Společný projekt: Mistři světového filmu

Založil milanv, 05.09.2015, 19:37:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Atom

Je pro zajímavost auto obsahuje 190 kostiček.
Tělo hlavního hrdiny  je torso Lorda Businesse

Petronel

Paráda! Vidím i medvídka v autě. :) Torzo také dobře zvoleno. Osobně bych jen vybral asi jinou hlavičku. Podle mě se nikdy takto nesmál, smějí se až jeho diváci. Pokud neměl zrovna ten šibalský malý úškleb, tak se tvářil vážně. Ale to je na tobě. ;) Jinak naprostá paráda!

Hardegon

Citace od: Atom kdy 06.02.2016, 08:51:51
Je pro zajímavost auto obsahuje 190 kostiček.
Tělo hlavního hrdiny  je torso Lorda Businesse

Já se zeptam, jestli je auto vlastní výmysl nebo je podle jednoho z mnoha návodů na netu?

Atom

#93
Tak napůl.
Vzhled auta jsem našel na internetu , ale projekt jsem si dělal sám

Hardegon

Citace od: Atom kdy 06.02.2016, 11:43:57
Tak napůl.
Vzhled auta jsem našel na internetu , ale projekt jsem si dělal sám

Nemyslím to zle, ale jestli je to dělané podle cizího návodu, bylo by dobré dát nějaký odkaz. Čistě jen proto, aby ses tu nechlubil cizím peřím. Pak klidně vyzdvihni vlastní úpravy.  ;)

Jony

#95
Narazil jsem na super Mr. Beana, ale je custom  :D. https://m.youtube.com/watch?v=8eUHjXcgaCQ
Prodávají ho na minifigures.com za £9.95.

Atom

Citace od: Hardegon kdy 06.02.2016, 13:44:48
Citace od: Atom kdy 06.02.2016, 11:43:57
Tak napůl.
Vzhled auta jsem našel na internetu , ale projekt jsem si dělal sám

Nemyslím to zle, ale jestli je to dělané podle cizího návodu, bylo by dobré dát nějaký odkaz. Čistě jen proto, aby ses tu nechlubil cizím peřím. Pak klidně vyzdvihni vlastní úpravy.  ;)
Stavění dle návodu je velmi jednoduché a to mě nebaví. Raději stavím dle vlastní fantazie, což je větší adrenalin. K uskutečnění projektu jsem použil LDD.

Petronel

Citace od: Atom kdy 07.02.2016, 09:52:24
...Raději stavím dle vlastní fantazie, což je větší adrenalin. K uskutečnění projektu jsem použil LDD.

Ale řekl bych, že je to stejný případ, jako tento, kde si stavěl podle předlohy. Nebo ne?  :)

Jonas

#98
Po dohodě s Milanem jsem nakonec scénku umístil do jednostranného "akvária" a taktéž na jeho radu jsem provedl pár malých technických vylepšení.

Můj příspěvek do projektu by měl navozovat nostalgickou aftmosféru jednoho z nejúžasnějších filmů mého dětství.






Předchozí obrázky jsem vymazal nebo zmenšil, aby nemátly.
Jonas - Můj Brickshelf

petr72


Izabella08

Citace od: Jonas kdy 07.02.2016, 13:25:09
Po dohodě s Milanem jsem nakonec scénku umístil do jednostranného "akvária" a taktéž na jeho radu jsem provedl pár malých technických vylepšení.

Můj příspěvek do projektu by měl navozovat nostalgickou aftmosféru jednoho z nejúžasnějších filmů mého dětství.






Předchozí obrázky jsem vymazal nebo zmenšil, aby nemátly.

černobílá fotka je o hodně lepší

milanv

Citace od: Jonas kdy 07.02.2016, 13:25:09
Po dohodě s Milanem jsem nakonec scénku umístil do jednostranného "akvária" a taktéž na jeho radu jsem provedl pár malých technických vylepšení.

Můj příspěvek do projektu by měl navozovat nostalgickou atmosféru jednoho z nejúžasnějších filmů mého dětství.
Skvělé! Myslím, že se ti to dost povedlo. Rezervuji ti místo s otevřenou levou stranou. Přidal jsem tě do seznamu výjimek.
Už můžeme mluvit otevřeně o názvu filmu, když jsme ho asi všichni poznali? :D

Jak tak na to koukám, tak mě napadají ještě dva detaily: něco malého na zem v pravém zadním rohu, aby roh nebyl tolik vidět. (Škoda, že se ti nevešla ta šikmá stěna.) No a co do ponorky za okýnko figa v cylindru? :) Lidi (diváci) mají rádi detaily, kterých si nevšimnou hned...

A ta ČB fotka mate - máme to spojené s ČB filmem - ale ta scéna jako taková se ti i barevně povedla, je to opravdu hezké.
Pán na Žlutém hradě

milanv

Citace od: Atom kdy 06.02.2016, 08:51:51
Je pro zajímavost auto obsahuje 190 kostiček.
Tělo hlavního hrdiny  je torso Lorda Businesse

Autíčko je pěkné. Dovnitř moc vidět není, to je těmi kouřovými skly. Kdybys tam dal čirá, tak bud líp vidět medvídek a příp. ten monstrnákup, co tam Mr. Bean měl.

Co se týče scénky: šance na modul bez bočních stěn je mizivá - jak už jsem psal Jonasovi i tobě. Takže se prosím zamysli nad scénou s bočníma stěnama.
Pán na Žlutém hradě

Skyrider

Když už se píše o vyjímkách mohl bych mít strop?

milanv

Citace od: skyrider kdy 08.02.2016, 08:03:50
Když už se píše o vyjímkách mohl bych mít strop?
Pošli (klidně raději v SZ) důvody proč a návrhy, jak by to mělo celé vypadat. A uvidí se.
Zatím ses ani nepřihlásil a ani nevím, jaký děláš film - a už chceš výjimku. Takže se nemám na základě čeho rozhodnout.
Pán na Žlutém hradě

Skyrider

Tak dneska na rychlo udělaný jeden film, dofám že ho poznáte. omlouvám se za špatnou kvalitu fotky bylo to focené z mobilu.

tomas.

Čéče to je tak narychlo, že jsi ani díly nedocvakl...   :)

Citace od: skyrider kdy 09.02.2016, 15:20:28
Tak dneska na rychlo udělaný jeden film, dofám že ho poznáte. omlouvám se za špatnou kvalitu fotky bylo to focené z mobilu.

LLLuky

Citace od: skyrider kdy 09.02.2016, 15:20:28
Tak dneska na rychlo udělaný jeden film, dofám že ho poznáte. omlouvám se za špatnou kvalitu fotky bylo to focené z mobilu.

Já v tom vidím Macha a Šebestovou... Ale to to asi není co? :/


šipka

Hlásím hotovo. Myslím, že je to snad poznatelné. Může být ale klidně nápověda ;D

Mamut

A nechýba tam gramofón, či ten klavír stačí? Ale aj tak by na ňom mal niekto hrať, keď sa kvetinka chystá na ten párok   >:D.

Ale jednoznačne je to skvelo prepracované. Klobúk dole.
TECHNIC občas CREATOR

matka

Paní na Žlutém hradě

Robkteryten

Tak to je moc povedený, hlasuji též pro gramofón jediný tam chybí.

šipka

Díky díky :)  z uvedené scény toho chybí vícero: postel, kamna, zrcadlo atd. (je to vyrobeno ale neprošlo to  finálním rozhodováním).  Gramofón tam ale není, hraběnka hrála na spinet. Je to scéna kdy Carter okřikne komisaře, že není v hostinci a chystá se zamyšleně zahrát pár osudných tónů  ;)

Izabella08

Šipko,

já také smekám...jde o jeden z mých nejoblíbenějších filmů...Adéla se Ti povedla, Ledvina také a dobrý nápad jsou madélka na šuplících-zajímavé využití. :)

Robkteryten

Citace od: šipka kdy 13.02.2016, 18:02:57
Díky díky :)  z uvedené scény toho chybí vícero: postel, kamna, zrcadlo atd. (je to vyrobeno ale neprošlo to  finálním rozhodováním).  Gramofón tam ale není, hraběnka hrála na spinet. Je to scéna kdy Carter okřikne komisaře, že není v hostinci a chystá se zamyšleně zahrát pár osudných tónů  ;)

Omluvám se, nejsem takový znalec a trápí mě cementóza. /Najednu stranu to je výhoda mohu si knihu přečíst jednou ročně a pořád zjišťuji co je tam nového./ Ale gramofon a pejsek je to, co mě u tohoto filmu napadne jako první.
Jinak, hltám provedení detailů , svícen, kalamář šuplíky atd.. Jednou bych se chtěl přiblížit k takovému lvlu stavění. Vedle Hájenky bude vypadat hasičárna, jak z akce Z.


milanv

#116
Citace od: šipka kdy 13.02.2016, 14:31:44
Hlásím hotovo. Myslím, že je to snad poznatelné. Může být ale klidně nápověda ;D
Díky, šipko. Na to se nedá snad nic jiného říct. Tvoje scénka bude ozdobou projektu, máš to krásně postavené se spoustou detailů.

Co se týče "režisérské stránky věci", taky jsem nejdřív váhal, jestli tě nepožádám o změnu nějakých částí, hlavně jsem se bál, jestli dostatečně vyniká hlavní hrdinka, aby si jí vůbec lidi všimli. Ale to stačilo chvíli počkat a tato otázka je úspěšně zodpovězena :D
Takže už jen gratulace a díky.

Edit: Víš co, vrtá mi to hlavou, tak ať je nás na to přemýšlení víc: jediná věc, co mi tam chybí, je akce hlavní hrdinky, je moc statická. Nešlo by ji udělat aktivnější? Jen naznačit, jak se po té klobáse natahuje. Tím by se i krásně opticky "vypíchla".
Vím, že můžeš namítnout, že v tomto zlomku vteřiny filmu je ještě nenápadná, aby si jí Carter nevšiml, ale to bych ignoroval. Z hlediska akce a pochopení viněty jako takové by to bylo podle mě ku prospěchu věci.
Pán na Žlutém hradě

HD

#117
A jde se plevelit dál...

Kolo jsem naklonil, ještě zvažuji natočení kukaně. Nápis sekce 1 je dodělán photoshopem pro představu, co plánuji. Co vy na to?
Jo, a můžu dole zanechat baseplate? A nebude vadit přesahující dým ze svařovny?

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Aki

A nebylo by lepší, kdyby kolo právě projíždělo-směřovalo do pootevřených vrat?

HD

Vrata by měla patřit ke "svařovně"... Ještě kompozici asi podrobím revizi.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns