10. Pražská lego pub hospoda

Založil peter, 11.12.2006, 11:07:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy bude 10. sraz?

20.1.2007
3 (8.6%)
27.1.2007
9 (25.7%)
3.2.2007
7 (20%)
Je mi to jedno
16 (45.7%)

Celkem hlasů: 35

peter

9. sraz spolu s prvním závodem 1. Mistrovství KTT je již minulostí a tak zde předkládám k výběru tři datumy pro pořádání dalšího již 10. srazu.

Opět součástí tohoto srazu bude další kolo 1. Mistrovství KTT a jistě se bude opět na co koukat. Zároveň by tento sraz mohl být i srazem účastníků výstavy ve Svitavách. Takže neváhejte a hlasujte abych stihl salonek včas zarezervovat ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

#1
Je to jen předběžné, ale vybrali jsme sobotu. Důvod je ten, že pokud se přihlásí více účastníků do 1.KTT, tak bychom to v pátek večer jen těžko stíhali.
Předpokládaný sraz je tedy dříve, cca ve 13:00.

U Rozvařilů mají v sobotu otevřeno do 20:00.

MildaPajda

pokud je to v sobotu, tak na 90% nedorazim!
Ale KTT se neucastnim, takze sem tam v podstate zbytecnej...  ;D
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

TomG

Citace od: MildaPajda kdy 11.12.2006, 11:22:45
pokud je to v sobotu, tak na 90% nedorazim!
Ale KTT se neucastnim, takze sem tam v podstate zbytecnej...  ;D

A kdo bude fandit? :)
Only the best can survive.

franta

Moc se přimlouvám, aby 10. sraz byl při otevření výstavy ve Svitavách 3. 2.
Franta

otaznik

Citace od: franta kdy 11.12.2006, 13:31:36
Moc se přimlouvám, aby 10. sraz byl při otevření výstavy ve Svitavách 3. 2.
Franta
Já bych rád obě akce - hospodu a otevření - oddělil. Přecejen tahnout se s překážkami do sekce a s autem přes půl republiky, na závody je navíc potřeba docela dost místa i času.

Colonel32

souhlas s otaznikem...

a preferoval bych hospodu pred zahajenim vystavy...

peter

Citace od: otaznik kdy 11.12.2006, 16:08:53
Já bych rád obě akce - hospodu a otevření - oddělil. Přecejen tahnout se s překážkami do sekce a s autem přes půl republiky, na závody je navíc potřeba docela dost místa i času.

Citace od: Colonel32 kdy 11.12.2006, 16:16:02
souhlas s otaznikem...

a preferoval bych hospodu pred zahajenim vystavy...

Dobře a asi to tak bude i lepší, jelikož bude ještě poslední čas probrat výstavu. Takže sraz s druhým závodem 1. Mistrovství KTT bude 27.1.2007!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Pro všechny mám snad uklidňující zprávu a sice, že salonek byl na 27. ledna úspěšně zamluven a je nám k dispozici od 13:00!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MildaPajda

27.1. opradu nemuzu... v tu dobu jsem v Milovicich na celodenni akci... pokud ale budete az do pozdniho odpoledne, taxe muzu zastavit!... ;)
Rad Vas vsechny uvidim!...
Bye M.
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Mtron

 27.1. v sobotu jsem v Praze u Rozvařilů jak na koni , jenom přijedu kolem 15 hodiny možná malinko po  :D

Mám tu lego pro některé z vyvolených od Akiho a Jenčuli. Tak prosím neodcházejte

děkuji mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shi-So

Citace od: Mtron kdy 26.01.2007, 12:27:24
27.1. v sobotu jsem v Praze u Rozvařilů jak na koni , jenom přijedu kolem 15 hodiny možná malinko po  :D

Mám tu lego pro některé z vyvolených od Akiho a Jenčuli. Tak prosím neodcházejte

děkuji mtron OUT

Vyvoleni vedi a sami dorazi cca kolem druhe ,tudiz no problem ;)

Mtron

Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 12:29:16
Citace od: Mtron kdy 26.01.2007, 12:27:24
27.1. v sobotu jsem v Praze u Rozvařilů jak na koni , jenom přijedu kolem 15 hodiny možná malinko po  :D

Mám tu lego pro některé z vyvolených od Akiho a Jenčuli. Tak prosím neodcházejte

děkuji mtron OUT

Vyvoleni vedi a sami dorazi cca kolem druhe ,tudiz no problem ;)

Mám tam pro tebe draka od Akiho , přihlaš se k němu  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shi-So

Citace od: Mtron kdy 26.01.2007, 12:32:06
Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 12:29:16
Citace od: Mtron kdy 26.01.2007, 12:27:24
27.1. v sobotu jsem v Praze u Rozvařilů jak na koni , jenom přijedu kolem 15 hodiny možná malinko po  :D

Mám tu lego pro některé z vyvolených od Akiho a Jenčuli. Tak prosím neodcházejte

děkuji mtron OUT

Vyvoleni vedi a sami dorazi cca kolem druhe ,tudiz no problem ;)

Mám tam pro tebe draka od Akiho , přihlaš se k němu  ;D ;D ;D

Nevahej ,prihlasim :) ;D

corelxt

kdo vse se bude hlasit ke me o nejaky pytlicky...? ;D

Jarmila

Pokud mne nezastaví sněhová kalamita, tak dorazím. V případě sněhové kalamity to bude průser jak Brno. Shi-sovi nic nepřivezu, Jenčulovi nic nepošlu, od TomG nic nedostanu (když tedy zase nezapomene krabičky doma, že). Tak se nechte překvapit. Kdybych nedorazila, tak věci pro mne nechte u Shi-so. Rád se jich ujme a bude to pro mne opatrovat.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

#16
Kdyby mi někdo chtěl věnovat (za rozumnou cenu odprodat) tak řekněme 8-14 kousků technic pin joineru black v pěkné kvalitě, předejte to prosím MTronovi, kterej mi to nějako dopraví do Svitav, i když ještě netuší, že se stal poslem  ;)

Už jsem domluvenej s Marianem20, ale klidně někdo může přivýzt i zálohu, kdyby něco.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Shi-So

Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 12:55:48
Pokud mne nezastaví sněhová kalamita, tak dorazím. V případě sněhové kalamity to bude průser jak Brno. Shi-sovi nic nepřivezu, Jenčulovi nic nepošlu, od TomG nic nedostanu (když tedy zase nezapomene krabičky doma, že). Tak se nechte překvapit. Kdybych nedorazila, tak věci pro mne nechte u Shi-so. Rád se jich ujme a bude to pro mne opatrovat.

Ano ano ,vsechno Lego ke me :D ;D >:D

Shi-So

Citace od: corelxt kdy 26.01.2007, 12:50:30
kdo vse se bude hlasit ke me o nejaky pytlicky...? ;D

Tak abych nekde nechybel ,tak ja :D

Petrjr

Citace od: Jindroush kdy 26.01.2007, 12:57:15
... technic pin joineru ... předejte to prosím MTronovi ... i když ještě netuší, že se stal poslem
A kdyby jen poslem pinů  ;)

corelxt: Já, já, já, já se budu hlásit o jeden malilinkatý pytlíček.

Jarmila

Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 13:04:40
[Ano ano ,vsechno Lego ke me :D ;D >:D

Jenčula mi posílá Indiány, to Ty nepotřebuješ. U Tebe by jim bylo smutno. u mne se budou mít jako v bavlnce. Už se těším, až začnou skalpovat bledé tváře.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Shi-So

Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 13:22:59
Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 13:04:40
[Ano ano ,vsechno Lego ke me :D ;D >:D

Jenčula mi posílá Indiány, to Ty nepotřebuješ. U Tebe by jim bylo smutno. u mne se budou mít jako v bavlnce. Už se těším, až začnou skalpovat bledé tváře.  ;D ;D ;D

Vyjimecne souhlasim ,Indiani opravdu nepotrebuji.... ::)

Jarmila

Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 13:26:06
Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 13:22:59
Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 13:04:40
[Ano ano ,vsechno Lego ke me :D ;D >:D

Jenčula mi posílá Indiány, to Ty nepotřebuješ. U Tebe by jim bylo smutno. u mne se budou mít jako v bavlnce. Už se těším, až začnou skalpovat bledé tváře.  ;D ;D ;D

Vyjimecne souhlasim ,Indiani opravdu nepotrebuji.... ::)

Proto bych je taky bez obav svěřila k Tobě do opatrování.  ;D ;D ;D Znám své kostkaře.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mtron

Indiáni jsou ve vězení na výslechu , drak je ve sklepení na řetězu . Nevadí mám dost atrakcí na základně, Mtroni se jisto jistě nenudí  ;D ;D ;D

TO velkovezír : jasně pro tebe všechno jen se připrav na mojí invazi Mtronů , tvoje jednotky SW budou plakat  ;D Doufám.....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jenčula

Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 13:22:59
Jenčula mi posílá Indiány, to Ty nepotřebuješ. U Tebe by jim bylo smutno. u mne se budou mít jako v bavlnce. Už se těším, až začnou skalpovat bledé tváře.  ;D ;D ;D

Jenže indiáni nejsou zas tak úplně indiáni...  Snad ty 6712 nějak rozdejcháš. Já sice [subjektivně] blbě vidím [/subjektivně] ale zas tak blbě snad ne.  ;D 

Kdyby se nelíbily, tak je omlať kurýrovi o hlavu, když neumí přivézt nic lepšího.  ;D ;D ;D
Můj RELAX

***Banana.com

Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 12:55:48
Pokud mne nezastaví sněhová kalamita, tak dorazím. V případě sněhové kalamity to bude průser jak Brno. Shi-sovi nic nepřivezu, Jenčulovi nic nepošlu, od TomG nic nedostanu (když tedy zase nezapomene krabičky doma, že). Tak se nechte překvapit. Kdybych nedorazila, tak věci pro mne nechte u Shi-so. Rád se jich ujme a bude to pro mne opatrovat.

Shiso Ti doveze i sanitku ode mně  ;D

Shi-So

Citace od: banana.com kdy 26.01.2007, 13:51:32
Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 12:55:48
Pokud mne nezastaví sněhová kalamita, tak dorazím. V případě sněhové kalamity to bude průser jak Brno. Shi-sovi nic nepřivezu, Jenčulovi nic nepošlu, od TomG nic nedostanu (když tedy zase nezapomene krabičky doma, že). Tak se nechte překvapit. Kdybych nedorazila, tak věci pro mne nechte u Shi-so. Rád se jich ujme a bude to pro mne opatrovat.

Shiso Ti doveze i sanitku ode mně  ;D

Jeste zes to sem napsal ,malem bych na ni zapomel.... ::)
To uz bych mel doma dve ;D

Jarmila

Citace od: Jenčula kdy 26.01.2007, 13:38:14
Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 13:22:59
Jenčula mi posílá Indiány, to Ty nepotřebuješ. U Tebe by jim bylo smutno. u mne se budou mít jako v bavlnce. Už se těším, až začnou skalpovat bledé tváře.  ;D ;D ;D

Jenže indiáni nejsou zas tak úplně indiáni...  Snad ty 6712 nějak rozdejcháš. Já sice [subjektivně] blbě vidím [/subjektivně] ale zas tak blbě snad ne.  ;D 

Kdyby se nelíbily, tak je omlať kurýrovi o hlavu, když neumí přivézt nic lepšího.  ;D ;D ;D

Pro mne Western a Indiáni jedno jsou.  ;D ;D ;D A stejně se u nás doma smíchají dohromady bez ohledu na původní příslušnost.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 13:58:24
Citace od: banana.com kdy 26.01.2007, 13:51:32

Shiso Ti doveze i sanitku ode mně  ;D

Jeste zes to sem napsal ,malem bych na ni zapomel.... ::)
To uz bych mel doma dve ;D

To tedy neměl. Bys pro ni musel běžet domů.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Shi-So

Citace od: Jarmila kdy 26.01.2007, 14:01:51
Citace od: Shi-So kdy 26.01.2007, 13:58:24
Citace od: banana.com kdy 26.01.2007, 13:51:32

Shiso Ti doveze i sanitku ode mně  ;D

Jeste zes to sem napsal ,malem bych na ni zapomel.... ::)
To uz bych mel doma dve ;D

To tedy neměl. Bys pro ni musel běžet domů.  ;D

Heh ,to bylo krute >:D
Ale vzhledem k tomu co mam ja u tebe asi pravdive..... ::) ;D