Lego provazky

Založil Colonel32, 21.02.2005, 22:39:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Colonel32

jsou uplne vsude: jako hadice u benzinek, u navijaku, u jerabu... maji vsak jeden problem: maji tendenci chybet

nevite o necem, cim by se originalni lego-provazky daly nahradit? (a pripadne kde to koupit)  - protoze doma v siti pry nic ani trosku podobneho nemame ;-(

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Rob

jdi do galanterie a pozeptej se tam. Něco podobného jsem tam koupil (ale v bílém)

jinak se jim docela podobají lavinovky (lavinové sňůry), jenže ty jsou barevné a trochu silnější (2mm)
Rob

Maci

Vím, čím to nahradit. Protože kromě lega dělám ještě do rybařiny tak vím, že přesně stejné šňůry se používají na štiky. Není to vlasec ani drát! Je to kevlarová pletená šnůrka, prodává se na metry a liší se pevností a tudíž i tloušťkou. Mají různé barvy.
Dá se najít ve všech rybářských potřebách
např.
http://www.los-cormoran.cz/foto_detail.php?foto=163&jmeno=CORASTRONG%200,22-0,60mm&skupina=vl2cg

Maci

Ještě mě napadla ta galenterie. Jsou to šnůrky na stahování záclonových řasicích pásek. Musel bys koupit asi kus té pásky, samostatně jsem to neviděla. Mají jednu nevýhodu, třepí se a jsou dost nepodajné. Taky je jen jeden průměr a jsou jen bílé nebo béžové.

Colonel32

tak diky moc za nazory, zkusim ty rybarske potreby