(vlastní) Witch´s demesne

Založil Aichel, 17.07.2014, 22:29:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aichel

Už delší dobu plánuji, že se pustím do stavby svého prvního MOC a teď jsem se konečně odhodlal a objednal si kostky, abych mohl začít. Aktuálně mám připraveno cca 3.000 kostek a další 2.000 jsou na cestě.

Název nejspíš napoví, co mám v plánu stavět. Mělo by se jednat o "útočiště" čarodějnice. Moje představa je zatím taková, že na základní desce 48x48 bude část lesa, nějaký ten strom, voda a v jednom z rohů příbytek čarodějnice. Zatím nemám přesnou představu, jak by měl vypadat. Líbila by se mi nějaká polorozpadlá chatrč nebo zřícenina starého hradu. Čarodějnice samotná by pak neměla vypadat jako ta z Fright Knights nebo CMF. Zatím hledám vhodné torso a nohy (sukni).

Čas stavění začíná .)

Aichel

Udělal jsem rám a "vnitřnosti" se základní vrstvou plates a dalšími vrstvami na kterých bude vegetace, stromy a samotný příbytek čarodějnice. Nechal jsem si volné místo pro vodní plochu na kterou mi ještě nedorazily kostky.

Aichel

Přidána vodní plocha a upraven porost ;D

Aichel

Přidán strom

Hacislav

Líbí se mi zelené jezírko. Strom taky vypadá dobře, jen ho krapet dehonestuje čtvercový průřez u paty kmene.

Jsem zvědavej na chýši.

Jako sukni pro čarodějnici bych navrhoval:
3678bpb017


Mimochodem mám ji v nabídce mého BL shopu. (nakupoval jsem je ve velkém pro mou armádu)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest