(Vlastní) United Freedom Systems

Založil Luky1987, 05.02.2011, 21:41:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

Citace od: Luky1987 kdy 13.03.2012, 12:54:10
Jinak u tebe i u Thrawna se to rozvíjí co se týče populace dost slušně, asi budu muset doplnit stavy...

;D trošku to tu hecuji a rád bych zapojil větší množství lidí do staveb a zbrojení. U tebe se to vyvíjí s velkým pokrokem, zbroj a sháněj jednotky. Thrawn to konečně vzal za správný konec, doufám že mu to vydrží alespoň z poloviny jako mě. Každopádně se těším až své lenivé zadky  ;D ;D ;D pozvedne rod Spyriusu v čele s Togaranem. Vím, že je ještě ve školní lavici a nemá přísun kreditů na stavbu, avšak jeho stavby tu dost schází. Hold se bude muset makat a stavět. Inspirace pro rozvoj našeho SPACE je dost důležitá.

Výzva:

Pozvedněte své rody, oprašte jednotky a stavby a přidejte se do bitvy o nadvládu vesmíru.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

FilipS

Tohle mě pobavilo, trochu to připomíná stavby Nannan-a, ale narozdíl od těch jeho ponurých úchylačinek, je tohle vtipné a veselé. Palec nahoru.  ;)

tomas.

Povedené  8)
Děvčata jsou super, přemýšlím, že si taky dvě tři pořídim  ;D

Luky1987

Citace od: Diidy kdy 13.03.2012, 15:50:21
Tohle mě pobavilo, trochu to připomíná stavby Nannan-a, ale narozdíl od těch jeho ponurých úchylačinek, je tohle vtipné a veselé. Palec nahoru.  ;)

Díky, hodlám nyní hrát trošku na veselou notu ;)

Togaran

Vypadá to dobře, ty barvy to oživily :) a hezká práce s hadicemi  ;)
Možná bych pás se starými droidy umístil nahoru, aby je to "sypalo" do ostatního šrotu.
A jsem rozhodně zvědavý jak se noví droidi osvědší v akci  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Thrawn

#95
Recyklace droidů se mi velmi líbí.

Co se týče Vašich sympatií k Impériu, rád bych podotkl, že jsme vždy byli přátelé Republiky a stáli jsme v rozhodujících okamžicích zrodu Impéria na straně Císařova Nového řádu, jak dokazují i tyto historické záznamy  ;D


Války klonů


Order 66

Jako staří spolubojovníci z války tedy apelujeme na bratrství a společné zážitky z bojů  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Daniel

#97
RECYCLING je fakt moc vydařený MOC. Vím že to nechceš slyšet, ale když nakonec začneš ty stavby takto oživovat, tak s tvými kvanty kostek to budou pěkné a velké věci na výstavy jak dělané.
Jen teda ještě poznámka k PATROL TOWER - sliboval jsi nepravidelný terén. OK udělal jsi skálu, ale vyrůstá z placky a nahoře jsi ji zase usekl do roviny...

Robbed

malý Měch: lehce OT, ale Nannan (autor MOCu který odkazuješ) stavěl kytičky už dávno: například tohle v roce 2008 http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=329840

Mr. Cube

U RECYCLING se mi vybavila Little Big Adventure 2 :D Jinak je to čím dál tím lepší.

Luky1987

Light Transport Vehicle

Dlouho ve mě zrála myšlenka postavit nějaké to vozítko. A jsem na něj patřičně hrdý jako na prvorozeného ;D
Nakonec jsem vyplodil toto a považuji to za začátek nové epochy - interiérů a minifigů 8)
Transportér má deset členů posádky a řidiče, každý se pohodlně vejde na své místo.
Dokonce je v celém prostoru i místo na stání a procházení zepředu dozadu.
V interiéru jsou tři držáky na zbraně a vedle řidiče bedna s dalšími potřebnými nástroji (vysílačka , kladivo... :))
Délka 31studů, šířka 12studů a výška 9studů.
Snad se bude líbit... Flickr zde - http://www.flickr.com/photos/57490753@N05/sets/72157629673626871/

Pomalu začínají probíhat námluvy mezi UFS a Impériem.
Momentálně imperiální gardy testují nejnovější techniku a vybavení UFS.
Výsledek testů zřejmě rozhodne o spojení či vyhlazení...





























Fox_25

Ta třetí fotka odspodu je perfektní, čím je to focené?

Luky1987

Díky, je to focené Nikonem D5100 a setovým objektivem 18-105 mm VR.

Fox_25

Já si říkal že to kompakt nebude, na seťák má velice slušný bokeh. Připoměl mi starý Helios 58/f2.

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Luky1987


Thrawn

#106
Není to sice úplně v imperiálním duchu (protože Impérium používá pro pěchotu spíše vznášedla), ale jako obrněný transportér okupačních jednotek na nějaké M:Tronské planetě by se mi to líbilo moc.

Pár připomínek bych k tomu měl. Určitě by stormtroopeři měli mít blastery v rukách. Z vlastní zkušenosti vím, že při výsadku budou mít dost práce dostat z vozidla sami sebe, natož si přitom ještě odbíhat pro zbraň. Nevím, jestli ta část na zadku je výklopná, ale jestli ne, tak bych to tak udělal. Stormtroopeři se tak z vozidla dostanou mnohem rychleji, než těmi malými bočními výstupy (ty bych ale nechal, je fajn, když se člověk může dostat z plechovky víc než jedním výstupem). Pak bych nahoru dal nějakou otočnou věž s dělem pro podporu vysazené pěchoty.

Ale jako stavitel ti neradím, sám tohle teprve vymýšlím pro svoje Blacktrony (chci jít cestou Merkavy) a toto bude rozhodně zdroj inspirace :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Luky1987

Už se těším na společnou bitvu na nějaké budoucí výstavě >:D

Thrawn

Doufám, že na stejné straně. M:Tron má techniku zajímavou, na díly nenáročnou a může jí tedy nasadit velké množství, viz jeho tank.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Kozell

#109
Chtěl bych se zeptat jak tam máš ty kostky z boku ze šikma jak si je tam připevnil?Myslim ty kostky na tom obrázku ještě pár detailů hnedka ten prvni obrázek.Jinak lodička je hezká  :)
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

Luky1987

BASE CRUSHER

Konečně hotovo!!!
Zatím přihodím osm fotek, příští týden budou možná ještě další...
Již teď vím, že časem určitě postavím Walkera 2.0 se šesti nohama a pohyblivou "hlavou".
Čili tohle je taková Betaverze ;)
Doufám, že se bude líbit, protože jsem nad tím strávil cca 80 hodin života a ke konci jsem se k dostavění musel vyloženě nutit.
Další projekt bude o něco menší, zřejmě nějaká základna v horách...

Délka 112studů
Šířka 68studů
Výška 64bricků
Plocha podložky 98studů x 146studů
Hmotnost 22kg

Lehké transportní vozidlo se Impériu vcelku zalíbilo, a tak nastal čas otestovat něco většího...



















Hardegon

WOW! :D Monstrózní. Velikosti a množství u tebe asi limity nemají. Hrozně mi ale zajímá, jak rozpohybuješ verzi 2.0

FilipS

No je to opravdu monstrózní, líbí se mi ty křivky a detailní textura. Škoda, že to nemá interiér a, že ty vojáci na římsách jsou tak prkenní.
Nápad pro příště: Kdyby si vojáky trochu rozpohyboval, jeden by mohl třeba padat z římsy dolů, dát mu nějaký vyděšený obličej, tak to hned dostane šťávu. Nebo by noha toho kolosu mohla něco rozšlápnout, taková rozpůlená kláda by podle mě vypadala efektivně.

Colonel32

Citace od: FilipS kdy 12.05.2012, 16:40:39
Nápad pro příště: Kdyby si vojáky trochu rozpohyboval, jeden by mohl třeba padat z římsy dolů, dát mu nějaký vyděšený obličej, tak to hned dostane šťávu.

Buď rád, že tam dal alespoň nějaké figy, i když všechny stejné. Běžně nedává žádné.  >:D 

peki

Citace od: Luky1987 kdy 12.05.2012, 15:16:24
Doufám, že se bude líbit

Super  :o  :o Vlastně si ani nepamatuji kdy se mi něco nelíbilo

Togaran

"Base crusher" rozhodně sedí :-D je to monstrum  :)

Musím říct, že nerozpohybovaní vojáci mi nevadí. Přecejen se nejedná o vignettu ale o popisové fotky, od kterých čekám, že mě přehledně bez divadýlek stroj představí. Jak je vidět na terénu a na vojácích v útvarech, jedná se o přesun a ne žádnou bojovou akci.

Asi už jsem si zvykl na tvoje greeble povrchy, tomuhle stroji to sedí. Jen panely na "hlavě" se mi zdají dost na jedno brdo. Sám přemýšlím teď o šedém stroji, ale dal bych tam nějaký barevný pruh/prvek.

Dobře žes to dostavěl, sám to znám - když si člověk vmyslí super projekt, ale třeba nejde úplně podle představ, nebo dojde energie a pak se z toho stane spíš povinnost než potěšení.

Na závěr dva dotazy:
- až to budeš rozdělávat, můžeš sundaty všechny pláty a vyfotit nahou konstrukci? docela by mě to zajímalo  :)
- používáš teď na všechny svoje fotky lehkou HDR úpravu nebo se mi to zdá?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Luky1987

Díky všem za reakce.

HDR - ano, lehkou úpravu používám, prokreslím vždy trošku detaily a snížím saturaci barev, má to pak takový surový kovový ladění
verze 2.0 - taky mě samotného zajímá, jak to rozpohybuju, určitě to bude o dost menší, než tohle...
FilipS - nad figy vždy dlouho přemýšlím, a nakonec je tam stejně jen tak postavím, pokusím se to zlepšit na něčem menším...

Robbed

To je macek :o jsem teda zvědavej na "alfa" verzi. A závidím ti množství cheese slope 1x1 ;D.

Na kolika kloubech to nakonec drží ? Jsou nohy připevněné napevno k zemi, nebo je to jen volně položené ? Přemýšlím totiž, že bych postavil něco podobného :).

grohl

Chvili tu nejsem a hned tri skvela dila v rade za sebou. Libi se mi, ze tvuj styl pomalu ztraci strojovou strohost a presnost. Jen tak dal.

germik

Ani se ti nedivím že tě to ke konci přestal bavit - nacvakat tolik cheesů a tiles by mě asi dohnalo k šílenství (a ještě pak to rozebírat...) >:D

Opravdu se mi líbí ty hlavně - vypadají extrémně zlověstně.

Jenom holt škoda že je to strojek veskrze pro pohyba útok přímočarý vpřed, ale věřím že si s tím v další verzi poradíš ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik