Zvláštní barva dílku - set 8421

Založil ass, 26.12.2005, 20:10:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ass

Tak jsem dostal od Ježíška set 8421 a vše bylo v pořádku až na jeden tento dílek, který tam sice byl, ale byl v barvě něco mezi MdStone a DkStone. Mám si napsat na LEGO Service, aby mi poslali správný v MdStone?

Colonel32

urcite

a radsi napis ze chybel, pac jinak by po tobe mohli chtit, abys jim poslal ten puvodni na prezkoumani

ass

A ještě jedna věc - několik dílů je tam ve staré šedé namísto nové. Je to tím, že se snaží vyprázdnit ty starý zásoby ? Docela mě to štve.

otaznik

Citace od: ass kdy 27.12.2005, 17:25:40
A ještě jedna věc - několik dílů je tam ve staré šedé namísto nové. Je to tím, že se snaží vyprázdnit ty starý zásoby ? Docela mě to štve.
LEGO avizovalo, že zbylé zásoby staré šedé budu dávat do nových modelů na místa, kde kostky nejsou vidět.

Raistlin M

Jenže by to měli dávat oficielně a né tím nahrazovat dílky, co mají být uplně v jiné barvě. >:(

otaznik

Citace od: Raistlin M kdy 27.12.2005, 19:21:20
Jenže by to měli dávat oficielně a né tím nahrazovat dílky, co mají být uplně v jiné barvě. >:(

Jasně, špatně jsem to napsal. Chtěl jsem říci, aby se pořádně podíval, jestli tam má být opravdu nová šedá, když LEGO avizovalo to, co jsem napsal. :-)