Animace - Lego stop-motion

Založil animation, 01.11.2011, 15:16:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

animation

Ahoj,

jsem lego animátor a je mi 12 let. Rád bych slyšel názory na můj první animovaný film od zkušenějších.
Tady je link: http://www.youtube.com/watch?v=cEWGc4WoDjQ
2BrothersStudio

Ivansliz

Byť krátké video, tak celkem dobré, to se musí uznat. ;) Např. pohyb postaviček nebyl moc sekaný, alespoň podle mě.  ;D 

ALE:
1) Co mně ale na filmu od začátku vadilo, byl slabý zvuk, přesněji hlas mluvících postav. Musel jsem reproduktory zesílit na maximum a nastražit uši, abych slyšel všechno a pochopil, o co v tom jde. Jinak zvuk jakožto doprovodná hudba, ten byl, co se hlasitosti týče, ok.
2) Také při pohybu úst bych volil úplně černou barvu, než když se jim objeví při mluvení na ústech bílá elipsa.

Co se kostek týče, tak mnoho z nich vypadalo značně poničeně a špinavě.  ::) Co jsi s nimi dělal? A nešly by aspoň některé z nich spravit (očistit, ...) ? ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

P4tr1cius

Video zabaví. Na 13 ročného..., teda si šikovný. Len pokračuj. Akurát nepočuť dobre tvoj komentár počas videa.

Najlepším je kung-fu premet cez vysokú stenu. To je určite Jackie Chan.

animation

Jsem rád že se vám video líbí. Vím že zvuk nebyl moc slyšet, příště se polepším. Kostky také očistím ;). Snažil jsem se držet na 30 fps. V pokračování budou nové styly pohybu kamery a víc akce, ale na příběh také nezapomenu ;D. Ale je to moje první video takže doufám že se zlepším.
2BrothersStudio

nerow

Standart stop-motion je přesně 24 fps.

peter

Ohledně animace je vše celkem v pořádku. Vlastně zde bylo i již hodně řečeno, tj. celkem plynulé, animovaná gestikulace jsou fajn, příště lépe vyrovnej hladiny jednotlivých zvukových stop a klidně sniž fps na obvyklých 24.

K ostatnímu se raději vyjadřovat nebudu, jelikož bych musel být hnusný, tj. zejména k stavu tvé sbírky a námětu.

Každopádně nenech se odradit, jelikož nakročeno, co se úrovně zpracování týče, máš dobře ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mikithemage

Dělám animace už nějakou dobu ale i přesto bych řekl že ty tvoje jsou lepší  ;)

animation

2BrothersStudio

otaznik

Ty počmárané kostky fixama: prosím už nikdy více!

animation

2BrothersStudio