(Cizí) Pozurohodné koráby

Založil Aki, 02.02.2007, 09:00:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Podle vzoru z tématu Space, jsem založil toto vlákno abychom si zde představovali cizí zajímavé námořní koráby (tématu pirates  ;)).

Podle mého první je tedy zde:

třístěžník Sirius
Málo která loď zveřejňovaná na BSH mne opravdu nadchne.
Téhle se to podařilo na 100%!
No posuďte sami:

link

Marťan

Krása....je nádherně propracovaná, ikdyž v realitě by asi trup neunesl tu zátěž, kterou ta loď obsahuje.  ::)

TIE

Nádherně propracovaný MOC . Mě by zajmalo jestli plave ;D

Marťan

Jak se tak dívám, tak podle počtu děl a podle nákladu...by ani do ní nikdo nemusel střílet a šla by sama ke dnu.... >:D

Aki

Citace od: TIE kdy 02.02.2007, 10:53:36
Nádherně propracovaný MOC . Mě by zajmalo jestli plave ;D
Tenhle typ trupů nepalave.  ;)

hal1aeetus

Citace od: Aki kdy 02.02.2007, 11:04:58
Citace od: TIE kdy 02.02.2007, 10:53:36
Nádherně propracovaný MOC . Mě by zajmalo jestli plave ;D
Tenhle typ trupů nepalave.  ;)
Iba ak jedným smerom  ;D

Aki

Další velice zajímavá galerie chlapíka co se na "pirátské" lodě specializuje.

Absolutně nejvíc mne ale nadchla jeho galéra. Kdysi jsem něco takového zkoušel udělat z papíru.  ::)


stambi

Citace od: Aki kdy 03.03.2007, 08:12:40
Absolutně nejvíc mne ale nadchla jeho galéra.
žádnou galéru jsem na jeho BS nenašel?
zajímá mě to, neb cosi takového plánuji postavit...
štambi

Aki

Citace od: stambi kdy 03.03.2007, 20:47:45
žádnou galéru jsem na jeho BS nenašel?
Nemá jí bohužel blíže rozfocenou, ale je to ta loď v popředí.  ;)



a ještě link na složku.

***Banana.com

Další zajímavá loď:


14000 dílů, 20 plachet, 60 kanónů, 70 figů...







Marťan

Loď mi nepřipadá ničým až tak výjimečná (akorát velikostí)
- s počtem plachet to borec trošku přehnal, spíše si myslím, že je měl udělat větší. A taky ten useknutý předek lodi. Nvm Nvm...  ::)
- ty sítě po stranách lodi, to tam má přesně sloužit k čemu? Když budou pálit z děl, tak si to akorát pěkně prostřílejí, nebo jak je napadne druhá loď, tak se aspoń nepřátelé budou mít jak dostat na tuto loď.

linhi

Mě zase nesedí počet stěžňů,ale alespoň někde někdo něco staví........

LiBorec

Tajky mi nesedí pocet steznu....,takovyhle typ lode mel zhruba ctyri  ::),dále pocet plachet,zbytecne moc,kdyby tam dal treba deset,tak by to vypadalo lip :-\

Pepan

No je to hodně přehnané... spíš jako by šlo o co největší velikost/počet a ne o věrnost... 

Aki

#14
Tahle lodička je sice malá, ale musím přiznat, že se mi moc líbí. Nevím proč, ale hodně mi připomíná pirátskou loď z Angeliky.  :D


link


Edit: Doporučuji projít celou galerii tohoto stavitele. Najdete tam mnoho dalších velice zajímavých a pěkných lodiček!

standa

Citace od: Aki kdy 10.10.2007, 08:49:50
Tahle lodička je sice malá, ale musím přiznat, že se mi moc líbí. Nevím proč, ale hodně mi připomíná pirátskou loď z Angeliky.  :D


Jo jo, s tou lodí z Angeliky souhlasím. Na ten film jsem se díval jen kvůli té bitvě lodí :-)
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum

blackhawk

Tak tomu rikam poradne imperial lode a pevnosti. Ty by z kazdeho piratske lodi nadelali drt ktera se pouziva na vyrobu sirek :D. A tak to i bylo , piratske lode byli male a rychle a vojenske silne a pomalejsi, a ne naopak jak to propaguje Lego :)

Aki

Další pozoruhodná lodička která stojí za to uveřejnit zvláště když je za dveřmi námořní soutěž...

Drakeova galeona Zlatá laň



Ivansliz

Citace od: Aki kdy 21.10.2011, 20:21:20
Další pozoruhodná lodička která stojí za to uveřejnit zvláště když je za dveřmi námořní soutěž...

Drakeova galeona Zlatá laň




Máš pravdu, že inspirace je to dobrá, ale obávám se, že piráti jdou opravdu mimo mě, takže si dobře rozmyslím, jestli se do něčeho obdobného mám pouštět.  (???)

Každopádně loď je luxusní.  :o  >:D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

P4tr1cius

Pirátov mám veľmi rád. Taktiež sa veľmi teším na TOP PBC súťaž, na jednotlivé diela súťažiacich.

Ale táto loď je pre mňa v kategórii "nič moc". Vyzerá ako bližšie nešpecifikovaný cirkus. Dokonca je asi aj najhoršia, čo som tu videl. (bez osobnej urážky staviteľovi samozrejme)

germik

NO, vypadá to zvláštně, ale musíš si uvědomit, že takhle ty lodě opravdu (cca) vypadaly, a špatně je spíš to co do nás hustí LEGO  ;) (kromě třeba IF samozřejmě)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

P4tr1cius

To sa ale jedná o večnú dilemu:
- pekné a drahé alebo škaredé a lacné, resp.
- pekné ale autentičnosti vzdialené alebo škaredé a k autentičnosti približujúce sa (a to je prípad onej lode, a o tej autentičnosti je to tiež diskutabilné...)

Dilema, ktorú si musí každý vyriešiť sám.

Systematik

Citace od: germik kdy 22.10.2011, 20:25:54
NO, vypadá to zvláštně, ale musíš si uvědomit, že takhle ty lodě opravdu (cca) vypadaly, a špatně je spíš to co do nás hustí LEGO  ;) (kromě třeba IF samozřejmě)
Přesně tak, mě přijde taky povedená. Ale plachty bych když už udělal svoje :-)

Aki

Zase mne na BS zaujala jedna lodička - je to asi poprvé co linkuji odkaz na tvorbu v CADu.  :o


frantoka

Na tieto lode by som sa díval od rána do večera. Nádhera, jedna krajšia ako druhá  :D

Micho

Piráti sú okrem vlakov moja srdcovka. Verím, že raz v rámci kostiek spravíme na výstave diorámu aspoň 4 x 4 m so všetkým, čo k tomu patrí.  ;)

Tie lode sú nádherné!   8) 8) 8)

Systematik

Citace od: Aki kdy 23.02.2012, 17:13:00
Zase mne na BS zaujala jedna lodička - je to asi poprvé co linkuji odkaz na tvorbu v CADu.  :o 
Super link, zaujal mě trup, který je zcela prost ,,klasického" Boat Bow 16 x 12 x 5 & 1/3 a Boat Stern 16 x 14 x 5 & 1/3 a na CADových screenshotech je výborně vidět způsob stavby.  :D