10179 za směšnou částku

Založil ass, 05.12.2009, 22:53:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ass

Asi opět menší chybka, ale pokud si dobře pamatuji, tak minule všechny objednávky na 'podezřele levné' zboží stornovali, takže asi ani nemá cenu to zkoušet.  ;D

linhi


otaznik

#2
Však může každej, pořád to za tu cenu nabízí. Otázkou je, jestli to někomu pošlou.

Hana129

#3
Tak minule sice neposlali nic, ale byla aspoň 15% sleva na další objednávku.  ;)
Akorát u toho je ta cena vyšší, tak těch objednávek nemusí být tolik a teoreticky by to mohlo i přijít. 


Za tu cenu na díly dobrý  >:D

vasek

Hi hi hi, tak kdo se nachá nachytat tentokrát ? To už tu bylo a dostal někdo něco ? Akorát e-mail !

Jindroush

Já dostal slevu a užil jsem si ji...  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

vasek

Citace od: Jindroush kdy 05.12.2009, 23:37:22
Já dostal slevu a užil jsem si ji...  :P
Já taky a s klidem jsem jim jí nechal.  ;)

Jindroush

What Have the Romans Ever Done For Us?

The aqueduct. And the sanitation! And the roads... Irrigation... Medicine... Education... Health... And the wine... Public baths! And it's safe to walk in the streets at night now.

All right... all right... but apart from better sanitation and medicine and education and irrigation and public health and roads and a freshwater system and baths and public order... what have the Romans done for us?

:P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Shi-So

Citace od: Jindroush kdy 05.12.2009, 23:49:09
What Have the Romans Ever Done For Us?

The aqueduct. And the sanitation! And the roads... Irrigation... Medicine... Education... Health... And the wine... Public baths! And it's safe to walk in the streets at night now.

All right... all right... but apart from better sanitation and medicine and education and irrigation and public health and roads and a freshwater system and baths and public order... what have the Romans done for us?

:P

Monty Python? :D

ass

Tak podle 'What's hot now' si už pár lidí objednalo.  ;D

linhi

Je možné že je to nějaká akce? Za tu cenu bych ho pod stromek bral :-)

vasek

Citace od: linhi kdy 06.12.2009, 08:51:10
Je možné že je to nějaká akce? Za tu cenu bych ho pod stromek bral :-)
Já bych to viděl na akci "chyba při aktualizaci eshopu". Po zkušenostech z minula nevěřím, že někomu za uvedenou cenu něco pošlou a pokud nabídnou opět 15 % slevu tak to bude maximum. Ovšem pokud někdo potřebuje něco z PaB tak snad aby si objednal a počkal co se bude dít  >:D.

Jestli to nedělají jako marketingový tah aby se o S@H hodně psalo a mluvilo !  8)

Rhox

že by něco podobnýho jak prázdninovej incident s novýma iPhonama?Ale tam to aspoň za tu částku těm lidem opravdu prodali...

Hana129

#13
Citace od: linhi kdy 06.12.2009, 08:51:10
Je možné že je to nějaká akce? Za tu cenu bych ho pod stromek bral :-)


jo lego.com dokáže být často neuvěřitelně akční  ;D  :'(

:-X :-X

U objednávky sice budou  bloklé peníze cca týden  ::)   Za pokus to však stojí, teoreticky to i akce tentokrát možná je a nakonec balík dorazí. ale hlavně jsem zvědavá jak toto pořeší. Dík za info. 
Objednávku jsem poslala a přišla potvrzená za tu cenu + poštovné. 

Ondra

Nedávno mi odpověděli, že ceny budou přizpůsobovat trhu dané země, ale že až tak mně nenapadlo  ;D .P.s.:Ten správce musí být asi dobré střevo  >:D, stát se mu to podruhé v jednom roce, to je na padáka.

vasek

Citace od: Ondra kdy 06.12.2009, 13:24:36
Nedávno mi odpověděli, že ceny budou přizpůsobovat trhu dané země, ale že až tak mně nenapadlo  ;D .P.s.:Ten správce musí být asi dobré střevo  >:D, stát se mu to podruhé v jednom roce, to je na padáka.
Třeba je to druhý (nový) správce  >:D. Jen by mě zajímalo jestli se jim podobné kousky daří dělat i  v jiných zemích  ;D.

Doufám, že to všichni objednáváte po kartónech .... ať je nějaká zábava. Škoda, že to není technic, taky bych si objednal, alespoň jednu paletku prosím.. nebo raději dvě ....

MwK

Niekto kto to objednáva by na mňa mohol myslieť? Žeby to aj mne objednal?
Kľudne by som potom dal aj 3500 českých... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondra

Citace od: vasek kdy 06.12.2009, 13:35:19
Citace od: Ondra kdy 06.12.2009, 13:24:36
Nedávno mi odpověděli, že ceny budou přizpůsobovat trhu dané země, ale že až tak mně nenapadlo  ;D .P.s.:Ten správce musí být asi dobré střevo  >:D, stát se mu to podruhé v jednom roce, to je na padáka.
Třeba je to druhý (nový) správce  >:D. Jen by mě zajímalo jestli se jim podobné kousky daří dělat i  v jiných zemích  ;D.

Doufám, že to všichni objednáváte po kartónech .... ať je nějaká zábava. Škoda, že to není technic, taky bych si objednal, alespoň jednu paletku prosím.. nebo raději dvě ....
No jo, i omezení 5kusů na osobu padlo  ;D .

Anatyt

Citace od: MwK kdy 06.12.2009, 14:03:01
Niekto kto to objednáva by na mňa mohol myslieť? Žeby to aj mne objednal?
Kľudne by som potom dal aj 3500 českých... >:D

Podobne poprosím priateľov v Česku.  ;D

vasek

Citace od: Anatyt kdy 06.12.2009, 15:07:27
Citace od: MwK kdy 06.12.2009, 14:03:01
Niekto kto to objednáva by na mňa mohol myslieť? Žeby to aj mne objednal?
Kľudne by som potom dal aj 3500 českých... >:D

Podobne poprosím priateľov v Česku.  ;D

No vždyť říkám, přivezte sem kamión a my už si ho nějak rozdělíme !  ::)

Ondrej

Podle mě to dopadne jako minule. Jediný co mě štvalo je to, že mi nepřišla sleva a ještě jsem měl blokovaný peníze asi týden. Myslím, že si pro příště Lego najme nějakého speciálního kontola pro Českou republiku :)

vasek

#21
Citace od: Ondrej kdy 06.12.2009, 15:11:38
Podle mě to dopadne jako minule. Jediný co mě štvalo je to, že mi nepřišla sleva a ještě jsem měl blokovaný peníze asi týden. Myslím, že si pro příště Lego najme nějakého speciálního kontola pro Českou republiku :)

Já jsem přesvědčen, že to dopadne jako minule, ale protože mne tahle stavebnice nezajímá tak se u toho skvěle bavím ... jen škoda že na PaB nejsou žádný úzkoprofilový technic součástky, to bych si taky jeden objednal ... ;D   a doufal že to dopadne jako minule ...
Jen je mi líto toho kdo to má na svědomí, nechtěl bych být v jeho kůži !

EDIT : Ondro to oni ti neposlali ani omluvný e-mail ?

Ondra

Citace od: Hana129 kdy 06.12.2009, 13:19:27
Citace od: linhi kdy 06.12.2009, 08:51:10
Je možné že je to nějaká akce? Za tu cenu bych ho pod stromek bral :-)


jo lego.com dokáže být často neuvěřitelně akční  ;D  :'(

:-X :-X

U objednávky sice budou  bloklé peníze cca týden  ::)   Za pokus to však stojí, teoreticky to i akce tentokrát možná je a nakonec balík dorazí. ale hlavně jsem zvědavá jak toto pořeší. Dík za info. 
Objednávku jsem poslala a přišla potvrzená za tu cenu + poštovné.  
Takže ti to pošlou  :o

vasek

Citace od: Ondra kdy 06.12.2009, 18:31:09
Citace od: Hana129 kdy 06.12.2009, 13:19:27
Citace od: linhi kdy 06.12.2009, 08:51:10
Je možné že je to nějaká akce? Za tu cenu bych ho pod stromek bral :-)


jo lego.com dokáže být často neuvěřitelně akční  ;D  :'(

:-X :-X

U objednávky sice budou  bloklé peníze cca týden  ::)   Za pokus to však stojí, teoreticky to i akce tentokrát možná je a nakonec balík dorazí. ale hlavně jsem zvědavá jak toto pořeší. Dík za info. 
Objednávku jsem poslala a přišla potvrzená za tu cenu + poštovné.  
Takže ti to pošlou  :o
Ale kdepak, to posílá automat, až někdo zjistí že tam mají chybu tak objednávku stornují. Teda alespoň tak to bylo s buldozerem a vlaky.

Ondrej

Pro Vaška: u mě mohl být spíš problém s kartou, objednávka se odeslala, ale potvrzení mi nepřišlo a peníze se stejně blokovali. Takže naštvanost dvojnásobná.

Ondrej

Citace od: vasek kdy 06.12.2009, 18:34:53
Ale kdepak, to posílá automat, až někdo zjistí že tam mají chybu tak objednávku stornují. Teda alespoň tak to bylo s buldozerem a vlaky.

Myslím, že jim bude nápadný když se falcona za minulej rok prodali tak dva kusy a teďka jich chtěj stovky :) Doufejte, že si řeknou že jsou k Vánocům...

linhi

Citace od: vasek kdy 06.12.2009, 18:34:53
Citace od: Ondra kdy 06.12.2009, 18:31:09
Citace od: Hana129 kdy 06.12.2009, 13:19:27
Citace od: linhi kdy 06.12.2009, 08:51:10
Je možné že je to nějaká akce? Za tu cenu bych ho pod stromek bral :-)


jo lego.com dokáže být často neuvěřitelně akční  ;D  :'(

:-X :-X

U objednávky sice budou  bloklé peníze cca týden  ::)   Za pokus to však stojí, teoreticky to i akce tentokrát možná je a nakonec balík dorazí. ale hlavně jsem zvědavá jak toto pořeší. Dík za info. 
Objednávku jsem poslala a přišla potvrzená za tu cenu + poštovné.  
Takže ti to pošlou  :o
Ale kdepak, to posílá automat, až někdo zjistí že tam mají chybu tak objednávku stornují. Teda alespoň tak to bylo s buldozerem a vlaky.

Ano přesně tak,vlaky a buldozer jsem také objednal,bylo to potvrzené i s poštou,ale stejně mě do 3 dnů kontaktovali a stornovali to....

vasek

Citace od: Ondrej kdy 06.12.2009, 18:35:45
Pro Vaška: u mě mohl být spíš problém s kartou, objednávka se odeslala, ale potvrzení mi nepřišlo a peníze se stejně blokovali. Takže naštvanost dvojnásobná.
To asi kartou nebylo, to by ti tu sumu neblokovali, ale nevím. Já si tenkrát objednal, chtěl jsem vláček pro kluky a buldíka pro sebe a omluvili se mi a poslali kód na slevu, ten kód nebyl vázán na moje jméno ale platil jen asi týden.

maeror

Citace od: Shi-So kdy 06.12.2009, 02:10:35
Citace od: Jindroush kdy 05.12.2009, 23:49:09
What Have the Romans Ever Done For Us?

The aqueduct. And the sanitation! And the roads... Irrigation... Medicine... Education... Health... And the wine... Public baths! And it's safe to walk in the streets at night now.

All right... all right... but apart from better sanitation and medicine and education and irrigation and public health and roads and a freshwater system and baths and public order... what have the Romans done for us?

:P

Monty Python? :D

Life of Brian :)

Hana129

#29
Citace od: Ondra kdy 06.12.2009, 18:31:09
Citace od: Hana129 kdy 06.12.2009, 13:19:27
Citace od: linhi kdy 06.12.2009, 08:51:10
Je možné že je to nějaká akce? Za tu cenu bych ho pod stromek bral :-)


jo lego.com dokáže být často neuvěřitelně akční  ;D  :'(

:-X :-X

U objednávky sice budou  bloklé peníze cca týden  ::)   Za pokus to však stojí, teoreticky to i akce tentokrát možná je a nakonec balík dorazí. ale hlavně jsem zvědavá jak toto pořeší. Dík za info. 
Objednávku jsem poslala a přišla potvrzená za tu cenu + poštovné.  
Takže ti to pošlou  :o

To nevím a ani se tím nezabývám, přijde nepřijde. 15% sleva by potěšila ;).

Cena tentokrát ani chybou nemusí být, každopádně určitě na tom Lego neprodělá i kdyby ty objednávky vyřídili. Cena za dílek vyjde 0,54 což zas není až tak málo, určitě to  pokryje alespoň materiálové náklady. U vláčků to bylo něco jiného, tam ta cena byla úplně směšná.
Cena 2799 je pro neznalé i tak dost  a věřím, že se najdou lidi, kteří by to nekoupili ani za cenu poštovného  :P.


Sama jsem objednávku tentokrát už odeslala, jen, abych získala dalšího bobříka  z lego.com, s vírou, že snad  je to zas trochu probere.

třeba v tom, že budou-li dobré ceny budou i objednávky ;)