CZ MALL.CZ výprodej - slevy až 70%

Založil Systematik, 14.01.2013, 09:46:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Dik za info. Tiez som zobral piratsku lod, nejak mi unikla v Tescu kvoli plandemii, mali sme ich tu par krabic a potom a vyparili. Mal som este 4e kupon do Mallu tak som to aspon mohol vyuzit a doprava zdarma je tie + ked nam tu porusili mall predajnu a teda uz vyzdvihnutie zadarmo nie je mozne

starbuilder

#31

racco42

Mimochodem, pro Ninjago City Gardes se mi podařilo uplatnit i kód MOD750 (což jsou "nákupy OnaDnes" akce která právě běží), takže výsledná cena 5 649 Kč odpovídá 29% slevě (plus doprava/vyzvednutí)

STARHAWK

Citace od: racco42 kdy 17.05.2021, 23:12:25
Mimochodem, pro Ninjago City Gardes se mi podařilo uplatnit i kód MOD750 (což jsou "nákupy OnaDnes" akce která právě běží), takže výsledná cena 5 649 Kč odpovídá 29% slevě (plus doprava/vyzvednutí)

Sa mate ze to maju zrovna skombinovatelne. Na SK take momentalne asi nie je. Tak sa musim spokojit s 20% za gardens a kedze u nas v meste zrusili vydajnu Mall, tak este aj poplatok za dopravu coz by pri takej sume mohlo byt uz zdarma :(

racco42

Citace od: STARHAWK kdy 18.05.2021, 01:10:25
Citace od: racco42 kdy 17.05.2021, 23:12:25
Mimochodem, pro Ninjago City Gardes se mi podařilo uplatnit i kód MOD750 (což jsou "nákupy OnaDnes" akce která právě běží), takže výsledná cena 5 649 Kč odpovídá 29% slevě (plus doprava/vyzvednutí)

Sa mate ze to maju zrovna skombinovatelne. Na SK take momentalne asi nie je. Tak sa musim spokojit s 20% za gardens a kedze u nas v meste zrusili vydajnu Mall, tak este aj poplatok za dopravu coz by pri takej sume mohlo byt uz zdarma :(

Já bych si skoro tipnul, že to nebyl záměr, umožnit to kombinovat. Už několikrát se stalo, že takovéhle kombinace přestaly po nějaké době fungovat.

guybrush

Díky za tip, bohužel Ninjago City Gardes jsou už vyprodané :(
Jinak na zlevněné Lego funguje i sleva 300 Kč (MOD300) při nákupu nad 2000 Kč.