SUPERHEROES

Založil Izabella08, 25.02.2017, 21:17:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Naše společné dílo s WERNYM.

yoshimaka

Hlasuju pro péráka! Super.
Lust och fägring stor

Izabella08

Díky...však ten nás taky nejvíce bavil :)

Klaj

Parada !

Kolik verzi iron mana vubc je uz v obehu ?
Draco dormiens nunquam titiliandus

werny

Citace od: Klaj9 kdy 26.02.2017, 13:43:42
Parada !

Kolik verzi iron mana vubc je uz v obehu ?

Je jich kolem 15 :)

Pool

Pěkné pokračování filmových scének  ;D

Izabella08

Citace od: Pool kdy 26.02.2017, 16:52:47
Pěkné pokračování filmových scének  ;D

Ano, film je naše gusto:)

Foton

Moc pěkné. Škoda těch ne-tan dílů u Sandmana, ale s tím asi nic neuděláte.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hacislav

Pěkné, některé mne opravdu nadchli a to i přesto, že od některých postav jsem komiks nečetl/neviděl film.
U Poison Ivy jsem některé dílky ani neznal.  :o

Jen tedy z Hulka jsem nejen dost rospačitej, ale příjde mi i dost řekněme "odfláklej.  :-\
Možná to bude tím, že je to můj nejoblíbenější hrdina.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

werny

Ano, Hulka ještě můžu vylepšit.

Mr. Cube

Zrcadlová dimenze super :)

milanv

Paráda! Je vidět, že jsi v sobě měla kreativní přetlak, který prostě musel ven, i když už ve společných Filmech nebylo místo  >:D

Mně se to líbí moc, i když drtivou většinu těch filmů neznám. Líbí se mi, jak je to stavebně, včetně těch triků s průhlednými kostkami. A i Hulk se mi líbí, podle mě je správné, že ta scéna je jednoduchá, vyjadřuje přesně, co vyjadřovat má. Jediné, co nechápu, je Green lantern - scéna má úplně jiný formát, tak mi nezapadá do společné série.
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: milanv kdy 28.02.2017, 09:09:15
Paráda! Je vidět, že jsi v sobě měla kreativní přetlak, který prostě musel ven, i když už ve společných Filmech nebylo místo  >:D

Mně se to líbí moc, i když drtivou většinu těch filmů neznám. Líbí se mi, jak je to stavebně, včetně těch triků s průhlednými kostkami. A i Hulk se mi líbí, podle mě je správné, že ta scéna je jednoduchá, vyjadřuje přesně, co vyjadřovat má. Jediné, co nechápu, je Green lantern - scéna má úplně jiný formát, tak mi nezapadá do společné série.

Green Lantern má jedno společné s dalšími malými stavbičkami...je to také superhrdina...jinak je postavený na baseplate 48x48.

Izabella08

Citace od: Mr. Cube kdy 28.02.2017, 07:47:02
Zrcadlová dimenze super :)

Však to také byla piplačka...z filmu jsem byla úplně unešena:)

Red_Hood_9

Stavby jsou super, ovšem nejvíce mě zaujala Zrcadlová dimenze.  :) Opravdu velmi povedené.

Izabella08

Red Hoode, děkujeme!
Však to taky byla piplačka...nalepit důstojně zrcadlové LEGO folie na tiles.
Z Dr. Strange by šlo postavit dost jiných zajímavých scén.

Díky synovi sledujeme hodně superhrdiny...klaďasy i padouchy, z Marvelu i z DC comiksu...je v nich hodně inspirace.
Díky Tobě se podíváme i na Gotham :)


LukaMull

Je to parádní  :)  Zrcadlova dimenze je super  :) z jakých aršíků je tolik zrcadlové folie?  :)

Izabella08

Mám to posbírané různě z bricklinků :)...člověk nikdy neví, kdy se mu jaká samolepka může hodit.