(vlastní) Vila pro společný projekt Friends

Založil Igorus, 28.03.2017, 22:57:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Vážení, dovoluji si prezentovat můj příspěvek do společného Friends projektu.

Dům je koncipován tak, že jen po ukončení života společného projektu bude možné vyjmout z modulu a díky hinge rozevřít a použít jako hrací domek. Interiéry jsem nakonec odložil až na dobu pozdější. Uvidíme jestli už nebude malá v pubertě až se domek vrátí domů...  ;D


Lego Friends Villa
by Igorus, on Flickr

janopr

Zrovna včera jsem někde viděl podobnou zahradní houpačku, jako je před tvou vilou, a říkal jsem si, jak to by to asi šlo postavit z lega. Díky za inspiraci  :)

milanv

Houpačka vypadá dobře. Sice se asi nehoupe, ale na vystavení vypadá moc pěkně - a naopak pokud je ten pant pevnější, tak by se dala vystavit i zhoupnutá :)

(O fotce tady platí, co jsem psal u Chrysler Building: objevil jsem to až díky Chrysler Building na ArchBricku :) )
Pán na Žlutém hradě

Igorus

Citace od: milanv kdy 29.03.2017, 12:13:03
Houpačka vypadá dobře. Sice se asi nehoupe, ale na vystavení vypadá moc pěkně - a naopak pokud je ten pant pevnější, tak by se dala vystavit i zhoupnutá :)

Pant je pevný dostatečně, takže i případné zhoupnutí může být naaranžováno  ;)

Robkteryten

Pěkná floridská vilka. Chtělo by to i fotku v rozloženém "hracím" módu. Já mám podezření, že jsi tam schoval to raketové silo.. nebo Batmanskou jeskyni

Igorus

Citace od: Robkteryten kdy 31.03.2017, 12:07:36
Pěkná floridská vilka. Chtělo by to i fotku v rozloženém "hracím" módu. Já mám podezření, že jsi tam schoval to raketové silo.. nebo Batmanskou jeskyni