star wars: mini clone turbo tank

Založil B.A.X.O, 16.06.2008, 17:33:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

B.A.X.O

Tak myslím že hodně star wars věcí je v mini provedení. Ale hodně by mě zajímalo jak by někdo uvedl do tohoto provedení tento set. Proč taky ne? když už jsou tu sety jako AT-AT v mini, AT-ST...a jelikoz jeste nikdo tohle nevymyslel (aspon si to myslím protože jsem to nikde nenašel) zajímalo by mě jestli by to někdo v tomhle tématu dokázal stvárnit...jestli v Cadu nebo Real je jedno. myslím si že set na postavení v mini je to celkem jednoduchej, tak proč ho nepostavit? zajímali by mé vaše návrhy...set nijak zložitý to možná není, ale pak proč ho teda LEGO ješte nevymyslelo? do kolekce mini by se podle mě hodil...
star wars rulezz


B.A.X.O

jéje uprimne se moc umlouvám:( to jsem nevědel. je vubec neco co v mini mertiku jeste neni? ze star wars
star wars rulezz

otaznik

Citace od: B.A.X.O kdy 16.06.2008, 17:33:58
Tak myslím že hodně star wars věcí je v mini provedení. Ale hodně by mě zajímalo jak by někdo uvedl do tohoto provedení tento set. Proč taky ne? když už jsou tu sety jako AT-AT v mini, AT-ST...a jelikoz jeste nikdo tohle nevymyslel (aspon si to myslím protože jsem to nikde nenašel) zajímalo by mě jestli by to někdo v tomhle tématu dokázal stvárnit...jestli v Cadu nebo Real je jedno. myslím si že set na postavení v mini je to celkem jednoduchej, tak proč ho nepostavit? zajímali by mé vaše návrhy...set nijak zložitý to možná není, ale pak proč ho teda LEGO ješte nevymyslelo? do kolekce mini by se podle mě hodil...

Vrať se do 1. třídy a odpros paní učitelku češtiny.

Skyder

#4
On je zo Slonenska takze to bude tym. Podla mna by mohol kludne pisat aj po Slovensky /ako my ostatni  ;D/

EDIT for TAZZY: Netusim, daj vetu a ja ju dam do slovenciny.  ;D
Skyder

tazzy

Citace od: Skyder kdy 16.06.2008, 22:14:20
On je zo Slonenska takze to bude tym.

Ja bych rekl, ze to tim nebude. Stylistika, slovosled a uprava jsou snad v obou jazycich stejne, ne?

B.A.X.O

Citace od: Skyder kdy 16.06.2008, 22:14:20
...Podla mna by mohol kludne pisat aj po Slovensky /ako my ostatni  ;D/


lenze potom by si to nevedel precitat uz vobec
star wars rulezz

Jarmila

Citace od: B.A.X.O kdy 17.06.2008, 09:28:23
Citace od: Skyder kdy 16.06.2008, 22:14:20
...Podla mna by mohol kludne pisat aj po Slovensky /ako my ostatni  ;D/


lenze potom by si to nevedel precitat uz vobec

Tak tomu tedy nerozumím. Slováci tu běžně užívají slovenský jazyk. Mám si snad myslet, že neumíš pořádně ani slovensky?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!