Tour po sídle LEGO

Založil Jindroush, 04.02.2005, 22:47:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Hojte,

LEGO má na webu novou tiskovou zprávu, která praví, že se tam můžete zajet podívat. Program je na tři dny.

Den první: přivítání, pohovoření s designéry, tématické stavění a pokec
Den druhý: Návštěva 'pokladnice' a muzea, promítání nejlepších reklam, návštěva lisovny kostek
Den třetí: návštěva zákulisí Legolandu a lidí, co ho tvoří, a strojoven, pak volná procházka. Nakonec dar z kostek, který spolunavrhoval i vnuk zakladatele (a majitel v jedné osobě).

To vše za necelých 1000 euro.
(v ceně jsou dvě noci v **** hotelu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a doprava z/na letiště).

Kam jsem si jen tak založil výherní tiket Sportky?  ???

EDIT: A protože je to moje pětistá zpráva, uděluji si pochvalu :*)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

#1
Ako 500-kár si frajer, čo? Ďalší bude tak za pol roka. Ale aj tak nerozumiem, čo je to furťák, či čo to Ti pribudlo v titule!?

Tak teda ešte pripájam malé blahoželanie a veľa trpezlivosti a chuti do ďalšej 500-ky, aby bola krásna 1000-ka.

Jindroush

#2
To je česká 'vojnová' terminologie. Bažant, mazák a suprák jsou záklaďáci. Furťák je ten, co to podepíše 'na furt', tj. voják z povolání. Dál už žádný hodnosti nejsou  ;D

Leda že bych přidal Generál, Ministr, Premiér a Vašek.  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Takže Ty si to podpísal !!! Strašné, kde sa to aj my ženieme !!! Ale keď nám velí taký furťák generál - veľkovezír, tak musíme poslúchať.  ;D ;D ;D