Nemocnice

Založil Nopogo, 23.11.2005, 09:38:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Nopogo

taky jste si vsimli, ze policajti nebo hasici vychazeji cca kazde 2 - 3 roky nove, ale na nemocnice a zdravotniky se nejak nedostava???  ;)

Maci

To je pravda, řeč o novém setu nemocnice je tady:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=2596.0

muzzo

Taky mně to mrzí a ještě víc mně mrzí, že se jaksi už vůbec nevěnuje i jiným zajímavým tématům, jak třeba autoopravna, pošta, popeláři, obchody a stánky, dělníci, škola (sběrné suroviny ;D) atd.

cembry

Skoda ze neni treba nejaka specialni edice urcena pro nas trh. Uvital bych treba vietnamskou trznici  ;D

TomG

Citace od: cembry kdy 23.11.2005, 10:37:04
Skoda ze neni treba nejaka specialni edice urcena pro nas trh. Uvital bych treba vietnamskou trznici  ;D

Nakup si hromadu kostek a muzes zacit stavet :) Omezuji te jen finance a tva vlastni fantazie :)
Only the best can survive.

J_BOB

a co lego pohrebny ustav  >:D a lego krematorium  >:D a lego patologia >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

HP hrbitov to resi...

tHomas

a patologii mas v novy nemocnici  ;D

Nopogo

no jeste je dobra pripominka ta posta  ;)
vysla vubec nekdy???  ???

peter

Citace od: Nopogo kdy 24.11.2005, 10:00:58
no jeste je dobra pripominka ta posta  ;)
vysla vubec nekdy???  ???

Ano vyšla a ne jen pošta, ale i několik vozidel. Já si pamatuji na takovou malinkatou 6689, ale dříve byla i mnohem hezčí a i větší 6362.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: Nopogo kdy 24.11.2005, 10:00:58
no jeste je dobra pripominka ta posta  ;)
vysla vubec nekdy???  ???

Peter bol rýchlejší! Ja som minule chcel z eBay práve tú 6362, ale išla relatívne dosť vysoko. A to práve preto, že tých setov na tému pošta je fakt málo, takže sú dosť cenné.  ;)

Colonel32

Citace od: peter kdy 24.11.2005, 10:10:33
Ano vyšla a ne jen pošta, ale i několik vozidel. Já si pamatuji na takovou malinkatou 6689, ale dříve byla i mnohem hezčí a i větší 6362.

Obe jsou docela hezke... ale vsechny 6362 se kteryma jsem se setkal mely problem v tom, ze ty dvoje mala cerna dvirka byla moc volna a furt litaly ze strany na stranu

MildaPajda

Citace od: Colonel32 kdy 24.11.2005, 12:36:05
Obe jsou docela hezke... ale vsechny 6362 se kteryma jsem se setkal mely problem v tom, ze ty dvoje mala cerna dvirka byla moc volna a furt litaly ze strany na stranu

tu 6362 mam, ale v dezolatnim stavu...:(
bratr mi zamlada zlamal baseplate, chybi jedny litaci cerny vratka, a chybi i obe schranky... :( :-[

Kdyz uz se diskutuje o tom co by mohlo byt pro mesto, tak co nejakej supermarket? .. ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Cavelon

Citace od: MildaPajda kdy 24.11.2005, 13:34:47
Kdyz uz se diskutuje o tom co by mohlo byt pro mesto, tak co nejakej supermarket? .. ;)

Áno! Supermarket, čo by sa predával v supermarkete za akciovú cenu! :)

muzzo



Jestli máš na mysli tyhle dvířka, tak abych pravdu řekl po shlédnutí návodu nevím čím by měly být aretovány v jakékoli poloze ???

otaznik

Citace od: muzzo kdy 24.11.2005, 13:49:47


Jestli máš na mysli tyhle dvířka, tak abych pravdu řekl po shlédnutí návodu nevím čím by měly být aretovány v jakékoli poloze ???

Drží sami o sobě, tedy pokud jsou spolu s tou lištou na které stojí, v dobrém stavu. Já tu poštu měl a bylo to v klidu.

Aki

Citace od: otaznik kdy 24.11.2005, 14:23:06
Já tu poštu měl a bylo to v klidu.

A proč už nemáš?

Já o té poště stále uvažuju jako o vhodném dárku pro mou milovanou ženu. Ona to lego stále jen tak trpně toleruje..... A jako úřednici jednoho nejmenovaného státního podniku by jí to mohlo nadchnout (dokonce už po letech zase začala sbírat známky :o).

otaznik

Citace od: Aki kdy 21.02.2006, 08:02:10
Citace od: otaznik kdy 24.11.2005, 14:23:06
Já tu poštu měl a bylo to v klidu.

A proč už nemáš?

Už jsem to tu určitě někde zmiňoval. Všechno LEGO, co jsem měl jako dítě, jsem asi v roce 1992-3 prodal.

TomG

Citace od: otaznik kdy 21.02.2006, 09:26:29
Citace od: Aki kdy 21.02.2006, 08:02:10
Citace od: otaznik kdy 24.11.2005, 14:23:06
Já tu poštu měl a bylo to v klidu.

A proč už nemáš?

Už jsem to tu určitě někde zmiňoval. Všechno LEGO, co jsem měl jako dítě, jsem asi v roce 1992-3 prodal.

A do ted te to pekne stve :)
Only the best can survive.

otaznik

Citace od: TomG kdy 21.02.2006, 09:27:14

A do ted te to pekne stve :)

Docela jo, ale už jsem se s tím smířil, teď už mám cca 10 x více LEGA, než jsem měl  :)

TomG

Citace od: otaznik kdy 21.02.2006, 09:29:06
Citace od: TomG kdy 21.02.2006, 09:27:14

A do ted te to pekne stve :)

Docela jo, ale už jsem se s tím smířil, teď už mám cca 10 x více LEGA, než jsem měl  :)

A jak procentuelne mas zpet sety co jsi tehdy prodal ?



At nejsme off topic, kdyz ted byla akce s temi doktory, nemocnicnimi luzky atd, tak by se i dala po doplneni dilku nejaka nemocnice vyrobit.
Only the best can survive.

Mates

Citace od: TomG kdy 21.02.2006, 09:40:57
At nejsme off topic, kdyz ted byla akce s temi doktory, nemocnicnimi luzky atd, tak by se i dala po doplneni dilku nejaka nemocnice vyrobit.
...makám na tom už půl roku minimálně.... až dorazí dílky od tebe, Cavelona a Llevelyn, tak to bude žůžo!!! >:D ;D

otaznik

Citace od: TomG kdy 21.02.2006, 09:40:57
A jak procentuelne mas zpet sety co jsi tehdy prodal ?
Ze setů, co jsem měl, mám asi jen 4, ale je to dáno i tím, že jako dítě jsem měl i castle a space, které teď ale nesbírám.

peter

Citace od: Mates kdy 21.02.2006, 11:56:28
...makám na tom už půl roku minimálně.... až dorazí dílky od tebe, Cavelona a Llevelyn, tak to bude žůžo!!! >:D ;D

To jsem už teď moc zvědav jak to dopadne. Doufám, že ji pak vemeš někdy také na sraz aby jsme si ji mohli všichni pěkně zblízka prohlédnout. Už mě nabaví být tím jediným co tam něco nosí :-\ Jinak možná by neuškodilo udělat i pár fotek z průběhu výstavby.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mates

Citace od: peter kdy 21.02.2006, 12:01:12
To jsem uľ teď moc zvědav jak to dopadne.
To já jsem taky zvědavý >:D ;D

Citace od: peter kdy 21.02.2006, 12:01:12
Doufám, ľe ji pak vemeą někdy také na sraz aby jsme si ji mohli vąichni pěkně zblízka prohlédnout. Uľ mě nabaví být tím jediným co tam něco nosí :-\ Jinak moľná by neuąkodilo udělat i pár fotek z průběhu výstavby.
Přiznám se, že nevím, zda to budu někde nosit, protože to bude docela velká stavba na mé poměry (nebo si to myslím), takže ji přitáhnout bude asi mazec... :D ;D :o
Půdorys bude asi 42 x 23 študlů a nějakých 4 - 5 pater... pokud to výjde tak jak chci...  :D ;D

Llevelyn

A budeš mít i háfo doktorů z pudinků.. ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Mates

Citace od: Llevelyn kdy 21.02.2006, 14:03:39
A budeą mít i háfo doktorů z pudinků.. ;D ;D ;D ;D
Jj, přišla mi ta akce docela vhod... >:D >:D >:D :D ;D
...personál bych měl, ale teď řeším, kdo si vezme úvěr na vybavení... ::) 8) ;D