(Vlastní) Interaktivní Technic modely

Založil Měch, 25.10.2012, 16:20:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Měch

Zde další pokrok. Také mi bylo řečeno, že v Lipně chtějí mít jednotné ovládání. Měl jsem v plánu tam dát vlastní pultík, ale takhle uvidíte aspoň fotku.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Měch

#61
Práce pokračují. I když hlemýždím tempem. Dodělám už jenom zadní sklo a hotovo.
A dole je foto předlohy.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

grohl

Dle mého je střecha moc placatá.

Měch

To se zdá z těch fotek, které jsem dělal narychlo v noci. Ve skutečnosti je díky panelům kapku zaoblená po stranách. Bouhužel ty dva kopečky nesvedu.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Tomik

Vypadá to dobře - bude video? Zajímalo by mě, co tenhle macek umí.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

blindmelon

#65
Nechci pindat, původně jsem to ani nechtěl psát, ale když to grohl načal... Jde o to, že A-sloupky jsou příliš skloněné, z fotek to tak rozhodně vypadá. Nemyslím, že by tomu vypouklá střecha pomohla, srovnej ještě s fotkami předlohy.
Viz http://www.netcarshow.com/dodge/2008-viper_srt10/1280x960/wallpaper_11.htm
Hezký den, Blindmelon

Měch

Už vím na co narážíte. A máte pravdu. Při focení vypadla střecha z držáku. Nyní už je správně skoloněná (35°). Problém je, že předloha má jiný skon čelního skal a sloupků, proto se to může zdát matoucí. A protože lego nedělá skla, musím tento sklon znázornit pouze sloupky - proto je mám ohnuté trochu víc než předloha (40°).
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

blindmelon

Jo, je to lepší. Myslím, že sklo je beztak imaginární a každý si ho domyslí, takže podřizovat mu sklon sloupků je možná zbytečné, ale to je můj názor.
Hezký den, Blindmelon