O/T - vtipy

Založil Colonel32, 28.10.2005, 02:33:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Ondra

A:"Představ si, že jsme měli o víkendu v rodině svatbu."
B:"Nepovídej a kdo si bral koho?"
A:"No pánbůh si vzal tchýni..."

Dejv

Kanál: mně tam ještě schází Magion a Přátelé zeleného údolí  ;D

MwK

#422
Celkom haluzný projekt... ;D

EDIT:
Prepáčte,nenapadalo mi upozorniť nato že je to klikacia blbosť...
Ani ja to nemám rád,ale tie pivká ma fakt dostali,bral som to s tej strany že také niečo som ešte nevidel... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondra


MwK

#424
Citace od: Ondra kdy 09.12.2008, 17:49:44
Něco pro MwK  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=l_ItAAiF3Po
Ehm... ::)
Beriem to ako vtip,kedže je to v tejto téme... ;D

Ale podľa mňa väčšina áut čo tam "vystupovala" boli vrchol nevkusu a to čo predvádzali bol vrchol vypláchnutého mozgu... :P
Nikto normálny nemôže svoje auto(už nech je akékoľvek škaredé)ničiť niečim ako je "úžasné" driftovanie... :P
Teda toto okolo driftu ani nechodilo... ;D ;D ;D

OT v OT  ;D :
A viem že väčšina z Vás si myslí že taký výplach som ja,ale ubezpečujem Vás,moje ciele sú iné...
Trebars dobré časy na okruhu  (Hungaroring a Brno traste sa,aj keď Brno ma už zažilo >:D) a byť sám zo sebou spokojný na okreskách a v zákrute tj. vtedy keď akoukoľvek rýchlostou ostanem v svojom pruhu a môžem si povedať, "safra,to ale sedí"... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32


MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondra


Colonel32

a recyklujeme... puvodne z 8.5.2007, stejny thread:


Kolik uživatelů diskuzního fóra je zapotřebí k výměně žárovky?176

1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že toto fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat: "A neřešilo se tady tohle před chvílí?"
13 uživatelů, kteří budou říkat: "Nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách."
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit zvonek u kola.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na původní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže celý tento cirkus se bude znovu opakovat.

jvucka

#429
Citace od: Colonel32 kdy 12.12.2008, 02:53:06
Kolik uživatelů diskuzního fóra je zapotřebí k výměně žárovky?176

1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
...

15 uživatelů napíše "ať chcípnou modří gestapáci z ODSS i jejich milionářské žárovky!"
3 uživatelé dají link na www.vesmirni-lide.cz
8 uživatelů napíše něco ve smyslu "jsem čerstvá teenagerka a chci si dopisovat a možná i víc" a přidá link na webserver plný malwaru

Jindroush

#430
Pánové, napíšu to polopatisticky:

BĚŽTE DO PRDELE S VAŠIMA RASISTICKEJMA KOMENTÁŘEMA!

Sem patřej vtipný věci, ne věci pro naziskin vypatlance.  >:(

Každej další volnej odstřel, další anti-americkej-německej-slovenskej-cigánskej vtip - banán
Případně jakákoli diskuse (pozitivní nebo negativní) o tomto opatření - banán.
Je před Vánocema, přivezli jich dost. xadmin

Seznam zbananizovaných: banana.com, Ondra, sparkz
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

TomB

Muj oblíbený:

Babička má ráda svého dědouška, a proto si usmyslí:
Dědek si dlouho neužil, tak ať si udělá dobře.
Přijde před dědu a říká: "dědo! udělej si dobře!"
Dědek vstane, dojde k ledničce vezme pivo, vypije a vrátí se zpátky.
Další den babička přijde před dědu a zase:
"dědo! udělej si dobře!"
Děda vstane, de k lednici, vyzunge pívo, a vrátí se.
Třetí den to už bába nevydrží, přijde k dědovi, odhalí se, klekna na všechny čtyři a zakřičí:
"megabloks dědku, hernajs, udělej si dobře"
Dědek sedne na bábu,a říka: "hybaj k ledničce"



Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

buf91

Ve školce příjde Pepíček za Aničkou a ptá se:
"Aničko nechceš si se mnou hrát na doktora?"
a Anička odvětí:
"Dobře, tak naval třicet korun."
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Jonas

Citace od: TomB kdy 12.12.2008, 18:00:08
Muj oblíbený:
Babička má ráda svého dědouška, a proto si usmyslí:
.....
Dědek sedne na bábu,a říka: "hybaj k ledničce"

"...a nejhorší ze všeho jsou trpaslíci, všude vlezou, hrozně rychle se množej a kecaj ..."

Hybaj zpátky na pískoviště, a dokud nepostavíš nějakou pěknou bábovičku, tak radši mlč!

Jonas - Můj Brickshelf

TomB

Promiň, ale tohle není moje bábovička, nýbrž bábovka z www.eprdel.cz .
Snažím se být co nejvíc slušný, někdy to nejde.
Taky se snažím držet se zkrátka, někdy bych chtěl někoho pořádně poslat do megablocks, a teď zrovna tu chuť mám >:( :(.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

MwK

Myslím že toto poteší všetkých čo hrajú Travian... >:D

Klikať len od 18!
http://forum.travian.sk/showthread.php?t=535
Klikať len od 18!
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

grohl

Citace od: MwK kdy 14.12.2008, 15:43:11
Myslím že toto poteší všetkých čo hrajú Travian... >:D

Klikať len od 18!
http://forum.travian.sk/showthread.php?t=535
Klikať len od 18!

Tenhle obrázek existuje minimálně ještě v L2 a WoW verzi, ale dobrá práce.  ;D

eNTy

Citace od: MwK kdy 14.12.2008, 15:43:11
Myslím že toto poteší všetkých čo hrajú Travian... >:D

Jéééé Travian, kde jsou ty časy  ;) To byl strašnej zabiják....

Jindroush

#438
Pánové, v rámci zkvalitnění této diskuse zavádím nové pravidlo: V každém příspěvku, i v tom, kde je reakce, musí být povinně vtip. V každém.

Protože jsem byl upozorněn, že se vnímavější jedinci na tomto příspěvku logicky cyklí, povinný vtip následuje:

Sedí dvě vrány na větvi. Jedna tý druhý vyklovne oko, a ta vyklovnutá povídá:
"Tak hele, jestli to uděláš ještě jednou, tak počítej s tím, že už se nikdy neuvidíme!!!"
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

grohl

 ;D Dobrej vtip, Vezíre.

Doufám, že tohle tu ještě nebylo. Prý, že jsou Teletubbies nezávadným pořadem. Pche, už dávno jsem ty přitroublé zrůdy podezříval z nekalých úmyslů.
http://cz.youtube.com/watch?v=U7XC-c70VyI

Colonel32

Tematicky:




Milý Ježíšku,
Nevím, jestli to je v Tvé moci, ale na Vánoce bych si přál, aby se maminka s tatínkem opět udobřili a začali spolu zase žít. Prosím, udělej, co budeš moci.
Tvůj Honzík.
----------------
Milý Honzíku,
Podívej, Tvůj tatínek neustále šoustá s Tvou prsatou učitelkou. Myslíš, že by toho nechal jenom kvůli tomu, aby se dal zase dohromady s Tvou frigidní maminkou, která ho vždycky za všechno jenom sprdla? Je na čase to vzdát, hochu. Radši ti přinesu nějaký lego.
Tvůj Ježíšek

TomB

#441
Máte pistoli a jeden náboj.Před vámi stojí lev a za vámi jaguár.Co uděláte?(musíte přežít)
Kdo na to přijde jako první, má v mém shopu, zde v soukromé inzerci, kredit 100kč.

Posílejte mi SZ.

EDIT: vyhrál Honzik

Povinný vtip:

Jede cestovatel na velbloudu pouští. Zvíře se už sotva plouží, ale naštěstí se za písečným přesypem objeví cedule VELBLOUDÍ SERVIS.
"Nejede?" ptá se nerudný Arab.
"Jede, ale moc pomalu."
"Tak si zacouvejte s velbloudem na rampu."
Sotva je zvíře na rampě, popadne Arab velké kladivo a flákne velblouda mezi nohy. Velbloud šíleným tryskem zmizí za obzorem.
"Chlape," rozčilí se cestovatel, "jak já teď to zvíře doženu?"
"Jak? Zacouvejte si na rampu..."
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Colonel32

<Matěj> ty hele škoda, že si přišel pozdě do školy
<Honza> proc?
<Matěj> holky se ráno než přišli včichni do třídy převlíkali na ten projektovej den
<Honza> dpc :( a fotil si aspon? :D
<Matěj> nn, koukali přímo na mě, ještě to vypadalo že chtěli abych se na ně koukal :D a hlavně verča... tu bych píchal, tu bych píchal... :)
<Verča> to má být nabídka? :)

tazzy

Citace od: TomB kdy 21.12.2008, 22:06:52
Máte pistoli a jeden náboj.Před vámi stojí lev a za vámi jaguár.Co uděláte?(musíte přežít)
Kdo na to přijde jako první, má v mém shopu, zde v soukromé inzerci, kredit 100kč.

Posílejte mi SZ.

OMG


Muž říká své žene: Nejraději bych umřel!
Žena: Já bych taky nejraději umřela!
Muž: Tak já raději ne ...

Colonel32


Colonel32

Pomoc,pomoc.. okamžitě přijeďte..moje žena zešílela..!!
Podle čeho tak soudíte?
Máme plný obývák malinkatých čertíků a ona je nevidí !

Colonel32

Hitler dostane na den propustku z pekla aby se podíval na zem. Vrátí se celej znechucenej a říka: "Tam je to úplně na palici, němci kšeftujou, židi válčej a češi šéfujou Evropě."

Šejmus

Amatérský překlad:

How do you do?
-Jak si to děláš?

All right!
-vždycky pravačkou
Fool of a Took!

MwK

Američan si obzerá trabant a konštatuje:
Hmm...V dnešnej dobe sa dá z lega urobiť hocičo...

Policajt se chlubí, co dostal k vánocům: "Pánové, já jsem jednou dostal lego. Na krabičce bylo napsáno od 3 do 7 let a představte si, já to složil už za rok!"

;D ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32

Neonácek-veterán zaučuje novejho Greenhorna ... Ukazuje mu různé fotky a povídá:

"Tak na tejhle fotce je hipík. Ti se rvát nechtějí a ani to neumí, řež je hlava nehlava."
"Tady na té fotce máš punkáče. Ti se sice rvát chtějí,ale vůbec to neumí,takže žádný strach."
"Na této fotce máš metalistu. Ti se taky rvát nechtěj, ale když je nasereš,tak se umí sakra ohánět. Takže si dávej pozor."
"Tohleto je skin. Ti se rvát chtěj a navíc to uměj dost dobře, ale jestli vás bude víc, tak je seřežte hlava nehlava."
"No a na tejhle fotce je historický šermíř - chraň tě ruka boží splést si ho s Hipíkem !!!"