Matošovi smrdutí piráti

Založil Matošo, 27.02.2010, 15:30:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivansliz

Citace od: Matošo kdy 27.02.2010, 15:30:21
1788 - Treasure Chest. Rok 1995, kompletní, návod, krabice

William: Jak vidíš, má ho v seznamu hned v prvním příspěvku tohoto vlákna. Máš holt co závidět.  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

RalinCavira

Citace od: Matošo kdy 16.03.2011, 21:27:47
Rok 1995:


Co na tom nevidíš?:D
BTW  já ho mám taky i s krabicí (dokonce je krabice i v mírně lepším stavu >:D )
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

Matošo

Děkuji za pozitivní ohlasy.

Ralin: za takový krásný stav krabice bych chtěl poděkovat českým celníkům, kteří se k cizím věcem chovají jako k odpadu...

RalinCavira

Citace od: Matošo kdy 31.10.2011, 14:19:12
Děkuji za pozitivní ohlasy.

Ralin: za takový krásný stav krabice bych chtěl poděkovat českým celníkům, kteří se k cizím věcem chovají jako k odpadu...
JJ to znám...je to hrůza... Ale i tak, s krabicí je tento setík opravdu docela vzácný. Zajímalo by mě, kolik lidí ho v ČR má (s krabicí) :)
PS: mě celníci dokonce jednou ROZŘEZALI MISB krabičku a poté ji přelepili páskou... myslel jsem, že mě odvezou :o :o
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

Thrawn

Citace od: RalinCavira kdy 31.10.2011, 14:30:34
Citace od: Matošo kdy 31.10.2011, 14:19:12
Děkuji za pozitivní ohlasy.

Ralin: za takový krásný stav krabice bych chtěl poděkovat českým celníkům, kteří se k cizím věcem chovají jako k odpadu...
JJ to znám...je to hrůza... Ale i tak, s krabicí je tento setík opravdu docela vzácný. Zajímalo by mě, kolik lidí ho v ČR má (s krabicí) :)
PS: mě celníci dokonce jednou ROZŘEZALI MISB krabičku a poté ji přelepili páskou... myslel jsem, že mě odvezou :o :o

To je skoro na žalobu o náhradu škody  >:(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Matošo

BOhužel jsem se někde dočetl, že to prý je nevymahatelné, že má Pošta právo to udělat - hrůza, co se tady děje...

Matošo

#66
Sice to neni úplně všchno tak úplně moje sbírka a né, že bych se chtěl nějak chlubit, nebo tak něco, spíš jen jako takovej malej důkaz, že to co nabízim, opravdu mám  ;)

No vážně, kdy se vám podaří si vyfotit čtyři 10221 pohromadě...  >:D



PS: měl bych to tu trochu aktualizovat, zase něco přibylo (hlavně PotC)...

P4tr1cius

To nevyzerá vôbec zle...
A teraz buď frája a odfoť to postavené.  ;D

Matošo


Matošo

Tak hlásím splněno! Poslední kousky dorazily nedávno.  8)

1476 je dokonce MISBík...  >:D



Tématické a časové fotky přidám později.

otaznik

Super! Už se těším na detailnější fotky!  8)

Colonel32

Hmm. A čo teraz budeš robiť? Začneš sbírat rytíře? Nebo konečně začneš stavě pirátské MOCy?

germik

No, teď to všechno odMISBuje, vysype na hromadu, promíchá a hup s tím do KW >:D ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Matošo

Nooo...

Ještě musím dorazit Piráty z Karibiku (chybí mi poslední 4181 a dejme tomu Battlepack) a pak se uvidí.

Na MOCy je ještě čas, to přijde asi až časem, teď se musim taky chvilku těšit (a chlubit) se sbírečkou.

SpCasPi000

#74
Citace od: Colonel32 kdy 30.07.2012, 21:09:07
Hmm. A čo teraz budeš robiť? Začneš sbírat rytíře? Nebo konečně začneš stavě pirátské MOCy?

Nejaká šikovná slovenka (teda vlastne pirátka, aby sme neboli OT) na prázdninách v Práglu ťa nakazila?  >:D

Matošo

Tak konečně jsem se dokopal k nafocení PotC a zbytečku drobností, které jsem si pořídil v poslední době.

1492 - Battle Cove (sáček velice šetrně otevřený) - mám z něj velkou radost, jelikož je to poslední setík, od kterého mi chyběl originální obal!; Col08-15 (alespoň doufám :)) MISP; Klíčenka 4204349


Piráti z Karibiku - chybí akorát klíčenky a 2 polybagy (30132 a 30133).

Hacislav

Velmi vydařená sbírka. :o

A co třeba lodě jiných serií. Fantasy era (trollové a kostlivci měli taky loď), LOTR a v Harry Potterovy byla tuším taky lodička. No a teď v Lego Movie bude další.  ;D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

havlik.jakub666

Ještě byl loď ve Vikings
LEGO forever

Daniel

Hoši, myslím, že Matošo sbírá hlavně "piráty", ne lodě...

havlik.jakub666

Tak čistě technicky vzato, Vikingové byli taky piráti
LEGO forever

danyboy

Loď z lotr je pirátská. ;D

Hacislav

Citace od: danyboy2127 kdy 11.01.2014, 20:20:24
Loď z lotr je pirátská. ;D

Fakticky vzato, ano je. Aragorn ji vzal pirátům. ;D

Krom toho Matošo sbíra nejen piraty, ale take jejich imperialní protivníky. Co si zařadí do sbírky je jen jeho věc.

Nicméně je ještě několik Lego piratských lodí, které tu nemá.  8)





moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Matošo

Děkuji za podporu, ale s tím duplem to asi opravdu neklapne..  >:D
Sice Duplo piráti vypadají docela k světu, ale jestli je budu kupovat, tak maximálně pro prcka...

Ostatní lodě mi nepřijdou až tak zajímavé. Jak poznamenal Daniel, je to sbírka pirátů, nikoli lodí. Tu z Pána prstenů sice doma mám, ale pořád zvažuji, že půjde do světa, přijde mi, že se k těm klasickým pirátským moc nehodí (stejně jako to z Vikings a Castle).

M.

Ondra

Co pujdeš do té lodě z lego filmu? ;D Mezi těmi klasikami loděmi to bude ten správnej odvaz  >:D.

Matošo

Heh, tak to asi nepůjdu.

Na film se podívám, ale sety mi přijdou úplně všechny hnusný a takový jako k ničemu, takže se jim pokusim vyhnout.