kolejiště na půdě (POZOR použito modifikací LEGO dílů)

Založil mirek, 14.01.2008, 10:19:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 11 Hosté prohlíží toto téma.

mirek

Nástupiště je hotovo.

mirek

...na polepkách "HANZALÍK" se pracuje...

mirek

Trafostanice.

Micho

Mirek, pre mňa ako energetika je tvoja trafostanica super. Výborný nápad a realizácia.   :D

mirek

Citace od: Micho kdy 24.10.2012, 12:24:11
Mirek, pre mňa ako energetika je tvoja trafostanica super. Výborný nápad a realizácia.   :D
Micho, díky. Je dělána podle skutečné trafostanice ve Sv. Jánu pod Skalou.

mirek

Non LEGO díl na nástupišti byl nahrazen PURE LEGO.

mirek

Práce na nástupišti pokračují.

mirek

Byl zaveden elektrický proud...svítíme.

mirek

...a nataženy kabely k telefonní budce.

Jotun

Velice pěkné fotky, líbí se mi tvé provedení staveb, trafostanice, nastupiště a čilý ruch kolem něj, dělnící atd... Dále pak schvaluji výměnu nonlego dílů, ale osvetlení je fajn. Bude zase nějaké video ze současného stavu kolejiště? Nějaký celkový záběr nebo průjezd lokomotivy.

mirek

#1420
Ano, video bude. Ještě potřebuji zprovoznit semafory na "Závodském"  nádraží a odpovídající úseky.
Pracuji tak, že střídám stavění z Lega s protahováním drátů k výhybkám, kolejím a signalizaci.
Teď  se chystám na protahování drátů k osvětlení na nádraží "Beroun". Nástupiště už je postavené, lampy
osazené LED diodami.

mirek

Dnes byl opět kousek nádraží elektrifikován.

mirek

Aktualizace celkového pohledu na "Kolejiště na půdě".

James

Dobrý den,

Krásná fotka, a hlavně krásná a pečlivá práce.
Jsem tu sice nový, ale Vaše téma (kolejiště na půdě sleduji už dlouho) fakt krása.

"Budete ještě rozšiřovat?" Jestli je kam :)
Lego je prostě super.

mirek

Díky James.
kolejiště nebudu zatím rozšiřovat. Nyní musím spoustu času vynaložit na dobudování úseků a postavení plánovaných staveb.

Nyní si hraji u PC a vytvářím "průvodce " po kolejišti na půdě.

James

Je mi jasné že tam máte práce požehnaně  ;) napsal jsem to jen jako srandu.
Průvodce, no tak to bude super.
Hodně štěstí.

Těším se na další příspěvky.


PS: já začínám teprve shánět, ( pár setu už sice vlastním, ale sháním spíše druhý vlak a další sety a i kostky k vlastní tvorbě).
Akorát nechci naletět nějakému podvodníkovi na internetu. Tak spíše hledám nějaký mix Lega apod.

Ale Vám chci ještě jednou složit poklonu za Vaše kolejiště.

Lego je prostě super.

mirek


mirek

PRŮVODCE po kolejišti na půdě. (první tři obr.)

Ptakus

Tohle je prostě obrovská paráda a super inspirace.

mirek

Noční celkový pohled.

blindmelon

Citace od: mirek kdy 15.11.2012, 19:02:55
Noční celkový pohled.
Vláčky na půdě - váš elektroměr Vás bude milovat. ;D
Hezký den, Blindmelon

Bard

Tvoje téma jsem začal sledovat před necelým rokem a zatím nereagoval, protože bych těžko slovy vyjádřil svůj obdiv.
Jako bývalý TT-vláčkař (a doufám, že se k tomu jednou vrátím) jsem si myslel, že LEGO není k budování kolejiště příliš vhodné, hlavně kvůli místu. Tvoje dílo je ukázka toho, že když je místa (a peněz) a hlavně invence dost, tak je výsledek parádní.
A chápu i modifikaci dílů, v takovém případě mi přijde zcela namístě.

mirek


mirek

PRŮVODCE po kolejišti další foto.

mirek

Přidal jsem něco lampiček, aby  vánoční atmosféra byla dokonalá.

P4tr1cius

Mirek, keď bude u vás snežiť, pootváraj strešné okná nad Koľajiskom, aby ti to tam všetko trošku zasnežilo, a potom už naozaj nebude o čom na tému - Koľajisko a Vianoce.  ;)

mirek


mirek


MeNadruhou

Mirku, určitě máte v berouně na náměstí velký ozdobený svítící vánoční strom, betlém, případně i nějaké stánečky se svařáčkem, medovinou a vánočním cukrovím. vyfotíš nám ho na kolejišti? ;)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

mirek

MeNadruhou 
Velký ozdobený svítící vánoční strom, betlém, případně i nějaké stánečky se svařáčkem, medovinou a vánočním cukrovím na kolejišti nebude.
Nabízím fotky z reálu na adrese:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.386570848097212.95188.100002329004367&type=3

Bílý svařáček s rozinkami na berounském náměstí nemá konkurenci. Dnes jdu na něj znova,