(Vlastní) Hraniční pevnost

Založil Vasan, 03.06.2014, 22:50:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasan

Tak konečně zde můžu prezentovat svůj první dokončený MOC. Možná až trochu moc troufale jsem se prakticky bez jakýchkoli předchozích zkušeností upsal Danymu na Castle diorama pro Lipno, ale snad to tak hrozně nedopadlo - posuďte prosím sami.

Můj MOC začíná vlevo na úrovni palisády, vpravo pak končí dřevěným domečkem a jezírkem, které vytvořil SpCasPi000. Ačkoli jsme se prakticky na ničem nedomlouvali, tak nám to sedlo opravdu krásně k sobě.



















DarkDrago

#1
Kdyby si nebyl blbej, tak ho přihlásíš do soutěže. Co tím chci říct? Jen to, že tenhle MOC by na to i měl ;)

P.S. dej to aspoň do aktuální soutěže :D
Dračí páni s mocí ohně...

Vasan

Je v hradařském trojboji... akorát jsem chtěl zbytek fotek hodit sem... :)

DarkDrago

Tak to pak joo :D
Originální, co se výstavy týče, je ten vodopád. Dva, co jsem zaregistroval na vedlejším kurtu, jsou dělány stejnou technikou, ale tvůj je jiný a dost dobrý :D
Dračí páni s mocí ohně...

matka

Krásný propracovaný MOC. Dobrá práce.
Paní na Žlutém hradě

Mr. Cube


linhi

Tak tohle se me vazne libilo,bez zkusenosti? Vzdyt je to paradni,tak
to jsem zvedav co vykouzlis priste. Palec nahoru  8)

Togaran

Pro mě to je taky moc hezký MOC :) na výstavě jsem se dlouho koukal na všechny detaily, které jsi tam dostal :) Hrádek, vesnice, příroda, všechno luxusní, dobrá práce!
Jediné co mě tam trochu nesedí je příjezdová cesta z tan plates. Je to tam takový hrubý prvek, co tam nezapadne. Dal bych tam nějaké malé tiles různých barev jako kameny nebo nerovnosti. Figové nebo koně by to taky trochu skryli.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Izmael10


Vasan

Ano, ale myslel jsem, že tam je to jako přihláška do soutěže a tady jako kompletní prezentace díla. Pokud by s tou duplicitou byl nějaký problém, tak nechť mne autority odtud odstraní  ;D .

Vasan

Tak po delší odmlce se zde opět hlásím po dokončených úpravách. Fotky bohužel budou až večer, a ani tak neslibuji nijak valnou kvalitu. Zatím ale aspoň můžu přiblížit změny, které jsem provedl:

1)  posun o pár set let vpřed - "stojánko-tužkoidní" hrad zchátral a je z něj zřícenina
2)  také se kvůli bláznivým pokusům čaroděje celá výseč přesunula z Castle do jiného vesmíru
3)  při přesunu došlo k vedlejším účinkům a minifigům zrůžověly hlavičky a ručičky (nahatým i vše ostatní)
4)  upravil jsem vzhled cest - již je netvoří monolitické kvádry 8*6

Můžete se tedy těšit na hordu skřetů i putující skupinu trpaslíků v čele s Gandalfem.

Vasan


richchie

nemam slov, proste takyto typ stavieb sa mi paci  :)

Izmael10

#13
Mne sa to páči ešte o čosi viac ako pôvodná stavba.  8)
Skús pridať viac fotiek, aby bola na nejakej vidieť aj celá stavba.

frantoka

veľmi pekné, žije to tam celé.