Nevíte kde bych ještě sehnal 7899?

Založil Ondra, 05.10.2006, 19:33:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

Nevíte kde bych ještě sehnal 7899 http://www.lego.com/eng/city/products.asp?catid=policenerozbalený (nemyslím ebay atd to je pro mně španělská ves ;D)Předem dík  ;) .

Cavelon

#1
Ak Ti to pomôže, tak na Slovensku to momentálne majú v sieti predajní Dráčik. ;)

EDIT: hele odkaz

Králick

#2
Našel jsem ho na obchod.cz za nějakých 612,-
Možná bude i jinde.


kocour

v makru byl před měsícem za 250 a pak za 170

niessnet

Citace od: kocour kdy 05.10.2006, 20:16:27
v makru byl před měsícem za 250 a pak za 170
Cože? Fakt? Sakra, to je lákavá nabídka.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

kocour

jo bylo to v liberci ale už nemaj, já ho koupil ještě za těch 250

***Banana.com

V Makru ČB jich bylo před měsícem 20 za 212,-, všechny jsem je měl doma, škoda, že jsi si nevzpomněl dříve. Pokud na to extrémně nespěcháš, počkal bych. V ostatních Makrech jich zbylo dost, protože kromě zde zmíněných slevy na tento set nebyly, a myslím, že po Vánocích budou zase.

niessnet

Citace od: banana.com kdy 05.10.2006, 21:03:07
V Makru ČB jich bylo před měsícem 20 za 212,-, všechny jsem je měl doma, škoda, že jsi si nevzpomněl dříve. Pokud na to extrémně nespěcháš, počkal bych. V ostatních Makrech jich zbylo dost, protože kromě zde zmíněných slevy na tento set nebyly, a myslím, že po Vánocích budou zase.
To nespěchá, to byl jen takový chvilkový záchvat. Přecejen, když jsem viděl tu cenu.... V současnosti mám stejně jiné priority.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Tomášek

Tato otázka se mi zdá trošku divná...myslím si, že by měly být skoro všude...zkus se ještě podívat po všech hypermarketech v okolí, pokud jsi ještě tak neučinil...
Procházím DARK AGE.

***Banana.com

Citace od: Tomášek kdy 06.10.2006, 15:43:00
Tato otázka se mi zdá trošku divná...myslím si, že by měly být skoro všude...zkus se ještě podívat po všech hypermarketech v okolí, pokud jsi ještě tak neučinil...
Nejsou. Tesca loď stáhly, Makra taky. Zajímalo by mně, kam se sety poděly, ale tipuju, že před Vánoci se objeví akce "Super sleva z 1199,- na 599,-" ;D