Doprava Brno -> Lipno

Založil Robbed, 26.04.2013, 10:17:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Zdravím, plánuje někdo cestu na Lipno z Brna autem ? Ve čtvrtek 30.5 večer, nebo pátek 31.5 brzo ráno. V neděli zpět.

Podle jízdního řádu to z Brna normálně trvá 6,5 hodin a s minimálně 2 přestupy. Autem se to dá zvládnout za polovinu.

Rhox

Já doufám, že se nějak přifařím ke Štambimu ;D. Zatím to mám poněkud složitý:
-nevím, jestli dostanu na pátek dovolenou
-nevím, jestli bude vůbec moje páteční účast potřeba (stavím to na moduly a když ke stavbě přihodím pár fotek, tak to dá dohromady i neAFOL)

+rád bych využil nabídky LP na ubytování doporovodu a vzal i Alču.

peki

Citace od: Rhox kdy 26.04.2013, 10:47:54
Já doufám, že se nějak přifařím ke Štambimu ;D. Zatím to mám poněkud složitý:
-nevím, jestli dostanu na pátek dovolenou
-nevím, jestli bude vůbec moje páteční účast potřeba (stavím to na moduly a když ke stavbě přihodím pár fotek, tak to dá dohromady i neAFOL)

+rád bych využil nabídky LP na ubytování doporovodu a vzal i Alču.

Řekl Štambi že pojede určitě? Jen aby pak nedošlo k nějakému nedorozumění. Instalace zakázkových staveb řeší stavitelé přímo s LP (určitě nechtějí nechat věci na poslední chvíli).

Ti co pojedou po D1 ať ověří stav D1 vzhledem k plánovaným opravám.

Togaran

Rád bych upozornil Brňáky na možnost dopravy žlutým autobusem do Českých budějovic.
Cena za jednosměrnou jízdenku je 210 Kč, s kreditovou jízdenkou (dá se zařídit zadarmo na počkání) 190 Kč.
Doba cesty je 3:45
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Togaran: díky o tomhle jsem nevěděl. Nicméně pořád je potřeba dostat se z Budějovic na Lipno, tj. další 1,5 - 2 hodiny (nic napřímo tam nejede)

Neřád :-)

Citace od: Robbed kdy 29.04.2013, 16:30:32
Togaran: díky o tomhle jsem nevěděl. Nicméně pořád je potřeba dostat se z Budějovic na Lipno, tj. další 1,5 - 2 hodiny (nic napřímo tam nejede)

cau jak to vypada a budu mit misto v aute ja cca 2-3

stambi

štambi určitě pojede, ale až v srpnu, takže s ním určitě nepočítejte
a zapomeňte na to, že se to dá stihnout autem za 3 hodiny, jezdím tam každej rok  ;)

rdk

Jaká je nejlepší cesta na Lipno z Brna? Po D1 a odbočit na Humpolec?

MLT

Citace od: rdk kdy 25.05.2013, 23:01:24
Jaká je nejlepší cesta na Lipno z Brna? Po D1 a odbočit na Humpolec?


Odbočit na Humpolec, směr Tábor, pak na ČB, Kaplice a Lipno

Kubos.cz

30. ráno jedem Brno - Lipno Já + Mičánek, tj máme ještě 2-3 místa v autě