Tak jsem byl 14 dní pryč...

Založil ass, 19.03.2006, 22:32:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ass

Byl jsem na Kanárských ostrovech, přesněji na ostrově Gran Canaria. A samozřejmě mě taky zajímalo, jestli tam vůbec mají Lego, případně jestli nový.
    První Lego, co jsem našel, bylo zapadlý v růžku v jednom pro-turisty obchodním centru. Měli tam nějaký Orient Expedition, ze SW 7133 Bounty hunter pursuit a 7103 Jedi Duel, pak nějaký malý HP... ale příšerně drahý!!! Ten 7103 byl asi za 20 EUR a 7133 za 54 EUR :o. Takže i když jsem Yodu chtěl, za tuhle cenu sem ho nevzal.
    Dál jsem byl v hlavním městě a tam jsme vlezli do obchoďáku a hele: Toys'R'Us! Tam jsem se chtěl vždycky podívat, myslel jsem že tam mají úplně všechno Lego a i to nový dost napřed... A trochu mě to zklamalo. Lega tam nebyl nijak giga regál, ale jen kus, tak 4-5 m, dál ňáký megablocks a podobný shi*y. Zato tam měli nějaký zajímavý ceny, např. Bonanzu za 40 EUR a 4502 X-Wing za 40 EUR  :o ( a já ho nevzal  :-X ). Dál měli kompletní lednovou várku Exo-Force, kromě Gate Assault. Dál ještě několik Pirates setů ( buď 6278 nebo 6292, to nevím ) za 40 EUR, a zajímavej CITY hasičskej pack, všechno kromě lodě ( možná s ní, teď nevím ), taky za 40 EUR ( což je imho dobrá cena ), ještě tam měli druhej CITY pack ( nová sanitka, záhrannej vrtulník, policejní auto, a ještě nevím co ) asi za 50 EUR. Dál ještě nějakej KK pack a buhví co ještě. Nový letadlo ani letištní hasiči nikde. Já jsem si vzal 7701 a 7703 ( tak a teď mě ukamenujte  ;D ) a ještě jsem tam vyhráb 3431 za 10 EUR. Ještě v jednom toy shopu měli i tu Gate Assault a Prehistoric power.
     Jinak po příjezdu tu na mě čekalo 5 stran nepřečtenejch témat, uf  :), ale už to mám za sebou  ;D.

Shi-So

Jaky jsou ti mechove ,docela by me to zajimalo.
Nechces je popsat trochu blize ;)

ass

Mě se líbí, u toho Grand Titana je dobrej ten hasák, to světýlko teda nic moc, ve tmě svítí všechno jako na obrázku, ve dne je vidět jen ta diodka a konec trubičky. Ty klouby na nohou jsou imho moc pevný a blbě se s nima hejbá. Click hinge přidělávací na tyčku taky prd drží takže zbraně při manipulaci někdy upadnou. Tou tyčkou nahoře mecha se dá light brick z mecha vystrčit. Minifig má hustý háro ( trochu gumový ) a dva xichty. Robot je taky dobrej. U Fire Vulture ta vrtulka vzadu drží pěkně blbě ( opět click hinge, místo toho, aby tam dali normal zahlej technic spojovač tyček  ::) ), takže místo toho, aby se s vrtulkou dalo šťouchnutím zatočit, tak se překlikne a pohne se dolu  :-\. Ale jinak ty roboti jsou dobrý a určitě bych je doporučil, vzhledově se mi líbí a na vystavení jsou určitě cool, mají pěkně dělaný krabičky i návody, je tam tuna nálepek, ale ty jsem nelepil. Zkoušel jsem si s nima hrát, trochu to de, trochu ne, asi jsem nenašel správnej způsob. Nejlepší byla raketa na konci, která rozsekala zbytek Fire Vulture na kaši  >:D >:D ;D.

Anakin

akých mechov si si kúpil.docela by ma to zaujímalo ako fanúšika Exo-Force.A ako si vravel že ten light brick nesvieti aj cez den,neni to až taká pravda.v tme je to ináč dobré (kukni moju galériu na brickshelfe,Nick je Ani

tazzy

Citace od: ass kdy 19.03.2006, 22:32:12
Byl jsem na Kanárských ostrovech, přesněji na ostrově Gran Canaria. A samozřejmě mě taky zajímalo, jestli tam vůbec mají Lego, případně jestli nový.
    První Lego, co jsem našel, bylo zapadlý v růžku v jednom pro-turisty obchodním centru. Měli tam nějaký Orient Expedition, ze SW 7133 Bounty hunter pursuit a 7103 Jedi Duel, pak nějaký malý HP... ale příšerně drahý!!! Ten 7103 byl asi za 20 EUR a 7133 za 54 EUR :o. Takže i když jsem Yodu chtěl, za tuhle cenu sem ho nevzal.
    Dál jsem byl v hlavním městě a tam jsme vlezli do obchoďáku a hele: Toys'R'Us! Tam jsem se chtěl vždycky podívat, myslel jsem že tam mají úplně všechno Lego a i to nový dost napřed... A trochu mě to zklamalo. Lega tam nebyl nijak giga regál, ale jen kus, tak 4-5 m, dál ňáký megablocks a podobný shi*y. Zato tam měli nějaký zajímavý ceny, např. Bonanzu za 40 EUR a 4502 X-Wing za 40 EUR  :o ( a já ho nevzal  :-X ). Dál měli kompletní lednovou várku Exo-Force, kromě Gate Assault. Dál ještě několik Pirates setů ( buď 6278 nebo 6292, to nevím ) za 40 EUR, a zajímavej CITY hasičskej pack, všechno kromě lodě ( možná s ní, teď nevím ), taky za 40 EUR ( což je imho dobrá cena ), ještě tam měli druhej CITY pack ( nová sanitka, záhrannej vrtulník, policejní auto, a ještě nevím co ) asi za 50 EUR. Dál ještě nějakej KK pack a buhví co ještě. Nový letadlo ani letištní hasiči nikde. Já jsem si vzal 7701 a 7703 ( tak a teď mě ukamenujte  ;D ) a ještě jsem tam vyhráb 3431 za 10 EUR. Ještě v jednom toy shopu měli i tu Gate Assault a Prehistoric power.
     Jinak po příjezdu tu na mě čekalo 5 stran nepřečtenejch témat, uf  :), ale už to mám za sebou  ;D.

To sis dělal poznámky do sešitu??  ;D Já bych si to všechno nezapamatoval  ;D

ass

#5
Nahoře jsem to napsal, co jsem si koupil...  ::) 7701 a 7703. A s tím světýlkem asi záleží na množství světla v okolí.

tazzy: Ne nedělal, tam toho měli dost málo, ale stejně jsem možná na něco zapoměl.