínu kde by byly všechny tvé modely vedle sebe. To by nelegaři nevěřili  >:D

Colonel32


Věšák

Tak to je taky dost hustý.... :o ale zas to neni jen z jednoho setu, ale z několika stejnech setů...  :P

grohl

Hardegon Neboj, chystá se něco na příští rok. Pokud to vyjde, tak to nejlepší by mohlo být vystaveno.
Colonel 32 O tomhle jsem neměl ani páru. Děkuji.

grohl

Slibovaný Offroad s protiletadlovým kulometem.



grohl


Colonel32

když jsem z těchto antén dělal kulomety, tak byly vždy přichycené obráceně, tz. u ústí se hlaveň rozšiřuje.

grohl

Citace od: Colonel32 kdy 20.05.2009, 19:27:30
když jsem z těchto antén dělal kulomety, tak byly vždy přichycené obráceně, tz. u ústí se hlaveň rozšiřuje.
Díky za připomínku ;)

grohl

Letoun inspirovaný neviditelným bombardérem B-2 Spirit




maeror

Možná bych na ta křídla nic nedával, ať jsou čistá a stejná, ale jinak je to paráda (i piloun! :) )

rukay

Jó ten se povedl :), ale pokud vím, tak už ho budou nahrazovat jiným letounem. :D Další možnost na tvou tvorbu. ;)
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

grohl

Maeror- Ta křídla vypadala poněkud prázdně, ale je jisté, že bez těch příkras je design více opravdový.
Rukay- Co to bude za letoun? Zatím zprávy o ničem jako jeho náhradě nemám. B-2 prochází další vlnou modernizace zaměřovacího zařízení a radaru.

Btw na ten offroad se nějak zapomnělo... Ačkoliv moje subjektivní pocity z modelů se mohou dost lišit od Vašich.

grohl

#172
Bylo nebylo, uploadnul jsem další mini Creator MOC. Ale neřekl jsem kam.
Prvnímu, kdo sem pošle odkaz na poslední zveřejněný výtvor, udělím privilegium vybrat si:


a) ze kterého setu bude další vývtor
b) co mám vytvořit a já se pokusil maximálně vyhovět
c) set i výtvor


Snažte, prosím, přihlédnout k možnostem daných stavebnic. Tj. nepište: "Udělej formuli ze zvířátkového setu, prasátko z letadel" apod.

Jen prozradím, že všude, kde mám galerie, vystupuji pod nickem grohl666 popř. grohl

grohl

Ani když napovím, že je nutné prohledat mou Brickshelf galerii?

Věšák

Aha...teď sem to pochopil...sry, předtim sem nějak nemoh rozluštit význam slov :P
Není to tohle??: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3891913
Příjde mi to nějaký nový :) (nebo sem se dřív nekouk pořádně :P ) ale je to krásný...

grohl

A máme vítěze.
Dalším výtvorem je Husolabuť  ;D

Takže co to bude, vašnosto?




Věšák

Myslíš že by z toho(zvířátka) šel udělat nějakej tvor ze star wars? (Třeba Rancor, Taun taun nebo tk podobně) To by se mi líbilo :)
Kdyby se to nepovedlo, tak bych prosil zase nějakou pěknou stíhačku nebo vozidlo z SW - set libovolný :P

grohl


grohl

Tauntaun je hotov. Jakmile mi klesne teplota a nebude mi tak zle, půjdu ti model nafotit.

Věšák

Jůva rychlík... :)
Už se těšim...ale nespěchej, zdraví je důležitější...