vesnické Lego kolejiště

Založil johnik007, 26.06.2010, 14:28:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

johnik007

Ahoj zamilování (do Lega).
Jako začínající kostkař co nemá ještě moc znalostí s profi lego stavbami a městy Vás prosím o rady a připomínky k mému městečku. V červenci mám na plánu osvětlit tři modulární domy, dvě spojené nádraží, pumpu a starší letiště. Mám v úmyslu do vánoc vše nějak poskládat na stůl. Celá místnost patří Legu a taky bude, ale za chvíli budu muset o štok zvednout, protože už se tam nějak všechno nechce vejít  :D Mám jediný cíl - dosáhnou aspoň trošku podobného výsledku jako Mirek, a tak kdyby jste měl někdo nějaký nápad jak využít všechno co mám, hlavně krabici 9V zatáček (předem říkám, že je nikomu zdarma nedaruji), tak by jsem byl moc moc rád. Všechny fotky mého kolejiště na http://legojan.rajce.idnes.cz/Lego/

Předem díky....

Luky1987

Úctyhodná sbírka, akorát ta Eiffelovka se tam moc nehodí >:D
Vzadu dokonce vidím Cafe Corner.
Udělej více obrázků při lepším světle (kvalitnějších).

johnik007

Tak jsem pořídil nějaké další fotky.  Ať jsem dělal co jsem chtěl, do hledáčku se mi to prostě všechno nevešlo.....
A Eiffelovka mi nepřipadá zas jako taková pěst na oko, pod ní to žije (viz. fotky) a na první ochoz se chodí podívat lego návštěvníci (skla, které mají představovat restauraci, teď slouží jako luxusní skleněné zábradlí).
všechny fotky zase na http://legojan.rajce.idnes.cz/zase_Lego/

Zaha


mirek

johnik007 - Vím, co takové dílko obnáší, DRŽÍM PALCE, a hlavně VYTRVEJ.   ;D

Pokud se týká Eiffelovky, ...vždyť to může být později třeba Petřínská rozhledna ?   :)
Pak bych projekt nenazýval "vesnické Lego kolejiště".

Jarda

Ty teda nejseš žádnej troškař. ;D To se někdo má, když má takové prostory žejo + ty Lega.  :) Závidím.

5o

Pekná izbička, môžete ma v nej zavrieť aj na niekoľko hodín. Myslím, že sa nudiť nebudem.
Preto lebo Lego...

johnik007

Jelikož jsem zelenáč a nemohu vkládat příspěvky do tématu off-topic přikládám své přáníčko sem...

johnik007

Tak se mi pod stromečkem poměrně hodně urodilo a něco dokonce i víckrát, tak jsem se pustil do částečného "faceliftu" některých modelů... Ze zbytků co jsem doma našel, jsem zatím předělal akorát Emerald night 10194... Jsem s tímto výtvorem spokojený více, než s originálem... Tendřík ještě leží rozdělaný na stole, tak přikládám jen fotku samotné lokomotivy (ještě pod stromečkem :D )... Doma jsem postrádal akorát dvě malá zadní černá kolečka, ale k dnešnímu dni jsou již na cestě...