Fantastické Kostky Praha 20-21.1. 2024

Založil skywalker007, 16.06.2023, 21:15:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Dalo by se v rámci výstavy udělat dotřídění malého lugbulku? Už je to ani nevím kolik let, tak že by byly dílky konečně doma  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

skywalker007

Citace od: Chairudo kdy 11.01.2024, 17:31:44Dalo by se v rámci výstavy udělat dotřídění malého lugbulku? Už je to ani nevím kolik let, tak že by byly dílky konečně doma  :)

Pokud by se to mělo realizovat, potřeboval bych to vědět ideálně během tohoto víkendu, abych zkusil domluvit nějakou volnou třídu. Nemůžu teď slíbit, že nám bude nějaká poskytnuta. Materiál na třízení by se musel dovést mimo otevírací dobu, v otevírací dobu nebude možné materiál vykládat, protože vchod kudy se budou nosit věci, bude sloužit jako vchod pro návštěvníky.

Borun

Citace od: Chairudo kdy 11.01.2024, 17:31:44Dalo by se v rámci výstavy udělat dotřídění malého lugbulku? Už je to ani nevím kolik let, tak že by byly dílky konečně doma  :)
Rozhodně dobrý nápad. Je to vhodná příležitost. I s přepravovou na Moravu by asi nebyl problém.

danyboy

Citace od: Borun kdy 12.01.2024, 08:08:19
Citace od: Chairudo kdy 11.01.2024, 17:31:44Dalo by se v rámci výstavy udělat dotřídění malého lugbulku? Už je to ani nevím kolik let, tak že by byly dílky konečně doma  :)
Rozhodně dobrý nápad. Je to vhodná příležitost. I s přepravovou na Moravu by asi nebyl problém.

Jedu potom dodávkou. Není problém.

peki

Citace od: Borun kdy 12.01.2024, 08:08:19
Citace od: Chairudo kdy 11.01.2024, 17:31:44Dalo by se v rámci výstavy udělat dotřídění malého lugbulku? Už je to ani nevím kolik let, tak že by byly dílky konečně doma  :)
Rozhodně dobrý nápad. Je to vhodná příležitost. I s přepravovou na Moravu by asi nebyl problém.

určitě ne

skywalker007

Kdo si zaškrtl sobotní večeři tak jsem mu na email poslal seznam jídel na výběr, prosím o zaslání jídla do čtvrtka do 18:00. Bohužel už není možné přidat další účastníky večeře, je úplně plno a nebyl by dostatek míst k sezení.

Až na výstavu dorazíte, tak budu potřebovat od všech podepsat smlouvu, abych pak mohl proplatit náklady na cestovné a případně odměnu podle úspěšnosti akce. Zároveň vám dám cedulky k modelům a cedulku vystavovatel.

Kdo máte žlutá trika kostek, tak si je prosím vezměte sebou, ať jsou vystavovatelé snadno rozeznatelní od vystavovatelů.

Do prvního příspěvku jsem napsal veškeré informace, pokud by nebylo někomu něco jasné, tak mi prosím napište.

martindavid

Ahoj ze zdravotních důvodu se nemohu zúčastnit (+david nespor)plánované akce,

Vasyk

Citace od: martindavid kdy 16.01.2024, 11:50:56Ahoj ze zdravotních důvodu se nemohu zúčastnit (+david nespor)plánované akce,


Mohu poprosit o přesunutí stanoviště místo Davida vedle Volfíka ? Pokud se tedy metry shodují a nebude to komplikace, děkuji.

skywalker007

V rozmístění modelů je malá změna, týká se pouze Petra Volfa, byl o pár metrů posunut. Plánek jsem aktualizoval.


Citace od: Vasyk kdy 17.01.2024, 11:36:05
Citace od: martindavid kdy 16.01.2024, 11:50:56Ahoj ze zdravotních důvodu se nemohu zúčastnit (+david nespor)plánované akce,


Mohu poprosit o přesunutí stanoviště místo Davida vedle Volfíka ? Pokud se tedy metry shodují a nebude to komplikace, děkuji.

Bohužel by se tam modely nevešly. Jeden z modelů co jsi hlásil má šířku 120 a stoly ve velké tělocvičně nejsou dostatečně široké. Navíc mi napsal jiný vystavovatel, že by místo vyplní.
Děkuji za pochopení

skywalker007

#69

Kdo mi ještě neposlal jídlo, které budete chtít na sobotní večeři, tak mi prosím napište. Informace najdete v emailu.

peki

Chtěl by jsem na výstavě probrat s účastníky návrh a možný koncept nové zimní výlohy. Mrkněte prosím sem. klidně reagujte (ve vlákně společný projekt)
odkaz

díky

peki

Aukce připravena

Mám vzít i pro návštěvníky nějaké aktivity? Bylo by místo/zájem.
- spinner?
- stavění po slepu

Igorus

Dle předchozí domluvy se Skywalkerem a Peterem - prohazujeme si výstavní plochy u vstupu do tělocvičny.

peter

Citace od: Igorus kdy 18.01.2024, 13:57:55Dle předchozí domluvy se Skywalkerem a Peterem - prohazujeme si výstavní plochy u vstupu do tělocvičny.

Potvrzuji, dle plánku alokované místo vypadá stejně, tak v tom nevidím problém.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

skywalker007

Citace od: peki kdy 18.01.2024, 12:10:46Aukce připravena

Mám vzít i pro návštěvníky nějaké aktivity? Bylo by místo/zájem.
- spinner?
- stavění po slepu

Ano, nakonec mi pár stolů zbyde, tak místo je a budu rád pokud bude pro děti nějaká aktivita. Jenom pro upřesnění u stanoviště by jsi stál ty? Nemám totiž nikoho kdo by tam mohl být.

peki

Citace od: skywalker007 kdy 19.01.2024, 05:10:47Ano, nakonec mi pár stolů zbyde, tak místo je a budu rád pokud bude pro děti nějaká aktivita. Jenom pro upřesnění u stanoviště by jsi stál ty? Nemám totiž nikoho kdo by tam mohl být.

Ano uvítám když mě/Zuzce pomůže (na střídání) i nějaký další omladina:
- 3x stavění po slepu
- 1 spinner (pokud jede Hardegon má taky nějaké)
- děti/návštěvníci si vyrobí náramek DOTS a mohou si ho odnést

šipka

Až budete instalovat Staromák, tak prosím případně zavolejte pro instrukce 605180046 k rohovému domu (velká bedna) díky

peki


skywalker007


mirek


milanv

Veliké poděkování

Vašku, klobouk dolů za skvělou výstavu. Jak už jsem ti říkal a rád zopakuju tady veřejně: za nás nádherně přichystané, všechno jasné co a jak a kam - je vidět, že s bráchou víte, co obnáší všechno kolem modelů. Cokoli jsem se tě šel zeptat, tak už jsi měl promyšlené předem :) Prostě luxusní servis pro nás vystavovatele. A k tomu ta úžasná sobotní večeře (lepší reklamu si podnik nemohl udělat!) a pohodové ubytko, ale hlavně všechno na místě. Pro nás "alokované v dětském koutku" je taková podpora na místě neskutečně důležitá, protože se jen velmi omezeně dostaneme někam jinam. Takže moc díky i bráchovi, rodičům... Bylo to super!

Jo, a jelikož mě překvapilo, že se dorazil podívat s vnoučaty i můj šéf z práce, tak jsem dnes ráno vyzvídal, jak to bylo z pohledu diváka. Chválil moc, protože čekal tak maximálně třetinovou akci, takže zíral :) Říkal, že si to užili opravdu hodně. A když jsem se ptal, jestli něco chybělo, tak odpověděl, že s ohledem na počasí snad jedině šatna, protože tam  rodiče museli chodit s náručí zimních bund. Ale to je jediné, jinak byli nadšení a vnoučata stavěla pak ještě celou neděli z nově zakoupených setů :)
Pán na Žlutém hradě

Vasyk

Také moc děkuji, vše bylo naprosto v pořádku připravené a strávil jsem fajn víkend.
Těším se na další ročník  >:D .

juggleman

Ahoj všem,
já bych také moc rád poděkoval za perfektně zorganizovanou akci. Všechno bylo opravdu skvěle vymyšlené a vystavování bylo vážně bezva.
Moc bych chtěl poděkovat mamince organizátora (Vojty nebo Vaška :)), která pro nás chystala skvělé pohoštění.
Rád jsem vás všechny poznal a děkuji, že jste mě tak vřele přijali. Jsem poctěn.

Já jsem Tomáš Ullrich s kuličko-dráhou GBC, kdo by si nepamatoval muj nick.
Přikládám raději foto.

Zde můj LEGO kanál:
https://www.youtube.com/@tomasullrich/videos

Zde je kniha, ve které se o mých strojích píše asi 12 stránek:
https://www.amazon.de/Das-LEGO%C2%AE-Kugelbahn-Handbuch-Techniken-eigene-GBC-Module/dp/386490952X/

Zde je můj profil na PLANET GBC:
https://www.planet-gbc.com/gbcbuilder-tomasullrich/

HD

Opakoval bych již výše napsané - opravdu fantastická výstava, jako vystavovatel jsem si to velmi užil. Díky celému realizačnímu týmu!

PS - doufám, že bude i druhý ročník. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Chairudo

Také se přidám ke gratulaci za krásně připravenou akci a doufám, že se z toho kluci nezhroutili a budou mít chuť udělat další  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

sharkabrick

I za nás s mamkou gratulace ke krásné akci.
My jsme byly spokojení, celou dobu vše v pořádku, organizace skvělá.
Modely všech krásné, každý si z návštěvníků našel to své.
Víc hodnocení (všechna pozitivní) od návštěvníků sepíši do zprávy a pokud bude další ročník, rádi ji zas podpoříme.

Tomik

Také se přidávám s poděkováním všem organizátorům výstavy, protože to bylo všechno připravené a zařízené na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych chtěl pochválit nápad s instalací pípy s pivem do zázemí pro vystavovatele. Díky ní jsem nezapomínal dodržovat pitný režim. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

mirek

Doplnil jsem i foto z neděle do NEW videa.


roko86

Vše perfektní pozdravuj rodiče rád se zúčastním dalšího ročníku jestli bude

Fricoolinek