Bitva ( Návrh castle projektu pro Lipno)

Založil Aki, 06.11.2012, 22:21:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Friend

Citace od: peter kdy 07.04.2013, 16:00:02
Stromy jsou pěkné, ale bohužel mi nepřipomínají stromy ze středověké Evropy, ale stromy z Afriky.

To je naozaj pravda, až teraz sa na to aj ja takto pozerám.. :(

Hardegon ty budeš pripravovať okolie, neviem či sa to tam hodí alebo nie. Prípadne sa môžem pokúsiť ich nejako upraviť. Priložil som obrázky 3 z nich, jeden ďalší je už hotový a ďalší rozpracovaný...

Jotun

Jízda obrněnců je pěkná, působí pořádně temným dojmem. Možná bych dal misto všch hnědých, černé koně. >:D >:D >:D

Hardegon

Citace od: Friend kdy 07.04.2013, 18:00:15
To je naozaj pravda, až teraz sa na to aj ja takto pozerám.. :(

Hardegon ty budeš pripravovať okolie, neviem či sa to tam hodí alebo nie. Prípadne sa môžem pokúsiť ich nejako upraviť. Priložil som obrázky 3 z nich, jeden ďalší je už hotový a ďalší rozpracovaný...

No budu dělat jen malý kousek. Co na něm bude zatim nevim. Ale pokud někdo doveze strom, tak neni problém ho umístit, když se to bude hodit.

Friend

Citace od: Jotun kdy 07.04.2013, 21:06:26
Jízda obrněnců je pěkná, působí pořádně temným dojmem. Možná bych dal misto všch hnědých, černé koně. >:D >:D >:D
:)
Čierne koníky by sa hodili viacej, žiaľ viac ich nemám...ale pôsobilo by to ešte temnejšie.
Takto som to rozdelil na veliteľa s osobnou gardou na čiernych koňoch a zvlášť úderné zoskupenie jazdy na hnedých koňoch.

Friend

Citace od: Hardegon kdy 07.04.2013, 21:24:35
Citace od: Friend kdy 07.04.2013, 18:00:15
To je naozaj pravda, až teraz sa na to aj ja takto pozerám.. :(

Hardegon ty budeš pripravovať okolie, neviem či sa to tam hodí alebo nie. Prípadne sa môžem pokúsiť ich nejako upraviť. Priložil som obrázky 3 z nich, jeden ďalší je už hotový a ďalší rozpracovaný...

No budu dělat jen malý kousek. Co na něm bude zatim nevim. Ale pokud někdo doveze strom, tak neni problém ho umístit, když se to bude hodit.

A vieme teraz už presnejšie aký priestor pre bitku ostáva a koľko z neho nepokryje Hardegon? Prípadne vie sem niekto hodiť aktualizovaný plánik, kde sa presne toto zatiaľ "nepokryté" územie nachádza?

Pýtam sa preto, že tie stromy (časť z nich) som mal ako súčasť "elfského lesa" a viac pokope pôsobili menej africkým dojmom :)
A keď sa osadia do okolia aj hranatosť sa jemne stratí. Preto sa zamýšľam, že by som skúsil nejakú ucelenejšiu časť pripraviť, ak by to bolo vhodné.
Ďakujem.

Aki

Citace od: Friend kdy 08.04.2013, 06:01:53
A vieme teraz už presnejšie aký priestor pre bitku ostáva a koľko z neho nepokryje Hardegon?

Ne, nevíme. Jak jsem psal již dříve, bude to něco mezi 2-3 metry délky v hloubce 3x32 studů. Vědět to ani nemůžeme, jelikož ještě nejsou postavené všechny panely castle projektu a ty mají proti terénu bitvy přednost.
Pevně se budou stavět jen kraje bitvy, tedy napojovací a vyrovnávací panely. Ostatní prostor bude pokrytý jen zelenými baseplate a případně výše zmiňovanými ostrůvky.
Zda se stromy využijí jako lesík, nebo alej na pozadí se uvidí až těsně před instalací. Ideální by bylo aby ty stromy byly také připravené jako ostrůvky s možností je nacvaknout kamkoli.

danyboy

Vím, že asi už nebude potřeba, ale i tak přidávám mou armádu Zlaté Koruny.
Bohužel ještě nemám vytisknuté potisky štítů.

danyboy


Aki

Pikenýři vypadají docela slušně. Překvapili mne ty trpasličí přilby, nevypadají vůbec špatně

Dolaď ještě ty štíty a hlavně vyměň ten oloupaný meč.

danyboy

Citace od: Aki kdy 09.04.2013, 08:10:43
Pikenýři vypadají docela slušně. Překvapili mne ty trpasličí přilby, nevypadají vůbec špatně

Dolaď ještě ty štíty a hlavně vyměň ten oloupaný meč.

Jo meč vyměním a na štítech už pracuji.

jerzeeg


danyboy

Může ten štít vypadat nějak takhle.
Zatím jsem to udělal jen v malování.

danyboy

Jen taková malá fotečka na desce.
Takhle si vede má armáda při bitvách. >:D

Aki

Citace od: danyboy2127 kdy 09.04.2013, 14:20:14
Může ten štít vypadat nějak takhle.
Heraldicky to je správně. Vizuálně dost nepěkné.

Chtělo by to tu tvojí družinu nějak doladit, sjednotit. Někdy míň je víc....

FilipS

Citace od: danyboy2127 kdy 09.04.2013, 14:20:14
Může ten štít vypadat nějak takhle.
Zatím jsem to udělal jen v malování.
Ta korunka vypadá zvláštně, co něco takového?

morpi

Mohl bych k nekomu, kdo bojuje pod timhle znakem, pripojit oddil citajici neco malo pres 30 bojovniku, nebo vytvorit malickou druzinu rytiru krale Lea, ale tam se nad 10 vojaku nedostanu, pripadne asi 15 vikingu

danyboy

Citace od: Aki kdy 09.04.2013, 21:42:30
Citace od: danyboy2127 kdy 09.04.2013, 14:20:14
Může ten štít vypadat nějak takhle.
Heraldicky to je správně. Vizuálně dost nepěkné.

Chtělo by to tu tvojí družinu nějak doladit, sjednotit. Někdy míň je víc....

Sjednotit? Všichni mají modré kalhoty až na vesničany, ty jsem přidal jen, aby mohli vyhrát nad barbarama ;D

Jinak ten štít ještě nějak doladím.

danyboy

Citace od: FilipS kdy 09.04.2013, 22:00:37
Citace od: danyboy2127 kdy 09.04.2013, 14:20:14
Může ten štít vypadat nějak takhle.
Zatím jsem to udělal jen v malování.
Ta korunka vypadá zvláštně, co něco takového?

A v jakém programu si to udělal? :)

FilipS

V Gimpu, je zdarma a odpovídá funkcema Photoshopu PS3 (vyšším verzím už se nevyrovná). Ke stažení tady. Ale naučit se s nim zacházet chvíli trvá. Na Youtube jsou doslova tuny tutoriálů, tak se na pár koukni.

danyboy

Citace od: FilipS kdy 09.04.2013, 22:53:18
V Gimpu, je zdarma a odpovídá funkcema Photoshopu PS3 (vyšším verzím už se nevyrovná). Ke stažení tady. Ale naučit se s nim zacházet chvíli trvá. Na Youtube jsou doslova tuny tutoriálů, tak se na pár koukni.

Já Gimp používám, ale vůbec nevím, že je tam nějaká taková funkce.
Já ho používám jen na stříhání. Samozřejmě se juknu, jak to udělat.

danyboy


Aki

#81
Citace od: morpi kdy 09.04.2013, 22:22:27
Mohl bych k nekomu, kdo bojuje pod timhle znakem, pripojit oddil citajici neco malo pres 30 bojovniku, nebo vytvorit malickou druzinu rytiru krale Lea, ale tam se nad 10 vojaku nedostanu, pripadne asi 15 vikingu
Všechny tři možnosti už tam zastoupené budou. Co vytvořit družinu s erbem té okřídlené přilbice co máš v avatru
Citace od: danyboy2127 kdy 10.04.2013, 14:57:08
Tady nový návrh.
Já ti nevím. Je to sice lepší než to předchozí, ale pořád to není ono (nemluvě o grafické kvalitě návrhu ::)).
Proč si raději nevybereš nějaký historický erb po vzoru Ryxeho či Dana a nepracuješ dál s ním? Když už tedy nechceš žádný z origo erbů. Výsledek by byl určitě nesrovnatelně lepší.

morpi

#82
prave jsem si myslel, ze Leo's knights jeste nejsou zastoupeni, tak to je jedno... ja bohuzel ty trpaslici stity mam jen tri, to by byla hodne chuda armada a prijde mi, ze se stejne nejvic hodi k trpaslikum :D

danyboy

Citace od: Aki kdy 10.04.2013, 15:14:08
Citace od: morpi kdy 09.04.2013, 22:22:27
Mohl bych k nekomu, kdo bojuje pod timhle znakem, pripojit oddil citajici neco malo pres 30 bojovniku, nebo vytvorit malickou druzinu rytiru krale Lea, ale tam se nad 10 vojaku nedostanu, pripadne asi 15 vikingu
Všechny tři možnosti už tam zastoupené budou. Co vytvořit družinu s erbem té okřídlené přilbice co máš v avatru
Citace od: danyboy2127 kdy 10.04.2013, 14:57:08
Tady nový návrh.
Já ti nevím. Je to sice lepší než to předchozí, ale pořád to není ono (nemluvě o grafické kvalitě návrhu ::)).
Proč si raději nevybereš nějaký historický erb po vzoru Ryxeho či Dana a nepracuješ dál s ním? Když už tedy nechceš žádný z origo erbů. Výsledek by byl určitě nesrovnatelně lepší.

Nebo může zastoupit má armáda Grey Falconů.
Bohužel ještě nejsou všichni vycustomováni.
Tak tady jen prototip jak by Gray Falcon vypadal.

Aki

Citace od: morpi kdy 10.04.2013, 15:49:44
prave jsem si myslel, ze Leo's knights jeste nejsou zastoupeni, tak to je jedno...
Tak nyní si ještě ujasněme co za štít je Leo's knights?
Zda štít Royal Knights nebo štít Knight's Kingdom , v obojím tomu podle mne šéfuje král Leo. První erb sice zatím není přímo v bitvě, ale celá bitva sousedí s hradem Rumpálkem tohoto erbu a jeho posádka bude na bitevní pole právě dojíždět. Druhý štít, ale zastoupený není a pokud budeš mít družinu s jeho erbem, tak je vše OK.

Citace od: danyboy2127 kdy 10.04.2013, 16:50:08
Nebo může zastoupit má armáda Grey Falconů.
Uf, a v čem má Grey Falcon rozdílný erb oproti Black Falconům::)

šipka

Nic ve zlým ale falconi už zastoupeni jsou  ;)

danyboy

Citace od: šipka kdy 11.04.2013, 13:36:35
Nic ve zlým ale falconi už zastoupeni jsou  ;)

Zastoupeni jsou ale Black Falconi a ne Grey.
Grey jsou jejich příbuzní co při kolonizaci přepluli moře.  ;D

šipka

Velký rozdíl v tom nevidím. Předpokládám, že družiny mají být různorodé aby to bylo co nejzajímavější. Pár volných štítů a tím pádem i družin ještě zbývá  ;)

morpi

tak to se omlouvam za zmateni, muze za to moje vlastni nevedomost... nevedel jsem, ze oboum sefuje Leo, mel jsem na mysli ten, co jeste neni zastoupen :) tudiz bych mohl slozit malou druzinu s erbem

Aki

Citace od: morpi kdy 11.04.2013, 16:05:21
tudiz bych mohl slozit malou druzinu s erbem
Tak to je super.  ;)