(vl.) Trochu větší kolejiště

Založil hobby, 20.12.2006, 22:00:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hobby

Tak kolejiště je uklizeno a není po něm ani pamákty, kromě fotek. A posílám plán kolejiště, jak jsem avizoval: je 15 m2, vnější rozměry 4,5 x 3,9.

myth

Tento plánik mne osobne dáva lepšiu predstavu o tvojom koľajisku ako fotky. Doteraz som nemal možnosť takéhoto komplexného pohľadu.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Numbi2

Citace od: hobby kdy 07.01.2007, 20:12:28
Tak kolejiště je uklizeno a není po něm ani pamákty, kromě fotek. A posílám plán kolejiště, jak jsem avizoval: je 15 m2, vnější rozměry 4,5 x 3,9.
Neskutečné ... samozřejmě v kladném slova smyslu  ;D ;D ;D
Bylo by možné uvést počet potřebných kolejových dílů? Nebo přihodit k fotce *.TDL případně *.XML zdroj (nevím, jestli nákres pochází z TrackDraw nebo TrackDesigner). Díky - minimálně za inspiraci :).
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

***Banana.com

#33
Citace od: hobby kdy 07.01.2007, 20:12:28
Tak kolejiště je uklizeno a není po něm ani pamákty, kromě fotek. A posílám plán kolejiště, jak jsem avizoval: je 15 m2, vnější rozměry 4,5 x 3,9.

Tak k tomu není co dodat, snad jen to, že tohle bych chtěl vidět na vlastní oči  :o :o :o.

EDIT : Hobby můžu poprosit o detailnější fotky toho červeného Metrolinera? THX

hobby

Citace od: Numbi2 kdy 08.01.2007, 16:57:48
Neskutečné ... samozřejmě v kladném slova smyslu  ;D ;D ;D
Bylo by možné uvést počet potřebných kolejových dílů? Nebo přihodit k fotce *.TDL případně *.XML zdroj (nevím, jestli nákres pochází z TrackDraw nebo TrackDesigner). Díky - minimálně za inspiraci :).
Rád ti sdělím, co mi vyhodil program: 327 rovných, 190 kulatých, 16 výhybek. Program je Track Designer a plánek je podle skutečnosti. Oproti původnímu návrhu došlo při realizaci ke změnám, někdy docela velkým, ale to je normální (pokud by si někdo myslel, že to není normální). Jinak prapůvodní koncept tratě stejně začínám ručně, stejně, jako před lety. A dodávám, že někde je třeba koleje mírně "přišponovat", aby se okruhy spojily. Všech 10, či 12 souprav bylo najednou v pohybu a svištěly si to v pohodě. Jarmila potvrdí. Mám to natočené a jestli najdu někoho, kdo z toho udělá krátký filmek (sám to neumím a nemám čas se to učit), tak to sem časem ještě hodím, abyste viděli jak takový vlakový "mumraj" vypadá :D.
To Kanal: něco najdu a pošlu.

***Banana.com

Citace od: hobby kdy 08.01.2007, 17:22:56
327 rovných, 190 kulatých, 16 výhybek.

Fíha, 40000,- jen v kolejích  :o :o. To jsem se s tou Fabií ani moc nesekl..

Honzik

Jediné co opravdu závidím, ale opravdu je to místo...ALe celkový pohled je dokonalý, je zájímavé...jak se na tak super velkém a krásném okruhu vyjímají i dle mého soupravy, které bych si nikdy nekoupil 4511 4559...inu vše má více pohledů.

***Banana.com

Citace od: Honzik kdy 08.01.2007, 18:21:42
Jediné co opravdu závidím, ale opravdu je to místo...ALe celkový pohled je dokonalý, je zájímavé...jak se na tak super velkém a krásném okruhu vyjímají i dle mého soupravy, které bych si nikdy nekoupil 4511 4559...inu vše má více pohledů.

4511 a 4559 jsou oba velmi pěkné. U 4511 je podmínkou mít alespoň dvě balení, aby byl vlak ukončený. Navíc 4511 svítí podle mně nejlépe ze všech vlaků vůbec.

Meskalero

Jj, 4559 je celkom pekný, hoci tá farebná kombinácia je trochu divoká...

hobby

Citace od: banana.com kdy 08.01.2007, 17:10:06
EDIT : Hobby můžu poprosit o detailnější fotky toho červeného Metrolinera? THX
Trochu detailnější fotky červeno-žlutého Metrolinera, na kterého mám
následující vzpomínky: Když jsem asi před 11ti lety propadl Legovlakům, tak už originál Metroliner 4558 nebyl k sehnání. Objížděl jsem hračkárny, kupoval Anonci kvůli inzerátům a nic. Kdepak byl ještě internet!, o EBAY asi ještě netušili ani jeho tvůrci! Tak jsem si vypůjčil návod a postavil červenožlutý z tehdy dostupných setů. Je to tedy můj první a nejstarší MOC (pokud se tak dá nazvat). Dneska něco sehnat, je nuda, stačí kliknout a hotovo! :D.
Později jsem pochopitelně neMISB set sehnal (a né jeden), podle zásady kdo hledá, tak najde.
To Kanál: myslel sis tenkrát, že seženeš cokoliv a že budeš s Legem obchodovat?  ;)