10179 za směšnou částku

Založil ass, 05.12.2009, 22:53:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matošo

Moje Barborka dostane Buldozer 7685...  ;D

Hana129

#151
Citace od: Shi-So kdy 16.12.2009, 16:01:14
Citace od: grohl kdy 16.12.2009, 15:44:53
Kilometrová cesta z pošty, kde paní pošťačka hledala balík 25 minut a pak se přišla raději zeptat, co má hledat. Vyfoceno a opět v bedně, kde bude ještě 8 dní čekat.

TS TS, ten muj je urcite vetsi ;D

TS TS, nehádejte se,  jsem je přeměřila a jsou stejný  ;D  >:D ;D 


Protože mám další dotazy co prý budu se dvěma dělat.
Tak odpovídám nejsou oba moje, fakt nejsem takový hamoun, právě naopak chtěla jsem  ještě ušetřit na poštovném :D, proto jsem  objednala dva. 
Druhý set byl, ale  hned  zamluven.


maeror

Citace od: rdk kdy 16.12.2009, 20:28:09
Barborka se už taky těší, až si pohraje. ;D ;D

Ježišmarja, dej pozor, ať jí to nezavalí! :D

berkshrund

Plno z vás píše, že plánujete Falcona prodat. Od prosince se taky objevuje téměř ve všech bazarech, na aukru...a není problém ho tam najít i dnes :)
Patřím mezi ty, kterým se podařilo ho koupit i prodat (8500,-). Jak ste na tom vy?

grohl

Blokuje mi půl pokoje přikrytej igelitem.  ;D Až se přestěhuju a našetřím peníze, pořídím mu konferenční stolek na míru, ve kterém bude, obehnán skly, trůnit.

Hardegon

Já už ho velmi pěkně prodal. Na aukru, za cenu o málo vyšší než berkshrund. A podle plánu, peníze z prodeje velmi aktivně cpu zase zpět do LEGa.  >:D

grohl

Dneska jsem Falcona úspěšně přestěhoval. Dvakrát mi byl předtím usednut celý předek, před stěhováním mi na něj spadla bočnice postele a po přemístění bylo potřeba jen lehce docvaknout kostru. Inu, palec vzhůru pro designérský team.