(Vlastní) Vampire

Založil Dejv, 22.06.2007, 19:15:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dejv

Jeden z ochránců mé budoucí základny rodu Spyrius. Rychlá, dvoumístná stíhačka se dvěma motory. Po stisknutí krytu pohonné jednotky motory svítí ( viz foto ).
obrázek 1: pohled shora
              2: zezadu
              3: motory ve tmě
              4: zadržení narušitele  >:D
              5: pohonná jednotka

2 zbraně po stranách trupu fungují buď jako ruční, nebo se za letu ovládají z kokpitu ( viz foto 4 )

Thrawn

Nádhera. Tenhle těžký stíhač je skutečně pěkný a navíc má i funkční prvky :-)

Rovněž výběr zatčeného byl neomylný  ;) >:D >:D >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Dejv

Moc se neraduj, na Blacktrony mam políčeno taky  ;D

Togaran

Vypadá moc pěkně, ty dvě kabiny jsou perfektní. Je to jako jeden řidič, druhý střelec? nebo oba všechno? :)
Konečně nějaký fanoušek spyrius, já nedávno začal stavět základnu stejného rodu :-D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Dejv

Díky. Je to navrženo tak, aby z každé kabiny šlo ovládat vše..  Pro případ, že by pilot letěl sám.

fuli

Citace od: Togaran kdy 23.06.2007, 09:50:24
...
Konečně nějaký fanoušek spyrius, já nedávno začal stavět základnu stejného rodu :-D
ajajaj, já taky...
Stíhač se skutečně povedl, jak posádka řeší rychlé tasení zbraní po přistání, když jsou za kabinou?
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Dejv

..prostě nepřátele postřílí ještě za letu  >:D

Mtron

imho pěkný pokus, pokud budeš takto pokračovat a brát si na mušku Mtrony stihne tě krutý trest. Budeš muset postavit víc strojů Spyriusu, aby si se alespoň trošku přiblížil síle Mtronu.  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Dejv

Citace od: Mtron kdy 29.06.2007, 17:00:00
imho pěkný pokus, pokud budeš takto pokračovat a brát si na mušku Mtrony stihne tě krutý trest. Budeš muset postavit víc strojů Spyriusu, aby si se alespoň trošku přiblížil síle Mtronu.  ;D

..s tim se počítá  ;)  ;D

Mtron

Citace od: sparkz kdy 29.06.2007, 18:04:58
Citace od: Mtron kdy 29.06.2007, 17:00:00
imho pěkný pokus, pokud budeš takto pokračovat a brát si na mušku Mtrony stihne tě krutý trest. Budeš muset postavit víc strojů Spyriusu, aby si se alespoň trošku přiblížil síle Mtronu.  ;D

..s tim se počítá  ;)  ;D

po pravdě řečeno by si měl ukázat víc něž jenom jednu stíhačku, pokud myslíš hrozbu otevřeného konfliktu vážně. Teď k tvému stroji: soudě podle prachu nemáš hangár. Výzbroj  je poněkud slabší vzhledem k počtu posádky. Abych to jenom nekritizoval tak dodám, že to není až tak špatný stroj  ;D btw. sestřelit půjde snadno  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Dejv

..každej nějak začínal  ;)  ještě mi leze do peněz castle, tak to tak snadný nebude. k otevřenému konfliktu ani dojít nemusí, když si tví vojáci budou dávat pozor a nepolezou na cizí území  :D  btw: narušitel propuštěn s podmínkou ( vždy preferuji ústní domluvu ), teď by si mě fakt si rozstřílel  :-\  :)
PS: hvězdný  prach už jsem utřel  ;D