Vesmírní záchranáři

Založil MÍLA, 22.10.2013, 18:39:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MÍLA

Citace od: blindmelon kdy 16.10.2013, 14:13:33
Vyrozumněl jsem, že vesmírní hasiči by bylo dobré téma. :)
Předělal jsem vesmírný šerify.  :D velitel má šedou přilbu.

5985-1: Space Fire Rescue Base


14miro14

#1
Kde by vesmírni hasiči hasili a čo? :D

Anatyt

Citace od: 14miro14 kdy 22.10.2013, 21:21:44
Kde by vesmírni hasiči hasili a čo? :D

Nikde nič. Ale stanica je to pekná! >:D

SpCasPi000

Veď len na tekej Venuši by bolo hasenia na milióny rokov  >:D
A ďalšie miliardy podobných planét čo, nechajú neobývateľné tiež?  ;D

MÍLA

#4
Když můžou už po několik desetiletích být vesmírní šerifové a PVOZ tak proč by nemohli být hasiči, kromě nich by mohla být i záchranná služba pro větší případy na které základní zdravotnické týmy nestačí.

První průzkumná skupina z LASA letěla do vesmíru 17 let po Gagarinovi, tak proč by tam 35 let po nich nemohli letět konečně i hasiči když od roku 89 tam existuje policie.

DarkDrago

No nevím jak vy, ale já mám vsugerované to, že hasiči ano hasí požáry, ale taky pomáhají při povodních, sundávají kočky ze stromů a hromadu dalších věcí  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

MÍLA

Když už jsou ve vesmíru lidské základny a planety začínají být obyvatelné tak je potřeba ty základny nějak chránit, policajti a ostatní lidští i mimozemští obyvatelé základen nemají dostatečný výcvik pro všechny krizové situace. Automatické požární systémy nebo roboti také vše nedokáží.

MÍLA

Ještě přídavek od záchranné služby.


SpCasPi000

Vyzerá to parádne, pre AFOLov by to bolo asi prijateľnejšie ako tie farebné nezmyselné ozruty čo teraz vypúšťajú, akurát problém - že by to asi dostatočne nezaujalo deti a nezarobili by na tom.

TUKE

Záchranár jeden, druhý - nemajú kyslíkové masky... ty dlho nevydržia  >:D

Ale inak super  ;)

MÍLA

#10
to vysvě›tluj TLC tohle je př™evzatý z policejní­ch který taky nemají­ dejcháky

Kuba

Třeba je to planeta podobná té v Avatarovi. Dýchače nejsou potřeba, ale je řídči nebo hustčí vzduch, že potřebují speciální helmy, které jim vzduch regulují. V opačném případě by opravdu měli mít i dýchač. Ale potom, pokud neni v ovzduší kyslík, tak myslím, že nemůže ani nic chytnout :D A hasiči by tam byli opravdu jenom proto, aby zachraňovali vesmírné kočky uvízle někde na radaru, nebo zasahovali u nehod planetárních vozítek  ;D


TUKE

No môže byť. Aj gravitácia tam isto funguje  ;)

Anatyt

To je jedno všetko! :) Podľa mňa neriešte, či to je reálne, alebo nie. Je to LEGO, a tak tam môže mať aj žirafu s konskou hlavou. Spravil to pekne a je to z jeho hlavy.

TUKE

#14
Ale ja nehovorím,že sa mi to nepáči. Naopak, mne sa to páči. Má to nápad a je to niečo čo tu ešte nebolo  :)
Aj ta žirafa tam môže byť... ale nech má masku  ;D     ....srandujem  ;)

Ja zisťujem,že vôbec nemám toľko nápadov ako keď som bol dieťa. Vtedy som mal veľa nápadov a málo lega. Teraz je to naopak  :P

MÍLA

#15
pisu to z mobilu a nejak tam nejde zobrazeni diakritiky, tak doufam ze je to citelne, pozdeji to opravim.

smudy