Stavění na více dnů

Založil Jindroush, 03.02.2005, 10:54:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Tohle mě zaujalo:

Citace od: Magesan kdy 03.02.2005, 00:24:47
Meli tam rozdelanou formuli Wiliams
http://guide.lugnet.com/set/8461 za 2000, uz ji  skladam dva dny (1500 dilku) :)

už jsem to četl na více místech a nerozumím tomu. To jsem fakt takovej magor, že to dávám dohromady na jeden zátah? Max. 5-6 hodin stavění?
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Johny

Jestli se muzu vetrit tak nejsi jedinej, ja kdyz nejakou krabici otevru tak od toho nedam ruce dokud to neni hotovy.

Magesan

No ono se to ma takhle.
Williams ma 1500 dilku, vsechno jsem to nakupil na jednu hromadu a zacal jsem nejak v sedm vecer. Najednou bylo tri rano a byl jsem asi ve 20 % (desne me bavi zkouset jeste ne zcela funkci celky, takze si s modelem hraju, i kdyz skladam). Druhy den byla situace uplne stejna a vcera taky tak. Myslim, ze jeste tak jeden vecer (den) a bude hotovo.
Jinak obecne taky skladam, dokud to neni hotovy, ale tohle je na me najednou moc :)

Jindroush

No dobře, připisuji si další bod na lego-magorácké stupnici   ;D 8)

Dělám to tak, že porozbaluju všechny pytlíčky, ale zvlášť, okamžitě je roztřídím podle typu dílu a pak prostě jedu podle návodu. Teď jsem dával dohromady Silver Championa, ten má prakticky stejný množství dílů jako Williams a určitě mi to tímhle způsobem netrvalo dýl než 4 hodiny  ;)

Hehe, hrozně se mi líbí ten závod na rychlostavění ISD. Deset lidí se postaví před originálně zabalenou krabici, pustěj se stopky, oni rozervou krabici, roztrhaj návod na 10 dílů, každej si veme svý pytlíky a staví se. Tak, kdo zasponzoruje setkání a pár ISD?  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Police collector

Já teď stavím starý X-wing dávám ho po letech znova dohromady - sice u něj asi bude chybět pár dílů co se 100% ztratily ale do měsíce bude hotový. Jinak policajty jsem taky postavil za den -a blok si krk (tedy za den - odhadem za tři hodiny ?)možná míň. Oprava stanice WoCi trvá cca. 5 minut.
Terminated.

otaznik

Já stavění rozhodně neberu jako závod a taky si model prohlížím v různých etapách, když nestačí večer pokračuju zase další den apod. Jedna z věcí, kterou mám na LEGU nejraději je právě první stavění modelu, otevírání krabice, prohlížení nových dílů apod.

Jindroush

Otvírání krabice a prohlížení novejch dílů mám za sebou asi tak 30 vteřin poté, co se za pošťákem zaklapnou vrata  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 03.02.2005, 13:56:22
Otvírání krabice a prohlížení novejch dílů mám za sebou asi tak 30 vteřin poté, co se za pošťákem zaklapnou vrata  ;D

Ty jsi teda rychlík!
Já prostě chci mít i na stavění klid a podobně. Proto když si koupím nové LEGO, tak stavění raději odložím na den, kdy budu mít klid a na všechno čas.
Teda pokud ten den je například zítra :-))

Maci

CitaceOtvírání krabice a prohlížení novejch dílů mám za sebou asi tak 30 vteřin poté, co se za pošťákem zaklapnou vrata
Já taky, ale někdy se při tom peru s dětma. Prý si taky chtějí hrát s legem. Jinak doma už ani nepředstírám, že kupuju lego pro děti, stejně by mi to nikdo nevěřil. Teprve loni však Ježíšek pochopil, co je pro mě nejlepší vánoční dárek. (To mu to trvalo.)
Citace(nezlobte se, ale co tak tady čtu, vy nejste "normální uživatelé lega")
Za normální mě doma už nikdo nepovažuje. V práci se mi ale zatím podařilo své postižení utajit.
Legu se věnuju v pozdních nočních hodinách, když už manžel a "haranti" spí. Ráno je to pak jak po flámu. Ale ze všeho nejvíc mě žere čas MLCAD, to je fakt mor.

Johny

Když už se mluví o ISD, máte ho někdo? Docela by mě zajímalo jak je to velký.

Micho

V novom US katalógu 2005 na strane 61 vpravo hore sú rozmery:
http://shop.lego.com/catalog/onlinecatalog.asp?c=11