Společný projekt - perníková vesnička

Založil peki, 24.02.2020, 08:54:45

Předchozí téma - Další téma

Chairudo a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Drobet zaplevelím Pekimu téma. Rýsuje se možnost menší regionální muzejní výstavy toto léto. Více info jakmile bude jasno.

Zatím je to v řešení, ale pokud by to klaplo, tak rozhodně by byl zájem i o Perníky. Jinak řečeno, pokud někdo nepospíchá s navrácením a klidně by oželel svůj model ještě letos, tak by bylo možné je od Pekiho přesunout ke mě do skladovacího centra. A návrat by mohl být třeba v rámci podzimní Olomoucké výstavy.

Takže kdo chcete model dál zapůjčit, tak to napište zatím sem. Následně si to s Pekim vyřešíme.

Díky



 

Clermont

Jestli můj modul si chce půjčit Igorus tak nemám problém, jinak samozřejmě v Ostravě budu.
https://www.kostky.org/forum/index.php?msg=283519

Robkteryten

Můj modul si Igorus může klidně půjčit, nemám s tím problém.

peki

vrátil jsem:
Borun Sach dort
Honzíček22 perníci pečou kuchaře
Clermont čoko hokej
Ongon bruslení
prosím o info jak dopadlo, případně co chybí
Díky

honzicek22

Hezký den, kde se aktuálně nachází můj model ?

Borun

Citace od: peki kdy 22.05.2023, 10:02:21vrátil jsem:
Borun Sach dort
Honzíček22 perníci pečou kuchaře
Clermont čoko hokej
Ongon bruslení
prosím o info jak dopadlo, případně co chybí
Díky
Ongoň,Clermont a můj model mám ještě doma a nevím co je vše v bednách. Možná i Honzíček 22. Nevim.  O víkendu otevřu a zjistím

Robkteryten

@peki  Je možné na třídění vyzvednout modul?

Robkteryten

@peki vezmi mi prosím modul ma třídění, dekuji

Borun

Při rozdělovaní ostravských modelů mi zůstaly tyhle dvě věci ke kterym se nikdo nehlásí. Proto pošlu zpět na třídění ohrádku a vola. Zaroveň prosím jestli někdo nemá mé tři kusy hnědé klouzačky(11267), které postrádám ze svého modelu .

peki

Citace od: Borun kdy 26.10.2023, 11:51:24Při rozdělovaní ostravských modelů mi zůstaly tyhle dvě věci ke kterym se nikdo nehlásí. Proto pošlu zpět na třídění ohrádku a vola. Zaroveň prosím jestli někdo nemá mé tři kusy hnědé klouzačky(11267), které postrádám ze svého modelu .
skoro bych řekl že jsou moje :)

Ongon

Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda někdo neeviduje navíc nějakou z těchto figurek nebo budku co je na fotce.
Figurek postrádám celkem 13 (u každé je v kolečku počet, kolik chybí) :-)

peki

#251
Vypořádání pohledávek Perníčková vesnička a elfí vesnička.

1) chybí někomu celý modul?
Několik modulů perníčku je ještě na Lipně (vyřeším)
Elfové u mne nejsou naposled u igoruse

2) "drobnosti" (části modulů, figové atd.) prosím sem

Cílem je dosáhnou férového vypořádání, některé věci mám ještě u sebe. Něco dovedu z přebytků sanovat. Rozhodně nechci aby se někdo cítil poškozen. Perníci toho hodně nacestovali, elfové toho mají také hodně za sebou. Když si uvědomíte že některé moduly u perníků jsou velké jako 16x16 bez pořádné dokumentace ve vlákně se společným projektem je to opravdu částečně archeologie. Ale opravdu to stálo za to :)

peki

Citace od: Ongon kdy 31.10.2023, 12:36:16Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda někdo neeviduje navíc nějakou z těchto figurek nebo budku co je na fotce.
Figurek postrádám celkem 13 (u každé je v kolečku počet, kolik chybí) :-)
figurky mám
schází i ta budka?

peki

Toto je na Lipně (většinou moje věci).Perníci.jpg

milanv

V levé části sluje chybí horní (nadzemní) scénka, tj. jeřáb se zavěšeným balíkem papírů a sáně, k tomu chybí celkem asi 4 figové.

V pravé půlce toho musela Dita opravit dost také v horní části a něco jí tam chybělo, ale nevím detaily, to musí napsat ona.

Sluj by Milan Vančura, on Flickr
Pán na Žlutém hradě

Robkteryten

#255
Tak u mě ztráty na sjezdovce.
4x modul 16x16 a z těch co se vrátily je jeden vykuchanej.
1x část sjezdovky 32x32
1x obr
1x sněžná rolba
pár drobností na lanovce

Navíc  se vratila pernice.20240207_172518.jpg

Stimpi

Citace od: peki kdy 07.02.2024, 10:47:04Vypořádání pohledávek Perníčková vesnička a elfí vesnička.

1) chybí někomu celý modul?
Několik modulů perníčku je ještě na Lipně (vyřeším)
Elfové u mne nejsou naposled u igoruse

2) "drobnosti" (části modulů, figové atd.) prosím sem

Cílem je dosáhnou férového vypořádání, některé věci mám ještě u sebe. Něco dovedu z přebytků sanovat. Rozhodně nechci aby se někdo cítil poškozen. Perníci toho hodně nacestovali, elfové toho mají také hodně za sebou. Když si uvědomíte že některé moduly u perníků jsou velké jako 16x16 bez pořádné dokumentace ve vlákně se společným projektem je to opravdu částečně archeologie. Ale opravdu to stálo za to :)

Takže elfové se už komplet likvidují a mám se někde stavit pro modul nebo část ještě bude někde vystavena? Díky

Matthes_CS

Citace od: peki kdy 07.02.2024, 10:47:04Vypořádání pohledávek Perníčková vesnička a elfí vesnička.

1) chybí někomu celý modul?

Moje hasičárna. Na fotce z Lipna vpravo nahoře.

peki

Citace od: Stimpi kdy 08.02.2024, 23:36:47Takže elfové se už komplet likvidují a mám se někde stavit pro modul nebo část ještě bude někde vystavena? Díky

Ano elfové se kompletně likvidují. Moduly mají být u igoruse.

Stimpi

díky za info, už jsem ve spojení s Igorusem ... jsem právě žil v přesvědčení, že tahle část elfů se ještě nelikviduje (sluj s okolím), tak proto jsem se tak blbě ptal.

Ongon

Ano i ta budka

Citace od: peki kdy 07.02.2024, 10:47:49
Citace od: Ongon kdy 31.10.2023, 12:36:16Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda někdo neeviduje navíc nějakou z těchto figurek nebo budku co je na fotce.
Figurek postrádám celkem 13 (u každé je v kolečku počet, kolik chybí) :-)
figurky mám
schází i ta budka?

Chikos

Postrádám zakroužkované věci na fotce. Byl bych ale rád alespoň za ty dvě figurky, kdyby se mi vrátili.

honzicek22

#262
Ahoj, dneska jsem se konečně dostal k modulu elfů, spíše k jeho torzu... pominuli že chybí spousta kostek tak tam není ani jedna figurka. Zkusím najít nějakou rozumnou fotku. Jsem zvědav v jakém stavu k mě doputují po víkendu perníčci...

EDIT: doplněny fotky , takže 3ks Elfové, 1x Santa + příslušenství k minifigurkám, žebřík, nějaké bílé kostky.

Byl bych opravdu rád, za jejich navrácení.

Děkuji.

peki

Citace od: Robkteryten kdy 07.02.2024, 17:31:31Tak u mě ztráty na sjezdovce.
4x modul 16x16 a z těch co se vrátily je jeden vykuchanej.
1x část sjezdovky 32x32
1x obr
1x sněžná rolba
pár drobností na lanovce


Většina dohledána, beru s sebou na třídění.

peki

Citace od: Ongon kdy 31.10.2023, 12:36:16Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda někdo neeviduje navíc nějakou z těchto figurek nebo budku co je na fotce.
Figurek postrádám celkem 13 (u každé je v kolečku počet, kolik chybí) :-)

figurky (většina) dohledány, mám po někom poslat směr Morava (třídění projektového lugbulku) tento víkend

poMOCník

Kdyby se našlo něco z tohoto, tak prosím také ke mně. Ze stromů si nejsem jistý, kolik se toho vlastně vrátilo, jelikož to, co zbylo je napadrť. Nicméně hlavně ty základní desky mi chybí asi 4. Identifikační znak je jednak ten povrch z "tile modified" a taky zespoda jsou vykotlané. Místo aby tam byla pravoúhlá deska 16x16, tak mají pouze rohy udělané z 4 trojúhelníkových desek.

Citace od: poMOCník kdy 24.10.2021, 23:46:54Tady je dokumentace "prázdných" modulů. Nakonec jich mám 6 + pár stromků navíc.









peki

Mám většinu. připravim k předání.