Lego katalogy ve světě

Založil Mičánek, 03.02.2005, 18:30:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mičánek

Dá se někde zjistit, v kolika jazycích vychází v současnosti (2004,2005) katalog Lego. Kolik je variant. Já znám verze pro Evropu (ten co je i u nás) a pro USA a Canadu. Je jiný třeba pro Asii, Austrálii, Afriku nebo jižní Ameriku? Na hccamsterdam.nl jsou jen Evropské. Na Lugnetu odkaz na katalog mi nejede. Na Lego.com je vyobrazen (http://shop.lego.com/catalog/onlinecatalog.asp?c=11) katalog pro USA ale další jiný jsem tam už nenašel.

Jindroush

Protože lidi na Bricklinku katalogy prodávaj, dá se v jejich seznamu předmětů najít i přehled katalogů. Pro rok 2004 ho můžeš najít tady. Je to jen slovní popis a lepším případě scan titulní stránky.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Lomax

Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Mičánek

Citace od: Jindroush kdy 03.02.2005, 19:00:37
Protože lidi na Bricklinku katalogy prodávaj, dá se v jejich seznamu předmětů najít i přehled katalogů. Pro rok 2004 ho můžeš najít tady. Je to jen slovní popis a lepším případě scan titulní stránky.
Díky za upozornění. Jak je vidět z č.4258472 UK/Asia, dá se předpokládat že Asie má ten stejný katalog jako mi Evropané. Jen mi je divné, že by Japonci používali také to stejné. Spíše bych předpokládal, že při jejich pečlivosti, budou mít svůj vlastní katalog. To by byl asi v nabídce. Jestli to je většina katalogů, tak asi jsou jen dvě verze a ta Evropská koluje po světě v mnoha jazykových mutacích. Škoda že není více informací.

Jindroush

Ona je totiž vůbec otázka, kde je LEGO podporované aspoň tak blbě jak u nás...

Fotky starých Japonských katalogů  ;)
http://bmrc.berkeley.edu/people/johnb/lego.html
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mičánek

Toto je pravěk. Mě by zajímala současnost.