LEGO space HRY (free)

Založil AlieNgames, 05.03.2010, 19:31:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

AlieNgames

Mam taky návrh ako tvorca hier a grafik. Čo keby sme vytvorili spoločne webovu hru nieco na stíl OGame ale na tematiku Lego Space s kazdými druhmy. Ja by som sa do toho dal len jediné co by som potreboval je niaky schopný programátor php. A samozrejme podporu vsetkých fandou Lego Space a to vo forme napadou a spolupráci pri tvorbe.

Čo vy na to??? :D

Už mam aj nachystane niake modely a hlavne mam porobeno už zopar sučiastiek lega na stavbu modelov v 3D takže postupne možem tvorit jednotlive sety podla navodou čo už mam postahovane. :D

Malinka uážka :D

Mtron a Blacktron II



POMOC!

Potrebujem z každej frakcie navrhy na budovy (vytvorit a nafotit) kto sa chce zúčastnit bude výtany.

Treba navrhnut tieto budovy:

- Kasaren
- Taziaren na material (KOCKY)
- Taziaren na Kristal
- Elektraren
- Vyskumne centrum
- Lodenica
- Centrala
- 2 obranne veze (neham na teba)

FRAKCIE






Vlastnosti:
- 50% vetší zisk z tažby krištálu.
- Ložisko krištálu naviac





Vlastnosti:
- Krádež krištálu z bunkrou. (Dokážu ukradnúť krištáli aj z kritou na krištály)
- Nájazdy (Schopnost ktorá zníži strati o 50% oproti normálnemu útoku ale nesposobi protivníkovy žiadnu škodu)





Vlastnosti:
- Špionážna technológia. (Ako jediný maju špionážnu satelitnú technológiu)
- Kolonizácia ladových planét (Ako jediný můžu kolonizovať ladové planéty)


NOVINKY!

9.3.2010
- Navrhnutie systému hry.
- Vytvorená prvá grafika minifigu prvých 3 frakcii (M tron, Blacktron, Ice Planet)
- Prvotinove popysky.

Togaran

Pro hru na téma lego space jsem všema deseti :)
Programování není moje silná stránka, ale s tím kibicováním (rozuměj "nápady a rady" :)) bych neviděl problém.

99,9% součástek jsou už hotový a spoustu modelů je postaveno ve 3D v MLcadu - nabízí se možnost zkusit to zkombinovat a převzít modely odtamtud. Ušetřilo by to spoustu práce. Stačí jen najít vhodný render.

Jinak jak by sis představoval tu hru? teď myslím jen hrubou ideu co máš v hlavě (strategie, závody, fps, stavění... ?)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

AlieNgames

No som pisal ze na stýl OGAME cize kolonizacno bojovu strategiu. Zacinat budes z jednou planetou kde budes stavat tazobne budovy vyskum lode a dobivat ine svety kolonizovat nové planety atd :D Proste nieco ako su Master of orion a take podobne hry

smiky

Nápad dobrý, vývojáři by se také asi sehnali ale myslím si že to nebude mít úspěch, protže takových online her stále přibývá a lidé už ani nevědí co dřív hrát.

AlieNgames

No mne nejde o produkt ktory bude mat 1000 navstevnost ale o nieco kde sa možem vyriadit ako M tron a bojovat proti blacktornom a tak dalej stacilo by iplne keby to hralo ar aktývnych fandou nie :D nehodlam na to nieco ziskat okrem zabavy :D

Steve23

 a co taklhe přidat možnost udělat svůj národ(Nějakej Editor Figů Třeba stavitelů, obránců apod.)

Matošo

Citace od: smiky kdy 05.03.2010, 20:49:14
lidé už ani nevědí co dřív hrát.

Tak s tím problém nemám ...

Jinak zajímavý nápad, ale neomezoval bych to pouze na M-Trony a BlackTrony - "ras" bylo přece více, tak by bylo fajn, kdyby se nezapomnělo na Spyrius, IcePlanet, Futuron ... A Space Police !

Steve23

#7
Daly by se udělat statistiky např:

Blacktron:
Hlavně Zlodějové a vesmírní piráti,Specializují se na Loupež
rychlí zisk

M-tron
Jejich krystal Crannerit jim dává náskok před ostatními národy tím že jejich palivo vydrží déle.Specializují se na dolování krystalu Crannerit

Spyrius:
Obdoba Blacktronů jen nedělají Vesmírné loupeže ale loupeže na planetách
středně rychlí zisk

Ice planet
Jedni z přešivších na planetě ledovců.Specializují se na systémy podpory života, déle vydrží ve vesmíru

Futuron
Jediní z národů který má hyper-motory,všechno zvládá stejně

AlieNgames

Jasne ze som myslel na všetky národy nie len BT a MT :D a keby sa naozaj nasiel na toto niaky schopný tým hlavne programátor ja by som bol grafik :D

Mtron

Už to tady bylo a zůstalo jen u snů. Největší bitva mezi Mtron a Blaktrony se odehrává v Roztokách u Prahy na výstavě. Doporučuji jet se podívat nejenom na SPACE, ale i na ostatní skvělé věci. Myslím, že toto téma nemá cenu dále rozebírat, nikdo kdo je dobrý a má čas se nenajde, aby něco takového naprogramoval zařídil server na kterém to bude běhat. Raději zůstaňte při zemi. Stavte lego a nechte Mtrony na pokoji  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

AlieNgames

No ja myslel ze hlavne ty sa pripojis ako priaznivec M tronu ako ja. Ja tvorím hry uz nieolko 10 roci a ja sa toho nevzdam uz davno som chcel taku hru spravit a konecne mam na to skusenosti aby som to spravil. Takze netreba hned skladat zbrane. :D

Steve23

Citace od: Mtron kdy 07.03.2010, 12:11:27
Už to tady bylo a zůstalo jen u snů. Největší bitva mezi Mtron a Blaktrony se odehrává v Roztokách u Prahy na výstavě. Doporučuji jet se podívat nejenom na SPACE, ale i na ostatní skvělé věci. Myslím, že toto téma nemá cenu dále rozebírat, nikdo kdo je dobrý a má čas se nenajde, aby něco takového naprogramoval zařídil server na kterém to bude běhat. Raději zůstaňte při zemi. Stavte lego a nechte Mtrony na pokoji  >:D
Kvůli tobě budou M-troni jen NPc >:D

Mtron

Citace od: AlieNgames kdy 07.03.2010, 12:53:30
No ja myslel ze hlavne ty sa pripojis ako priaznivec M tronu ako ja. Ja tvorím hry uz nieolko 10 roci a ja sa toho nevzdam uz davno som chcel taku hru spravit a konecne mam na to skusenosti aby som to spravil. Takze netreba hned skladat zbrane. :D

já se nemusí připojovat, ja pro Mtrony udělám všechno. Konstatuji, že tahle vize tu již před nedávnem byla. Zůstal tady jenom odkaz na SPACE MAPU, která běhá na Petrovo stránkách. Dělat rendeny pro hru je to až úplně poslední, důležitý je program a server s někým kdo to bude udržovat při životě a upgradovat to. Nevím, ale z pár příspěvků co si sem napsal mě nějak nepřesvědčuješ o výsledku. Za lidi hovoří činy a né hypotézy.

Citace od: Steve23 kdy 07.03.2010, 13:02:30
Kvůli tobě budou M-troni jen NPc >:D

nějak mi uniká co je NPc  ??? ??? ???
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Steve23

#13
NPC (non player character) To je snad dost jasné

Mtron

Citace od: Steve23 kdy 07.03.2010, 15:27:36
NPC (non player character) To je snad dost jasné

a to je jako všechno? No je vidět, že nápady se rodí hodně lidem v hlavě, fantazie hmm, ale skutek utek, no nic. Možná by neuškodilo, když už na tom fóru jste, aby někdo něco začal stavět a pomohlo by míň tlachání o věcech, které jisto jistě nikdy nikdo nedokáže dotáhnout do nějakého konce. Tohle je realita a stavba lega k tomu patří. Rád bych, aby ty a ostatní lidičky - více stavět a méně psát. Zatím jsem neviděl nic z hola nic co by mě vedlo ke změně názoru.

a co se týče hráčského charakteru, je vidět, že mě neznáš a nevíš o čem mluvíš.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

AlieNgames

Ok chapem takze ani medzi LEGO fanúšikmi nenájdem oporu a pomoc tak si ju najdem inde a az to bude tak vam sem dam odkaz. No co uz tak fakt dik za pomoc.

Steve23

Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
Citace od: Steve23 kdy 07.03.2010, 15:27:36
NPC (non player character) To je snad dost jasné

a to je jako všechno? No je vidět, že nápady se rodí hodně lidem v hlavě, fantazie hmm, ale skutek utek, no nic. Možná by neuškodilo, když už na tom fóru jste, aby někdo něco začal stavět a pomohlo by míň tlachání o věcech, které jisto jistě nikdy nikdo nedokáže dotáhnout do nějakého konce. Tohle je realita a stavba lega k tomu patří. Rád bych, aby ty a ostatní lidičky - více stavět a méně psát. Zatím jsem neviděl nic z hola nic co by mě vedlo ke změně názoru.

a co se týče hráčského charakteru, je vidět, že mě neznáš a nevíš o čem mluvíš.

to NPc je "úplně" náhodou z Wikiny
A co ty víš třeba to bude i někdy svtoznámá hra ::)

Matošo

Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
Možná by neuškodilo, když už na tom fóru jste, aby někdo něco začal stavět a pomohlo by míň tlachání o věcech, které jisto jistě nikdy nikdo nedokáže dotáhnout do nějakého konce. Tohle je realita a stavba lega k tomu patří. Rád bych, aby ty a ostatní lidičky - více stavět a méně psát. Zatím jsem neviděl nic z hola nic co by mě vedlo ke změně názoru.

hlavně, že ty jsi přispěl něčim víc než tlacháním  ::)

Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
a co se týče hráčského charakteru, je vidět, že mě neznáš a nevíš o čem mluvíš.

;D tady jsi úplně mimo - NPC neni, že TY to nebudeš hrát, ale to si najdi jinde...

Citace od: AlieNgames kdy 09.03.2010, 15:44:02
Ok chapem takze ani medzi LEGO fanúšikmi nenájdem oporu a pomoc tak si ju najdem inde a az to bude tak vam sem dam odkaz. No co uz tak fakt dik za pomoc.

Nenech se odradit jenom kvůli jednomu člověku, který si vybral špatnou stranu ...  ;) (M-Tron, pche. Viva Futuron !)

AlieNgames

Potrebujem porobit naprv vsetky typy minifigu. potrebujem tým padom pomoc. Potrebujem fotky minifigu zpredu čo najkvalitnejše a najlepsie a takisto z boku. Kto može at mi sem ostne obrazky naj by bolo dobre fotky ja si stoho potom narobim texturky. Tak kto co ma nech foti Mtronou a Blacktronou uz mam :D Dik

Steve23

Citace od: Matošo kdy 09.03.2010, 17:42:43
Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
Možná by neuškodilo, když už na tom fóru jste, aby někdo něco začal stavět a pomohlo by míň tlachání o věcech, které jisto jistě nikdy nikdo nedokáže dotáhnout do nějakého konce. Tohle je realita a stavba lega k tomu patří. Rád bych, aby ty a ostatní lidičky - více stavět a méně psát. Zatím jsem neviděl nic z hola nic co by mě vedlo ke změně názoru.

hlavně, že ty jsi přispěl něčim víc než tlacháním  ::)

Citace od: Mtron kdy 09.03.2010, 15:22:50
a co se týče hráčského charakteru, je vidět, že mě neznáš a nevíš o čem mluvíš.

;D tady jsi úplně mimo - NPC neni, že TY to nebudeš hrát, ale to si najdi jinde...

Citace od: AlieNgames kdy 09.03.2010, 15:44:02
Ok chapem takze ani medzi LEGO fanúšikmi nenájdem oporu a pomoc tak si ju najdem inde a az to bude tak vam sem dam odkaz. No co uz tak fakt dik za pomoc.

Nenech se odradit jenom kvůli jednomu člověku, který si vybral špatnou stranu ...  ;) (M-Tron, pche. Viva Futuron !)
Ty si moje zlatá kavalerie  ;D

AlieNgames

Prvé malé NOVINKY nájdete na prednej stráke.

Čoskoro vám sem postnem prvú ukážku vzhladu stránky.

Steve23

#21
Citace od: AlieNgames kdy 09.03.2010, 20:06:49
Prvé malé NOVINKY nájdete na prednej stráke.

Čoskoro vám sem postnem prvú ukážku vzhladu stránky.
Tlesky tlesk Ale fakt bych K ice planet přidal tu možnost Systémů podory života nejen na ledových planetách

AlieNgames

Sak poho to postupne budem doladovat podla systemu sak to nieje este vsetko su to len prvotiny. Na to potrebujem i vas aby ste mi poradili aby to bolo co najidealnejšie :D

xjankox

Špionážnu technológiu má predovšetkým Spyrius, nie Ice Planet 2002, ono nenadarmo sa to volá SPYrius, že? A Spyriusáci na Ice Planet útočia. Fotky by som  mohol porobiť  a poslať Ti na majla, keď, tak napíš SS, dohodneme podrobnosti.
Ďakujem

AlieNgames

#24
No ja rozmýšlal že Iceplanet a Spiryus budu obidve mať špionážnu techológiu jedny za slušnáky a druhý za zloduchy :D

Jop a mozes poslat kludne aj modeli co mas a PS ako zastanca SPYriusa ta poprosim ak mas dost kociek poskladat a vytvorit a nafotit navrhy budov a to konkretne tieto.

- Kasaren
- Taziaren na material (KOCKY)
- Taziaren na Kristal
- Elektraren
- Vyskumne centrum
- Lodenica
- Centrala
- 2 obranne veze (neham na teba)

Jo a pre vsetkych kto ma zaujem urobit pre svoju oblubenu frakciu navrhy budov kludne budem rad pre kazdého plati to iste. Plis hodne mi pomozete.

Steve23


otaznik

Tak jestli z tohohle něco bude, tak jdu sbírat Jacka Stonea.

AlieNgames

Citace od: otaznik kdy 09.03.2010, 23:01:42
Tak jestli z tohohle něco bude, tak jdu sbírat Jacka Stonea.

Čo to ma spoločne zo Space?? :D Jo a vide to ja zdi kazdu hru dokončim. Ale nebude to zas za mesiac :D

otaznik

Citace od: AlieNgames kdy 09.03.2010, 23:05:24
Čo to ma spoločne zo Space?? :D Jo a vide to ja zdi kazdu hru dokončim. Ale nebude to zas za mesiac :D
Tím jsem myslel zhruba to, že je bezva, že ti nechybí nadšení, nicméně, podle mého názoru, z toho projektu nebude nic.
Nevím, co si představuješ pod pojmem počítačová hra, ale jmenoval jsi Master of Orion - a projekt takového rozsahu domlouvat takto na foru musí být jedno z tohoto:
- projevem absolutní neznalosti problematiky vývoje her
- pokusem o vtip

Promiň mi mou upřímnost, ale je to prostě tak. Sám jsem se vývojem, realizací a prodejem počítačovým her více než 5 let živil.

AlieNgames

#29
Vtvoril som uz zopár hier takze niesom mimo misu a viem co robim. Venujem sa tomu uz 15rokov.

Jop  a tim Master of Orion som myslel druh systemu hry nie ze to bude take komplexne.