výstava hračiek V Bratislave

Založil marian20, 02.04.2006, 20:18:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

expertik

Citace od: J_BOB kdy 20.04.2006, 12:56:19
ja by som navrhoval, tak cca 2-3 den vystavy....uz by tam mali byt vsetci vystavovatelia a ak bysa daco predavalo, nebude este vsetko vypredane :)
Zhruba takto uvazujem aj ja, cize v Piatok alebo v Sobotu...snad (skrz tie ceny) nebude vela ludi...:-)

Frco

experik: uz to tu bolo povedane, prvy den tam nebudu asi vsetci vystavovatelia a len v priebehu prvych par dni sa bude dat daco zohnat, ak ovsem nieco vobec bude na predaj.

expertik

Citace od: Frco kdy 20.04.2006, 18:49:57
experik: uz to tu bolo povedane, prvy den tam nebudu asi vsetci vystavovatelia a len v priebehu prvych par dni sa bude dat daco zohnat, ak ovsem nieco vobec bude na predaj.
Vazne? No ani som si nevsimol, akurat sa mi potom zda cudne preco som asi odpovedal na jednu reakciu (vid citat v mojom predoslom prispevku). Takze len zopakujem, viem, ze to bolo povedane, ale ked si to trochu pozornejsie precitas, bola to otvorena uvaha....howk

marian20

Podľa mňa je jedno či tam pôjdete posledný alebo prvý deň, keďže ide o putovnú výstavu tak všetky vitríny(predpokladám že to bude v nich) dorazia do Bratislavy v jeden deň. A čo sa týka ceny, je asi preto vyššia lebo je rovnaká všade, žiaľ pre nás vysoká, ale pre Nemcov a iných tých 6-7 eur je bežné vstupné.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Frco

expertik: ...otvorena uvaha......omg

tazzy

#35
Tak nevím, jestli jsem sám, ale z toho plakátu i z toho doprovodného textu mi připadá, že větší zaměření bude na Barbie než na Lego.. ::)

J_BOB

jj.....tiez som si vsimol, ze je tam daky ozrutny plastovy ksicht...a vedla malinky napis lego.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

tazzy


Frco

mno ja mam dva listky a chcem sa spyat co je to len na jednorazovy vstup alebo ci na jeden listok tam budem moct chodit pocas celeho trvania vystavy?nevie niekto?

zakm

Bohužiaľ to je iba jednorázovy vstup  :'( .
ináč dnes sa mi podarilo zohnať dva listky hurá  :D
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Frco

tak to je dost nap...
cakam len na to nech brat prinesie stade najprv nejake fotky, ci sa tam olati ist alebo posunut listky dalej.

Frco

mno mam to vsetko pofotene od brata a listky chcem s radostou predat kamaratom. este nevedia, do coho idu :D IMO vystava dost suxx, neni tam ziadne poriadne velke dielo, mozno este tak jedno male mestecko, hrad len jeden a aj to skor jedna sala s HP. Ale mozno to je len prvy den :-\

zakm

Bol som tam a IMHO tam už nič noveho nebude. :'(
Ale bolo to super :o zíral som na to mesto.
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

peter

... a kdepak jsou slíbené fotky a reportáž?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

expertik

#44
 Nápodobne. Výstavu, ak to tak môžem nazvať, sa mi podarilo prejsť za 15 minút a to som sa snažil aby to bolo čo najdlhšie...
Fotodokumentácia bude v priebehu tohto odpoludnia na brickshelfe...odkaz doplním.

edit: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=182158

J_BOB

chystam sa az zajtra, ale nestraste ma....ja sa tu neskutocne tesim a znie to jako som si myslel, ked je velky barbie face a pod nim maly ruzovy napis lego....
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Frco


MwK

Citace od: Frco kdy 05.05.2006, 17:04:28
netes sa dopredu:)
A to ma co znamenat?Akoze je to daka blbost?
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Frco

jj neni to bohvieco, par peknych stavieb, ale nic ine.

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

 :-[ snad sa mi bude pacit...bude tam koopa town SW a pod.....velike castle moci (boze ja sa viem ale utesovat)...njn...zajtra to checkneme...  :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

expertik

Mohli ste si usetrit zbytocne vytesovanie sa :-))) Pozrite si foto na odkaze, ktory mate o par prispevkov vyssie. Az na bioniclov som nafotil vsetko. Okrem toho tam bola kopa Baribie a Kenov a dve obrovske haldy Duplo a zvlast klasickeho Lega, kde sa deticky hrali ako o dusu.... ;D

Jindroush

Jinak je to akce, se kterou má něco aspoň zčásti společný maďarský klub MALUG.

Viz zde: http://www.maj.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=111434
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Anakin

pri zistení ceny mi brat povedal,že to mi radšej kúpi lego ako vstupenku.

Jarmila

Citace od: Anakin kdy 10.05.2006, 13:14:55
pri zistení ceny mi brat povedal,že to mi radšej kúpi lego ako vstupenku.

Na Tvém místě bych ho okamžitě odvlekla do obchodu. Aby si to nestačil rozmyslet.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Anakin


Jarmila

Citace od: Anakin kdy 10.05.2006, 13:20:53
už sa stalo... ;D ;D ;D
Tak se pochlub, co jsi z bratra vymámil.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Anakin


MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

peter

Musím, bohužel konstatovat, že modely, které jste tam viděly mě moc neoslovily. Město je dle mého názoru velmi chudé, skoro bez nápadů a nějakých lepších budov.

K bílo-růžovo-lime barevnému paláci snad není ani co dodat. Především ty dvě další barvy to podle mě velmi shazují.

Most sice na první pohled uchvátí, ale na ten druhý už zas tak dokonalý není. Opět mi přijde takový chudý a to zejména, ty dvě věže. Myslím si, že stěny by šli ještě velmi dobře obohatit o nějaké ty detaily, které tomu jinak dost chybí.

Vesmírná loď bohužel opět postrádá nějaké ty lépe propracované detaily. Toto je dle mého názoru nejvíce patrné za prosklenými dílky, kde je vidět jen holá kostra.

Abych ale jen nekritizoval, tak pár věcí mě nakonec i zaujalo. Především celkem hezky provedený tahač, duplo hrad a mozaiky. Celkem, ale na mě LEGO sekce dělá odfláklý dojem a přijde mi, jako by většina modelů byla sestavena velmi rychle jen z důvodu aby tam něco bylo :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.