(Vlastní) SYSTEM ALTERNATIVNÍ MODELY

Založil grohl, 17.01.2008, 03:08:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

maeror

Díky za připomenutí zlatých časů mládí s ABC!  ;)
A než jsem poznal tvoje alternativní modely, tak bych nevěřil, že to půjde postavit takhle věrně!

Věšák

Citace od: maeror kdy 28.04.2009, 21:43:31
A než jsem poznal tvoje alternativní modely, tak bych nevěřil, že to půjde postavit takhle věrně!

Njn...u grohla bych věřil všemu  >:D

grohl: nepřestáváš mě udivovat :)

Lego_Radek

Tak to je paráda. A ta komentátorská tribuna a stupně vítězů zase až tak úplně mini nejsou, protože když si vezmu +/- měřítko modelu tvé formule a tu tribunu, tak je to na takový minipočet kostek perfektní proporční poměr.

grohl


grohl


Věšák

Sláva...zase alternativní modely :) hurá :) a jako obvykle sou nenapodobitelný :) (teda napodobitelný jo, ale normálně nevymyslitelný :P ) a hned dva najednou...nádhera :)

Lego_Radek

Paráda. Osobní auto skvělé, ale ta míchačka je suprová.Nemůžu si pomoci, ale mně se modely, které vytváříš z "mašinkového" setu líbí čím dál více, hlavně větší rozmanitostí barev (proti "žlutému" minisetu), které se ti ovšem vždy podaří velmi pěkně sladit. Super. A jestli budeš dávat modely hned po dvou, tak tím lépe.

grohl

#127
Trojplošník ze setu 4918

Více v zde: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=grohl666

Lego_Radek

Nemám slov............Kam až hodláš zajít............proč mě nenecháš spát, proč mě okrádáš o vlastní fantazii........? Jsi vůbec člověk, nebo jsi poskládaný z kostek. Myslím. že jsem tě odhalil. Jsi skutečný živý minifig. Jiné vysvětlení pro to, co tady předvádíš nemám.

grohl

Díky Radku :) Trojplošník je sice moc povedenej, ale počkej až uveřejním další předělávku Technic setu 8271. Šílenější věc jsem z Lega zatím nevytvořil :D

maeror

Nestraš, už takhle se jenom divím.

grohl

Nestraším. Povedlo se mi i z toho mála ukuchtit funkční zvíře, takže papoušek bude mít kamaráda.

grohl

Další zvíře v pořadí: Nosorožec



Věšák

Juhů  ;D konečně zase zvíře :)
Ne že by se mi nelíbily modely z ostatních setů (sou úžasný), ale poslední dobou mi tu ty zvířátka trochu scházely...děsně se mi líběj :P jen tak dál....

Lego_Radek

Co opět dodat. Ať žije džungle...A moc se těším na tu slibovanou předělávku Technicu. Poté už asi koněčně umřu se vzpomínkou na lego, rozplývající se ve slastnou mlhu zapomění :-)

Hardegon

Nosorožec!  ;D No ty jsi ďábel. Fakt jen kulit oči a nevěřícně zírat.  ;D

grohl

Než jsem se nadál, stojí mi na stole další tři minimodely. Vůbec nestíhám fotit, ale pár minut před spaním Legu vždy obětuju-tedy mám-li chuť.
Rychlostní minivznášedlo
Vrtule je samosebou funkční.  ;)



grohl

Nafoceno toho sice mám vícero, ale všeho moc škodí.
Vybral jsem model, který pravděpodobně udělá radost místní SW komunitě.
B-Wing






Věšák

Juhů...boží :)
máš pravdu místní komunita SW(nebo aspoň já) jásá...sem rád za každej sw model co z toho vytvoříš :)

Lego_Radek

Již jako zombie (viz. můj předešlý příspěvěk zde a reakce na technic pterodaktyla) musím ze záhrobního lego světa vyslat pochvalu. Tvých lego schopností je opravdu škoda na domácí stavění.

germik

No, všechno je to ůžo :o. Jen připomínka k míchačce. nádrž na beton je moc malá, ale s tím asi nic dělat nejde.
jinak B wing sem taky zkoušel (už dávno) udělat v miniscale, ale tenhle je lepší.
A nosorožec je taky docela ;D pěknej
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

grohl

Citace od: germik kdy 15.05.2009, 08:32:32
No, všechno je to ůžo :o. Jen připomínka k míchačce. nádrž na beton je moc malá, ale s tím asi nic dělat nejde.
jinak B wing sem taky zkoušel (už dávno) udělat v miniscale, ale tenhle je lepší.
A nosorožec je taky docela ;D pěknej
Musím dělat s tím, co v krabičce bylo. U míchačky je ta velikost bubnu opravdu malá, ale s danými dílky lépe sestavit nešel. Je to prostě jen kombinování několika dílků a posunování hranic.

grohl

Na Brickshelfu již byl zveřejněn další model. Buldozer s funkční radlicí vytvořený ze setu 4837



Více fotografií zde: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=378828


Věšák

Jo...myslim že timhle ses už zase překonal...uvažuju, jestli se taky nemám odebrat do záhrobí jako Lego_Radek :)

rukay

To je super! Jestli takhle budeš pokračovat tak všechno svoje Lego prodám na Aukru ,odcestuju na Sibiř a stanu se poustevníkem.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Lego_Radek

Ani po smrti nemá člověk od Grohla a jeho výtvorů klid. Ten buldozerboří i hranice mezi světem živých a mrtvých. Musím se zahrabat po milion kostek a doufat, že se ke mně Grohl neprostaví.......

TomB

Kdo umí, umí, kdo neumí, čumí :o :o :o :o :o :o :o(jako třeba já ;D)
Fakt bomba topic, tolik výtvorů........, to snad ani není možný :o :o
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

grohl

Opravdu Vám všem děkuji za milé reakce a byl bych nerad, abyste na stavění zanevřeli. Je to opravdu díl talentu a většina tréninku. Člověk si osvojí různé techniky, na leccos přijde sám, leckteré prvky okouká.
Abych ale jen neplácal, mohu prozradit, co z 4837 přijde pak... Armádní offroad inspirovaný Hummerem H2 s vlečným protiletadlovým kanónem. V rukou se mi rodí další pišišvor, ale asi budu muset udělat to samé jako před dvěma měsíci: ukrýt miniCreatory a doklepat se k dokončení dalšího Technic MOCU.  ::)

Marty713

Všechno je to fakt pěkný. :D :)
Když vidim, jakej to má ohlas, říkám si, že bych mohl konečně odprezentovat jeden můj dávnej sw projekt... ale asi by se to nesetkalo s "pochopením". :P ;)

Každopádně na Humvee se moc těšim. Uvidíme, jak se povede tobě... >:D

Mart5ty

ou né, protiletadlové dělo mám v plánu také, tak nevím jestli ho mám vůbec ještě dělat :), ale na ten humvee se těším, protože to je první model o který jsem se pokoušel, poté co jsem set koupil, ale bohužel marně

jinak ten B-wing mě dostal, při pohledu na ten miniset by mě vůbec nenapadl, fakt supr, stejně jako vše ostatní

také jsem proto, aby ostatní zkoušeli, stejně jako jsem zkusil i já a na stavění nezanevřeli