Pápá

Založil grohl, 16.04.2012, 20:14:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Ahoj všem,

asi už to někteří z Vás vědí, ale teď už to sem mohu beztrestně napsat, aniž bych tím ohrozil svoje současné zaměstnání.
Již dva týdny pracuji jako LEGO Technic Junior Designer v Billundu.
S tím souvisí i rapidní úbytek mých nových modelů a návštěv na Kostkách. Pravděpodobně kromě videa SPOT-55 a dokončení Eleanor už toho před sebou tolik mít nebudu. Tedy kromě přípravy oficiálních modelů (za předpokladu, že mě to bude stále bavit).
Chtěl bych Vám všem poděkovat, protože nebýt Vaší neustálé podpory, asi bych nebyl každé ráno za stolem, kde teď vymýšlím nové výtvory.

grohl

Anatyt

Gratulujem a želám veľa úspechov ! ;)

Johny650

Také moc gratuluji :)

QuiGon

Kdybych řekl, že nezávidím, lhal bych! ;D Hodně štěstí!

Kiko97

Gratujem a veľa štastia.  ;)

Ondra

Strasne moc gratuluji, uz se nemohu dockat tveho oficialniho setu  :-*.

Hana129

Taky blahopřeji a jsem tím velice potěšena, mít člověka z kostek přímo v Lego dění.  ;D

killco

Tak to je super správa. Želám veľa úspechov v novej práci. Tvoja osoba bude pre Lego určite prínosom.

Colonel32

Pokud to není tajné, tak by ostatní asi zajímal tvůj příběh - respektivě jak se ti to místo povedlo získat. Aby to nebylo jen konstatování faktu, ale i případná inspirace nebo motivace pro ostatní - kteří by pomýšleli na podobné příčky.

P4tr1cius

Predpokladám, že sa ti splnil sen. To je veľmi vzácne. Preto gratulujem a želám veľmi veľa krásnych modelov z tvojej dielne. A zároveň sa teším na tvoj prvý oficiálny.

grohl

Jak slepy k houslim prisel.

Pred nekolika lety jsem zkusil do spolecnosti LEGO odeslat svuj zivotopis s fotografiemi nekterych modelu. Dostalo se mi strucne odpovedi, ze momentalne nikoho nehledaji. V roce 2010 jsem byl kontaktovan vedenim sekce Technic. Probehl osobni pohovor v ramci konkurzu a ackoliv jsem porazil ostatni ucastniky, stalo se neco necekaneho, co me o post pripravilo. Pozdeji uz to bylo jen o tom, zdali mam porad zajem, ci ne.

Doporucuji kaslat na vsechny sycky a posmevacky a snazit se neustale posouvat svoje hranice. Mam totiz pocit, ze jsem tady, krome casti talentu a fantazie, hlavne kvuli vytrvalosti/tvrdohlavosti.

A ano, o tehle praci jsem snil vice nez 4 roky.

Na oficialni set si jeste pockate. Zatim spise vypomaham, kde je potreba.

Anatyt

A v čom konkrétne teda teraz spočíva Tvoja práca? Na čom konkrétnom teraz pracuješ? Alebo aká je Tvoja úloha?

eNTy

Moc gratuluju. A přeju, ať se ti daří a toho Juniora co nejrychleji nahradíš seniorem  ;D

Hardegon

WOW! Velká gratulace. Jestli si tohle někdo zaslouží, tak ty. A kdybys sem tam napsal nějakou zajímavost ze zákulisí TLC (co může vědět veřejnost), určitě bychom ti byli všichni vděčni.

Ondra

Citace od: Anatyt kdy 17.04.2012, 14:44:21
A v čom konkrétne teda teraz spočíva Tvoja práca? Na čom konkrétnom teraz pracuješ? Alebo aká je Tvoja úloha?
Vsadim se ze grohlova hlavni uloha bude delat b modely.Odted nebude 2 v 1, ale 20 v 1 a to neni nadsazka   ;D.P.s.:Pochybuji ze k nam nejake tajnosti ohledne vyvoje setu dostanou.Grohl urcite nebude chtit byt vyhozen hned na zacatku.

linhi

Gratuluji! Hodně štěstí a fantazie!

Anatyt

Myslel som to skôr tak, že či dizajnuje prevody, alebo spoje, alebo tvar modelu. Proste v čom spočíva konkrétne jeho úloha pri vytváraní modelu.

Colonel32

Doufám že se ti povede do výroby prosadit model nějakého českého vozidla  >:D

Ondra

Takova tatra phoenix by byla bomba :D .

phoenicis

Takáto ponuka sa dvakrát nedostáva a ani raz neodmieta ...  8)
Blahoželám ;) Drž sa ;)

BTW: tiež sa teším na nejaký model, na ktorom sa budeš spolupodieľať a samozrejme napokon na Tvoj prvý vlastný model :)

mind storm

#20
Gratulujem k "fleku", prajem veľa úspechov, a nech tam vydržíš.
A kúsok OT:
<ot>
Citace od: Ondra kdy 17.04.2012, 15:24:32
Takova tatra phoenix by byla bomba :D .
Prípadne by stačila aj TATRA 813 8x8 KOLOS s kolesami zo setu 8466. :D </ot>

Jamesek

Blahopřeji a těším se .. :)

grohl

Na cem konkretne pracuju, rict nemuzu. Designu pouhych prevodu se to rozhodne netyka.

Junior mi zmizi po prvnim odpracovanem roce.

S ceskym modelem bych zatim moc nepocital (bohuzel).

Tatra Phoenix by se dala najit v kazdem druhem Technic nakladaku. Nebo prinejhorsim ho poupravit tak, aby vypadal podobne.

peki

Citace od: grohl kdy 26.04.2012, 10:54:44
Junior mi zmizi po prvnim odpracovanem roce.

Opožděně gratuluji  ;D Držím palce. Pokud bude časem možnost a chuť na tvojí straně určitě by bylo zajímavé vědět co práce na pozici LEGO Technic Designer v Billundu obnáší, tvoje představa x realita, zajímavosti atd . Samozřejmě aniž by došlo k vyzrazování něčeho co nemůže být vyzrazeno  ;)

Anatyt

Myslím, že pre nás bude veľlmi zaujímavé po oficiálnom uvedení modelu na ktorom si pracoval to, čo si na ňom konkrétne robil, s akými problémami ste sa na danom modeli potýkali a podoobné veci. To by mohlo byť vcelku zaujímavé a snaď už aj mimo utajenia.

Tomik

I když jsem trochu zaspal dobu, protože do "Volné diskuze" se moc nedívám, tak bych se rád připojil ke gratulaci k novému fleku! Myslím si, že grohl do vývojového oddělení Lega Technic určitě patří a je to právě on, kdo mě inspiroval svými alternativními modely k návratu k Legu Technic.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

MeNadruhou

Take se připojuji ke gratulacím. Přeji Ti, aby ti vydržel nejen ten zápal, ale i fantazie  a kreativita kterou jsi nesčetněkrát prokázal.
A ps, doufám že nezapomeneš na Kostky, a (po čase) se s námi podělíš o nějaký tvůj archivní model či jiné zajímavosti  ;) .
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

grohl

Díky.

Dělit se můžu o informace týkající se všeho, co již vyšlo, takže si ještě chvíli počkáte. Fantazie je stále spousta, ale už to není jen o tom "postavím si, co chci." Je to práce jako každá jiná, ačkoliv asi mnohem zábavnější.

Luky1987

Citace od: grohl kdy 06.06.2012, 08:12:50
Je to práce jako každá jiná, ačkoliv asi mnohem zábavnější.

To je provokace >:D

MeNadruhou

Citace od: Luky1987 kdy 06.06.2012, 08:20:22
To je provokace >:D
Počkej, ještě má růžový brejle  ;D , jsem zvědavý jak tu práci bude hodnotit po dvou letech >:D. Odhaduju že té kreativní práce bude max do 25 až 50%.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou