(cudzie) Stephen Hawking

Založil Anatyt, 24.08.2007, 10:42:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt


Mellory

#1
Eh, docela podprůměrné.

Jinak je to Stephen Hawking.

Pozn. mod.: Název diskuse opraven.
Nothing is true. Everything is permitted.

hobby

No to je něco, skvělá viněta. Mellory, to není podprůměrné. Řekl bych takový kubismus z lega. Výborně vystižené jeho ochrnutí, dokonce i fyziognomická podoba ;D. Stačí porovnat:
soška a fotka.

Hansel

Citace od: hobby kdy 28.08.2007, 17:44:22
Řekl bych takový kubismus z lega.

Tak tohle neuvěřitelně sedí. Původně se mi to vůbec nelíbilo, ale vzít to z tohoto směru, je to zajímavé ;D
Alespoň mohl jinak vyřešit tu hlavu, tohle je hrůza.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

hobby

Ale to právě není hrůza! Naopak. Všimni si podoby obličeje s brýlemi, skvěle vyjadřuje ten hrozný úděl ochrnutí, deformace a strnulosti. Tahle umělecká zkratka se povedla. Nevím, ale řekl bych, že to modeloval na počítači a poté postavil z kostek, protože tohle by musel stokrát rozebrat a stokrát znovu zkoušet. 8).

jvucka

Je to náhodou skvělé! Takhle perfektně vystihnout pozici těla a "náladu snímku" pomocí převážně klasických hranatých kostek je vynikající kousek. Připomíná mi to ty nádherné hranaté sady ze 70. let, co pamatuju z katalogů, když jsem byl malý.  :D
Proč musí být hračka dokonalá a stavěná za pomoci speciálních kostek, které se na nic jiného nehodí a nepodporují dětskou fantazii? Tahle figura je jednoduchá z tradičních kostek, a přece dokonalá tvarově. 100 bodů ze 100!

Šejmus

Citace od: Anatyt kdy 24.08.2007, 10:42:21
Neviem, ci to je zrovna vigneta, ale... :)




já bych to viděl spíš na model team, nebo ostatní
Fool of a Took!