Predátor

Založil DarkDrago, 26.02.2013, 16:02:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DarkDrago

Lovec tak jak se patří. Se všemi těmi zbraněmi si může troufnout i na Vetřelce co se na něj chystají.

Komu se nelíbí, tak bude jen další hlavou na jeho opasku  >:D
Dračí páni s mocí ohně...

pryb

Vlasně se mi to docela líbí. Trpí to nešvarem černých dílů, které se obtížně fotí - detaily prostě zaniknou a nejsou vidět. Film neznám, ale podle vyhuhlaných obrázků to vypadá docela věrohodně. Zahodil bych poslední fotku - je moc rozostřená.

Ovšem první fotka mi ihned připomněla našeho expremiéra a jeho "chlapa s gulama". ;D
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Futurion

Je mi líto, Predátora mi to nepřipomíná ani vzdáleně.

branio

Hehe, no neviem... mne to skôr pripomenulo film Gremlins


Raistlin M

Myslím, že by vzhledu predátora vůbec neublížila nějaká maska, místo těch axlí coby očí. Jinak ta lebka v rozkroku se mi nějak nelíbí. Je tam až příliš "souměrně". To se nosí spíš v oblasti slabin až u boku. Toto připomíná suspenzor.  ;D

Replix

Když se dívám na první fotku, tak mi na tom Predátorovi opravdu vadí jen ty oči a možná kdyby měl mohutnější ramena, třeba nasazené nárameníky. Ale jinak to máš celkem pěkné.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

danyboy

Docela se ten predátor povedl.  ;)

otaznik

Citace od: pryb kdy 26.02.2013, 19:13:09
Film neznám, ale ...
Je načase si doplnit základní vzdělání!

čsfd

DarkDrago

Tak ono záleží na vkusu a představivosti každého do jaké míry v tom vidí predátora. Sám za sebe můžu říct, že se mi líbí i když bych vyměnil některé barevné díly za černé. Nejdřív jsme se mu doma smáli, no teď ho bereme vážně.

Taky jedna z prvních věcí, která mě po dokončení napadla byl Gremlin podle Bohrok Windscreen, které jsem použil jako dredy.
Ve své podstatě to co všichni označují jako tvář je vlastně maska, původně jsem zvažoval použít masku co má Toa Vakama, ale nakonec z toho vylezlo tohle. No ta lebka tam později asi už nebude.
S tím co má na sobě moc nevím. Když se podívám na pár fotek, tak je to menší hora svalů s pár kusy železa, něco jako gladiátor.

Takže pokud se na něm něco bude měnit tak to, že půjde celý do černa a možná mu přibude i síť.
Dračí páni s mocí ohně...

Futurion

Kdyby měl ocas, tak bych v tom jasně viděl Predaliena.


Petronel

Zajímavé, ale:
doplnil bych (vlastní) do názvu tématu a doporučil bych moderátorům toto téma přesunout do sekce Bionicle.