(vlastní) Psí salon a soutěž - společný projekt městečko Friends

Založil matka, 23.01.2017, 11:10:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

matka

Ukázka hrubé verze psího modulu. Problém je, že jsem měla utkvělou představu, že má část má být až v druhé řadě  ::) Takže snížím, nebo se s někým prohodím, jak řekne šéf.
Jinak, musím říct, že s Friends minifigama je faktu nuda, nemůžou nic  :(
Paní na Žlutém hradě

Igorus

Jako hrubá verze dobrý :)  Ale nějak nemůžu přijít na chuť té "chatce", ale třeba si na to zvyknu :) Uvidíme co hlavní supervizorka projektu na to večer řekne :)

Pokud by jsi uvítala ten zadní modul, tak myslím že z celkového pohledu to není problém. Proberu to ještě s Ryxem.

Pool

Mně se ta chajda líbí, připomíná mi to mé mládí a výlety na přehradu Všeminu, kde je přesně stejná stavba, jen ne tedy v těch Friends barvách  ;D.

matka

Citace od: Igorus kdy 23.01.2017, 13:41:00
Ale nějak nemůžu přijít na chuť té "chatce", ale třeba si na to zvyknu :) Uvidíme co hlavní supervizorka projektu na to večer řekne :)


Jasně, dej vědět, přestavit není problém. Prostě se mi jen hrozně nechtělo do klasické chajdy.
Paní na Žlutém hradě

Petronel

Citace od: Igorus kdy 23.01.2017, 13:41:00
Jako hrubá verze dobrý :)  Ale nějak nemůžu přijít na chuť té "chatce", ale třeba si na to zvyknu :) Uvidíme co hlavní supervizorka projektu na to večer řekne :)

Náhodou, mně se právě ta originální budova líbí! Je trochu strakatá, ale proč ne. Myslím, že to do friends krásně pasuje.
Možná bych doporučil pak trochu ještě doplnit tu plochu o minifigy, ať tam nepobíhá to zvířectvo úplně samo. A třeba bych na tu plochu přidal ještě nějaké barvy, ať to nepůsobí tak mdle. Nebo aspoň detaily jako kytky před domem dát v jiné barvě než zas v řervené a žluté... Jinak perfekt Dito!  ;)

Igorus

Citace od: matka kdy 23.01.2017, 16:51:21
Citace od: Igorus kdy 23.01.2017, 13:41:00
Ale nějak nemůžu přijít na chuť té "chatce", ale třeba si na to zvyknu :) Uvidíme co hlavní supervizorka projektu na to večer řekne :)


Jasně, dej vědět, přestavit není problém. Prostě se mi jen hrozně nechtělo do klasické chajdy.

Určitě nepřestavovat. Já netvrdím, že je to špatné, nebo že se to do projektu nehodí ;) Rozhodně to bude oživení.

matka

Trochu vyladěnější verze cvičáku.
Paní na Žlutém hradě

Izabella08

Jo, jo, jo ,jo...teď už to má grády:)
Teď je to správňácky friendsovské!

milanv

To je ono!

Všude se něco děje, všechno je pěkně vidět, je minuty a minuty na co koukat... Super! To není "trochu" vylepšené, to je vylepšené hodně!
Snad celá běžná výbava agility závodů i velkých cvičáků, je vidět všechny známe disciplíny. K tomu ty fórky...

A strašně jsem si oblíbil ten tunel a výraz toho psa, který jím právě prolezl :)
(A ceny jsou taky dobré: kýta, párek a ohlodaná kost  >:D)
Pán na Žlutém hradě

matka

Děkuju.

Ale prostě se nedalo jinak a musela jsem tam propašovat jednoho normálního minifiga. Tak doufám, že mi ho šéf nevyhodí  ;)
Paní na Žlutém hradě

Igorus

Dito paráda!!! Jsem nadmíru spokojen.

Ukazoval jsem to kolegyni, která je pejskařka a je nadšena.

Jinak co se týká minifiga - tímto uděluji výjimku na použití klasického figa. Ale říkám si, co mu dát místo žluté růžovou hlavu?