LEGO space HRY (free)

Založil AlieNgames, 05.03.2010, 19:31:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

xjankox

Tak budovy nemám z čoho  skladať, som predovšetkým zberateľ. No myslel som to tak s tým Spyriusom, že  Spyrius, ak je už zo svojej podstaty špiónčia rasa, tak ich spy technologie by mali byť na najvyššej úrovni. Postavil by som ich  do takého stavu, že ich služby si najímajú rôzne iné rasy a z toho Spyrius profituje a zdokonaľuje technológie. Ice Planet sú IMHO takí mierumilovní, len žijú na Ice Planet, skôr by som povedal, že tam robia nejaký výskum. Ak už hovorím o výskume, netreba zabúdať na Explorienov, tí by zasa mali mať najlepšie teleskopy, zariadenia na skúmanie  vyhynutého života planét a podobne.
Figov, čo mám, dnes nafotím, keď to bude hotové, dám vedieť, aspoň nejaké nové rasy.
Ďakujem

Mtron

Citace od: Matošo kdy 09.03.2010, 17:42:43

hlavně, že ty jsi přispěl něčim víc než tlacháním  ::)


Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
a co se týče hráčského charakteru, je vidět, že mě neznáš a nevíš o čem mluvíš.


;D tady jsi úplně mimo - NPC neni, že TY to nebudeš hrát, ale to si najdi jinde...


Nenech se odradit jenom kvůli jednomu člověku, který si vybral špatnou stranu ...  ;) (M-Tron, pche. Viva Futuron !)

Matošo je mi líto kam až musí lidi klesnou , aby napsali takový haluz. Je vidět, že si nepochopil vůbec nic.
1- Bavil jsem se o týmovém duchu (NPc)
2- netlachám, ale stavím a vystavuji lego a to už na 3 výstavě.
3 - pokud něco nebo někdo na kostkách potřebuje snažím se mu vyhovět a pomoc
4 - neřekl jsem, že by mě hra nebavila nebo nelíbila nebo, že bych jí nechtěl hrát či dokonce s ní nějak pomoc, psal jsem, že tu není nikdo tak zkušený kdo by to svedl
5- přestaň urážet mě nebo Mtrony, tohle je fórum o stavbě a  názoru na lego tématiku, nikoliv o machrování, ohromit někoho tím, že tu napíše dva texty a obrázky.Pokud chce uspět měl by přijít už s něčím rozpracovaným potom mu rád pomůžu.

edit: toto téma by mělo být v Off-topic díky
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Hardegon

Začíná to tu jako Castle mapa. Ovšem zde neni průměrný věk 15 let, a tak možná celá věc neskončí spolu s prázdninami...  ::)

mizdas

Jak tak koukám pěkná diskuse nebo hádka jsem opravdu zvědavý jak to dopadne jestli ta hra bude, bude to good ale já jsem spíš pro to co řekl Mtron ale třeba bude vše jinak.Vlastně jsem chtěl říci něco jako Hardegon.

linhi

Citace od: Mtron kdy 10.03.2010, 07:36:14
Citace od: Matošo kdy 09.03.2010, 17:42:43

hlavně, že ty jsi přispěl něčim víc než tlacháním  ::)


Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
a co se týče hráčského charakteru, je vidět, že mě neznáš a nevíš o čem mluvíš.


;D tady jsi úplně mimo - NPC neni, že TY to nebudeš hrát, ale to si najdi jinde...


Nenech se odradit jenom kvůli jednomu člověku, který si vybral špatnou stranu ...  ;) (M-Tron, pche. Viva Futuron !)

Matošo je mi líto kam až musí lidi klesnou , aby napsali takový haluz. Je vidět, že si nepochopil vůbec nic.
1- Bavil jsem se o týmovém duchu (NPc)
2- netlachám, ale stavím a vystavuji lego a to už na 3 výstavě.
3 - pokud něco nebo někdo na kostkách potřebuje snažím se mu vyhovět a pomoc
4 - neřekl jsem, že by mě hra nebavila nebo nelíbila nebo, že bych jí nechtěl hrát či dokonce s ní nějak pomoc, psal jsem, že tu není nikdo tak zkušený kdo by to svedl
5- přestaň urážet mě nebo Mtrony, tohle je fórum o stavbě a  názoru na lego tématiku, nikoliv o machrování, ohromit někoho tím, že tu napíše dva texty a obrázky.Pokud chce uspět měl by přijít už s něčím rozpracovaným potom mu rád pomůžu.

edit: toto téma by mělo být v Off-topic díky


Souhlasím s Mtronem!

Girion

Máš nějaké stránky ? No a ke hře samotné . Já teda osobně z webbrowser startegií moc unešenej nejsem a přijde mi to všechno na stejným enginu a akorát má každá hra jiné téma . No ale třeba změním názor ,ale mně by se více líbila spíše normální startegie třeba ve stylu age of empires .
"Jestliže hledání kostek za každou cenu je šílenství, pak ano můžete mi říkat že jsem šílený."

mizdas

Citace od: Girion kdy 10.03.2010, 17:09:26
Máš nějaké stránky ? No a ke hře samotné . Já teda osobně z webbrowser startegií moc unešenej nejsem a přijde mi to všechno na stejným enginu a akorát má každá hra jiné téma . No ale třeba změním názor ,ale mně by se více líbila spíše normální startegie třeba ve stylu age of empires .
nepíše se to startegie nebo cos napsal ale strategie >:D :-\

AlieNgames

no ak by ste mali zaujem o normalnu hru PC tak v tom problem nevidim na to nepotrebujem nikoho na pomoc pretoze uz davnejsie mam vlastnorucne naprogramovany vlastny engine na RTS stilu stareho c&c. A ani ine stili hyer mi nerobi problem spravit. Jedine co neviem je Php ale na to mam zasa inich ludi. Takze ak je libo RTS na tema LEGO space dajte mi 2-3 mesiace a mate to. :)

Mtron

Citace od: AlieNgames kdy 10.03.2010, 19:29:20
no ak by ste mali zaujem o normalnu hru PC tak v tom problem nevidim na to nepotrebujem nikoho na pomoc pretoze uz davnejsie mam vlastnorucne naprogramovany vlastny engine na RTS stilu stareho c&c. A ani ine stili hyer mi nerobi problem spravit. Jedine co neviem je Php ale na to mam zasa inich ludi. Takze ak je libo RTS na tema LEGO space dajte mi 2-3 mesiace a mate to. :)

;D no já se picnu, ale ovšem, předlož engine, otestujeme a klidně pomůžeme. Hodně zdaru.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

sorry teď vážně, nejlepší engine by byl DUNE II to byla stará kultovní strategie byl by to mazec.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Hardegon

Když sem hodíš funkční ukázku i té nejjednodušší kraviny kterou s enginem dovedeš, určitě všechny umlčíš a dostane se ti podpory...

AlieNgames

Ok tak tu mas moju rozpracovanu RTS (Boj v atome) mas tam zatial len volnu hru a tutorial. Kampane budu nakoniec a Hotove mam komplet zatial len elektrony a protony:

http://www.ulozisko.sk/260484/test.rar

A dalej tu mas testy IZO rts.

http://www.ulozisko.sk/260763/4CE_od_zaciatku.rar

UPOZORNENIE obidve hry funguju len pod rozlisenim 1280x1024

A čo sa tika toho prveho může sa stať že ti nepojde spustit lebo niektore kopy nepodporuju jeden format hudby ale ak ti to nepojde tak ti to opravim a poslem mam to v novsej verzii ale nemam upnute e upnutie mi trva niekolko hodin som cez mobila.

Matošo

Citace od: Mtron kdy 10.03.2010, 07:36:14
Matošo je mi líto kam až musí lidi klesnou , aby napsali takový haluz. Je vidět, že si nepochopil vůbec nic.
1- Bavil jsem se o týmovém duchu (NPc)
2- netlachám, ale stavím a vystavuji lego a to už na 3 výstavě.
3 - pokud něco nebo někdo na kostkách potřebuje snažím se mu vyhovět a pomoc
4 - neřekl jsem, že by mě hra nebavila nebo nelíbila nebo, že bych jí nechtěl hrát či dokonce s ní nějak pomoc, psal jsem, že tu není nikdo tak zkušený kdo by to svedl
5- přestaň urážet mě nebo Mtrony, tohle je fórum o stavbě a  názoru na lego tématiku, nikoliv o machrování, ohromit někoho tím, že tu napíše dva texty a obrázky.Pokud chce uspět měl by přijít už s něčím rozpracovaným potom mu rád pomůžu.

1. skutečně? kde ? tady: ?
Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
a to je jako všechno? No je vidět, že nápady se rodí hodně lidem v hlavě, fantazie hmm, ale skutek utek, no nic. Možná by neuškodilo, když už na tom fóru jste, aby někdo něco začal stavět a pomohlo by míň tlachání o věcech, které jisto jistě nikdy nikdo nedokáže dotáhnout do nějakého konce. Tohle je realita a stavba lega k tomu patří. Rád bych, aby ty a ostatní lidičky - více stavět a méně psát. Zatím jsem neviděl nic z hola nic co by mě vedlo ke změně názoru.

a co se týče hráčského charakteru, je vidět, že mě neznáš a nevíš o čem mluvíš.
2. výstavy s tímto tématem naprosto nesouvisí, tak nevím, proč to sem taháš. Kromě několika výkřiků, ve kterých říkáš Alienovi AlieNovi ať se na to vykašle, jsi ničím podstatným nepřispěl.
3. to ti nikdo nebere.
4. to jsem taky netvrdil, že by tě to nebavilo. Nicméně o pár hodin se ukázalo, že jsi se kardinálně zmýlil v tom, že by to nikdo nesvedl (viz dnešní odkazy na již rozpracované projekty)... Jenom kvůli tomu, že se do dnes nic z předchozích projektů nezrealizovalo neznamená, že se to nemá do budoucna zkoušet. Pokud budeme mít ke všemu přístup, že když se to nepovedlo do teď, tak to nemá příště cenu ani zkoušet, tak se nikam nikdy nepohneme - a to platí obecně ve všem.
5. trocha hecování ještě nikomu neublížila... tak si ty červenobílý panďuláky tak neber...

Já proti tobě naprosto nic nemám, ale přístup, který od prvopočátku odsuzuje nějaký reálný projekt k záhubě (a to nějaká jednduchá onlinovka je - na netu jsou jich statisíce), aniž by dal autorovi alespoň 24 hodin na pokus o jeho realizaci, mi vadí a vždycky se proti tomu ohradím. Protože bez pokusů se nikdy nepoučíme z chyb a bez poučení z chyb se nikam nepohneme.
Navíc AlieNovi není dvanáct, takže má dost zkušeností na to, aby s tím mohl něco smysluplnýho udělat.


Citace od: AlieNgames kdy 10.03.2010, 20:27:32
Ok tak tu mas moju rozpracovanu RTS (Boj v atome) mas tam zatial len volnu hru a tutorial. Kampane budu nakoniec a Hotove mam komplet zatial len elektrony a protony:

http://www.ulozisko.sk/260484/test.rar

A dalej tu mas testy IZO rts.

http://www.ulozisko.sk/260763/4CE_od_zaciatku.rar

UPOZORNENIE obidve hry funguju len pod rozlisenim 1280x1024

A čo sa tika toho prveho může sa stať že ti nepojde spustit lebo niektore kopy nepodporuju jeden format hudby ale ak ti to nepojde tak ti to opravim a poslem mam to v novsej verzii ale nemam upnute e upnutie mi trva niekolko hodin som cez mobila.

No, je vidět, že jestli někdo takový projekt dokáže dokončit, tak jsi to ty (tedy pokud se omezím na toto forum) ! Všechna čest !

Vypadá to, že ? bude muset za chvíli začít shánět pana Stonea...  >:D

Colonel32

LOL

V sekci "space" už je větší bordel než ve "Starwars". KFOLové migrují.

Mtron

Matošo čti a nepiš blbosti, nepsal jsem, aby se na to vykašlal, jenom jsem psal, že už tento návrh jednou byl a bez úspěchu, nepsal jsem, že nepomůžu, ale že jsem nic ještě neviděl abych mohl soudit. Psal jsem, že svůj názor přehodnotím pokud ukáže, že to myslí vážně. Nepřekrucuj moje slova a nepodsouvej hámotiny.

to aliangames: stáhnul jsem si to kouknul jsem na to a měním svůj názor, je vidno, že zkušenosti máš. Teď je ovšem otázkou co a jak se dá reálně zvládnout. Mtroni mají svůj příběh, technologie, stroje a budovy jsou již postavené. Viz moje stránky,které jsou v plenkách  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

AlieNgames

Citace od: Mtron kdy 11.03.2010, 11:03:41
Matošo čti a nepiš blbosti, nepsal jsem, aby se na to vykašlal, jenom jsem psal, že už tento návrh jednou byl a bez úspěchu, nepsal jsem, že nepomůžu, ale že jsem nic ještě neviděl abych mohl soudit. Psal jsem, že svůj názor přehodnotím pokud ukáže, že to myslí vážně. Nepřekrucuj moje slova a nepodsouvej hámotiny.

to aliangames: stáhnul jsem si to kouknul jsem na to a měním svůj názor, je vidno, že zkušenosti máš. Teď je ovšem otázkou co a jak se dá reálně zvládnout. Mtroni mají svůj příběh, technologie, stroje a budovy jsou již postavené. Viz moje stránky,které jsou v plenkách  ;D

Šak preto som sem pisal lebo potrebujem pomoct s pribehmy, technologiami, vlastnostami atd s kazdým narodom. Pretože v tomto som absolutne lajik jalen zbieral lego a moc som sa o ich hystoriu a skutočnosti nezaujímal. Jo tak naprv sa spítam spravime naprv niaku RTS na tema space a stoho odvodime i Webhru alebo pojdeme rovno na Webovku???

AlieNgames

Len aby ste vedeli že viem robyt tak som začal taku malu srandičku a počitam že do piatku to budem mat komplet hotove. Posielam vam sem len taku pidi ukazku jedneho hráša len z testovacou trasou bez žiadných veci čo tam budu. Proste len tam možte behat zatial. Sak uvidite skuste a zasmejte sa :D

Berem inak napady, navrhy čo by bolo fajd tam dať :D

http://www.ulozisko.sk/272050/Lego_Blacktron_zavody.rar

Hardegon

Citace od: AlieNgames kdy 16.03.2010, 22:41:29
Len aby ste vedeli že viem robyt tak som začal taku malu srandičku a počitam že do piatku to budem mat komplet hotove. Posielam vam sem len taku pidi ukazku jedneho hráša len z testovacou trasou bez žiadných veci čo tam budu. Proste len tam možte behat zatial. Sak uvidite skuste a zasmejte sa :D
Berem inak napady, navrhy čo by bolo fajd tam dať :D
http://www.ulozisko.sk/272050/Lego_Blacktron_zavody.rar

Hmm. To zíram. Tak tohle bude možná první dokončený projekt tohodle typu. Jen bych změnil terén. Z těch studů na baseplate bolí oči. Ale jinak skvělé....

AlieNgames

No uzs som tam dodal akceleráciu. Rozmýšlam aj o editácii vlasných vozítok ale to bude potom trošku nárošnejšie na čas alebo dať tam viac vozitok trebarz niake vymyslene male Mtronske :D.

Jop a ake pozadie by som tam mal dat. Niaku obicajnu půdu planéty??? :D

A dalej som zabudo F4 si to můžete prepnúť do windows okna :D

Matošo


AlieNgames

Tak som zmenil prostredie nieco dorobil na trati (grafika) a je tam ta akcelerácia :D

Dúfam že takto to je už lepšie?  >:D  ::)

http://www.ulozisko.sk/272070/LBZ.rar

AlieNgames

#51
LEGO BLACKTRON ZÁVODY
NOVÁ VERZIA :D

Čo obsahuje?

- Pesničku (od Babusa- Je to hudobník týmu)
- niake zvuky
- Jasajúch Blacktron divákov
- 2 nové objekty
- zvetšená trať
- navýšena rýchlosť
- upravená akcelerácia (pri určitej rýchlosti sa spomalý zrýchlovanie až kým nedosiahne maximum)

Možete kuknúť :D

http://www.ulozisko.sk/272136/LBZ.rar

PS: Rád by som aby ste sa aj vy zapojili aspon nápadmi a návrhmi. Kludne i menšimi návrhami modelou (v tom prípade potrebujem niaky navod ako sa stava (ktore kocky) aby som vedel vymodelovať) A potom budem potrebovať aj niekoho na navrh tratí :D ale az pri konci až budem mať naprogramovaný komplet engine :D toto je len testovacia trať.

peter

#52
Nejlepší je, když hra má vlastní editor tratí. V něm si pak může každý udělat co se mu nejvíce líbí. Podle mne nejlepší jednoduchou obdobnou hrou je GENE RALLY.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

SkiFi

Ja by som vedel prispeit k tej hre.
Tu napisem veci ktore viem a v ktorych som dobry:

- 2d grafika, koncept, skice atd .. rak malujem a kreslim futuro space motivy uz od malicka + webdesign
- tvorba elektronickej ambientnej a chilloutovej hudby uz cca 11 rokov
- som od malicka HRAC akejkolvek strategie realtime, turn based atd ..
- som dost dobry v robeni mapiek a sprail som kompletny mod pre C&C tiberian sun firestorm kde som pridal asi 100 jednotiek vyvazil hratelnost nastavil AI a vsetky jednotky od zakladu prerobil ako zbrane tak vydrze ceny atd ..

Vedel by som ti pomoct zostavit koncept pre kazdu rasu, hlavne crty, skice technologii, prednosti vyvazit to atd ..

Staci mi napisat na ICQ a mozeme sa dohodnut kludne to mozeme posunut aj na vyzsiu uroven. Spravit strategiu bol jeden z mojich snov ale programovat bohuzial neviem co viem je vymysliet koncept tak aby to bolo hratelne.

AlieNgames

#54
Citace od: SkiFi kdy 17.03.2010, 12:49:37
Ja by som vedel prispeit k tej hre.
Tu napisem veci ktore viem a v ktorych som dobry:

- 2d grafika, koncept, skice atd .. rak malujem a kreslim futuro space motivy uz od malicka + webdesign
- tvorba elektronickej ambientnej a chilloutovej hudby uz cca 11 rokov
- som od malicka HRAC akejkolvek strategie realtime, turn based atd ..
- som dost dobry v robeni mapiek a sprail som kompletny mod pre C&C tiberian sun firestorm kde som pridal asi 100 jednotiek vyvazil hratelnost nastavil AI a vsetky jednotky od zakladu prerobil ako zbrane tak vydrze ceny atd ..

Vedel by som ti pomoct zostavit koncept pre kazdu rasu, hlavne crty, skice technologii, prednosti vyvazit to atd ..

Staci mi napisat na ICQ a mozeme sa dohodnut kludne to mozeme posunut aj na vyzsiu uroven. Spravit strategiu bol jeden z mojich snov ale programovat bohuzial neviem co viem je vymysliet koncept tak aby to bolo hratelne.

No ICQ nemam a strategiu možme spraviť nachystaj si koncept (jednotky, budovy,ich vlastnosti, atd atd proste komplet rozpracuj ked to budes mat posli mi to (niekam upni a daj na SZ)). Potom dalsi krok bude grafika. 1. skice, 2. 3D realizácia (to urobim ja). A nakoniec  to hodime do enginu a doprogramujem co bude treba :D

Citace od: peter kdy 17.03.2010, 12:46:55
Nejlepší je, když hra má vlastní editor tratí. V něm si pak může každý udělat co se mu nejvíce líbí.

Neviem či tam dam editor trati pretože chcem na každú trať spraviť  online score :D

SkiFi

ok koncept fungujucej strategie mam v hlave otazka je ci to bude realtime alebo nieco ny styl masters of orion? Bol by som teda hlavne za realtime :) viac akcne viac zabavne.

AlieNgames

Jasne ze RTS na to uz mam spraveny engine. Tahovku ala MoO chcem spravit ciste WEBOvu :D Ale tu až zoženiem PHP programátora :D

Mtron

Imho můj sen co by RTS je jedna hlavni základna s dopravníkem do misí. Přepravení jednotek, materiálu tam a zpět. V misích by se dal transportér přivolat a zase odvolat. Přesuneš jednotky, obsadíš doly, vytěžíš a pokračuješ dál. Hlavní základna by se rozšiřovala jak výzkum, kapacita skladů, obranná linie tak i budovy pro stavbu jednotek. Dá se to zaměřit na planety, asteroidy, komety a další věci. Hlavní základna se dá kdykoliv během mise napadnout nepřítelem.  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

AlieNgames

Citace od: Mtron kdy 17.03.2010, 13:17:59
Imho můj sen co by RTS je jedna hlavni základna s dopravníkem do misí. Přepravení jednotek, materiálu tam a zpět. V misích by se dal transportér přivolat a zase odvolat. Přesuneš jednotky, obsadíš doly, vytěžíš a pokračuješ dál. Hlavní základna by se rozšiřovala jak výzkum, kapacita skladů, obranná linie tak i budovy pro stavbu jednotek. Dá se to zaměřit na planety, asteroidy, komety a další věci. Hlavní základna se dá kdykoliv během mise napadnout nepřítelem.  >:D

To mi niečo pripomína :D EARTH 2150 :D

Mtron

WOOOOW klobouk dolu jo to je ono, přeně tohle je moje kultovní hra, 2140 engine a 2150 systém hry a potom budu šťastný jako blecha  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz