jak odstranit to?

Založil B.A.X.O, 21.06.2008, 11:16:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

B.A.X.O

ahoj. Mám dve figy battledroidov. boli k setu 7670 ešte aj s commanderom. No ale, vždy som chcel červených security droidov tak som sa rozhodol že si dvoch nafarbím na červeno centro fixkou...prečo tak neuveritelné rozhodnutie?? lebo som nepočítal s tým že by som sa niekedy vobec k setu 7662 mtt dopracoval, a tak mi je lúto to čo som tým figom vykonal
dal som ich do kelímka s alpou, vymočiť. teraz už sú v poriadku ale niektoré časti proste nie a nie ísť dole. ja som to totiž farbil dvoma rozdielnymi fixami, a tá  druha za pomoci alpy už akosi nejde. teda čo mi radíte na to použiť? nejaky špecialny odstranovač alebo niečo
star wars rulezz

Džejkob

pak už jedině apsinth ;D ;D ;D
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

descale

Zkusil bych způsoby čištění od fixu, které jsou popsané tady.

CitaceNa počmáraní fixkou zabírá nejlépe instantní líh ve spreji (deodorant) POZOR vyvarujte se deodorantů s antiperspirantem. Úspěšnost odstranění vad na kráse však zavisí na typu fixky, a na barvě kostky (bílé jsou na tom nejhůř).

CitacePeroxid vyžere i dost zašlou špínu a pokreslení fixou.

Colonel32

pokud se jedna o dil bez potisku, pak bude velmi uspesne TEMPO

otaznik

Citace od: B.A.X.O kdy 21.06.2008, 11:16:38
ahoj. Mám dve figy battledroidov. boli k setu 7670 ešte aj s commanderom. No ale, vždy som chcel červených security droidov tak som sa rozhodol že si dvoch nafarbím na červeno centro fixkou...prečo tak neuveritelné rozhodnutie?? lebo som nepočítal s tým že by som sa niekedy vobec k setu 7662 mtt dopracoval, a tak mi je lúto to čo som tým figom vykonal
dal som ich do kelímka s alpou, vymočiť. teraz už sú v poriadku ale niektoré časti proste nie a nie ísť dole. ja som to totiž farbil dvoma rozdielnymi fixami, a tá  druha za pomoci alpy už akosi nejde. teda čo mi radíte na to použiť? nejaky špecialny odstranovač alebo niečo
OMG

Tohle bych bral jako daň za hloupost a koupil bych na BL jiné.

B.A.X.O

Citace od: otaznik kdy 21.06.2008, 22:12:44
Citace od: B.A.X.O kdy 21.06.2008, 11:16:38
ahoj. Mám dve figy battledroidov. boli k setu 7670 ešte aj s commanderom. No ale, vždy som chcel červených security droidov tak som sa rozhodol že si dvoch nafarbím na červeno centro fixkou...prečo tak neuveritelné rozhodnutie?? lebo som nepočítal s tým že by som sa niekedy vobec k setu 7662 mtt dopracoval, a tak mi je lúto to čo som tým figom vykonal
dal som ich do kelímka s alpou, vymočiť. teraz už sú v poriadku ale niektoré časti proste nie a nie ísť dole. ja som to totiž farbil dvoma rozdielnymi fixami, a tá  druha za pomoci alpy už akosi nejde. teda čo mi radíte na to použiť? nejaky špecialny odstranovač alebo niečo
OMG

Tohle bych bral jako daň za hloupost a koupil bych na BL jiné.

prečo nové? ???ved to postrada ake kolvek znamky logiky. ked staci iba chytit spravny prostriedok ako sa radi vyssie a je to. no ale tvoj pristup ma dost vydesil... ;)
star wars rulezz

Colonel32

myslim, ze otaznika vydesil tvuj pristup mnohem vic, a to opravnene... ::)

otaznik

#7
Citace od: B.A.X.O kdy 21.06.2008, 22:46:30
prečo nové? ???ved to postrada ake kolvek znamky logiky. ked staci iba chytit spravny prostriedok ako sa radi vyssie a je to. no ale tvoj pristup ma dost vydesil... ;)

Logiku v mých očích postrádá barvení minifigů, navíc v době, kdy se dají téměř všichni relativně snadno koupit.

...mimochodem kdo maluje na LEGO díly je barbar! Alespoň tak to vidím já.

Dejv

Citace od: bambus kdy 21.06.2008, 20:23:35
pak už jedině apsinth ;D ;D ;D

Ten asi předcházel tomu barvení figů, jinak si to neumím vysvětlit.. Ale když už se stalo, tak bych se přimlouval za líh, ten byl pravděpodobně obsažen i v náplni vražedného nástroje..