1. oficiální pražská LEGO kostky org pub hospoda

Založil Colonel32, 03.07.2005, 19:37:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Máte zájem uspořádat hospodu, kde by se sešli (asi hlavně pražští) členové tohohle fóra, vypili jedno, dvě, tři... a pokecali o legových i nelegových tématech?

Bryan

Citace od: Colonel32 kdy 03.07.2005, 19:37:29
Máte zájem uspořádat hospodu, kde by se sešli (asi hlavně pražští) členové tohohle fóra, vypili jedno, dvě, tři... a pokecali o legových i nelegových tématech?

sorry pivo nepiju ale přišel bych  ;D ;D

PS: kdyby bylo dobrý moravský víno přišel bych tuplem  ;)

Mates

Já bych určitě přišel, když se vybere dobrý termín a nebudu už mít dovolenou...  ;D

Panther

Já jsem taky pro. Když budu mít čas určitě dorazím.

Jarmila

#4
Tak zkusíme oživit Tvůj nápad s 1. lego pub hospodou.
Koncem října jsou podzimní prázdniny, takže budu mít volno a jedu do Prahy.
Místo setkání musíte navrhnout vy, Pražáci. Obávám se, že tam kam jsem za mlada chodila, tak jsou sekáče nebo tak vysoký ceny, že by mi nezůstalo na další lego.
A pokud možno v dosahu MHD.
A jestli je to moc volná diskuze, tak se přesuňme do off-topic.

DOPLNĚK:  Podzimní prázdniny jsou od 26. 10 - 27. 10 2005, tj. středa a čtvrtek, pak v pátek 28. 10 je státní svátek, 29. a 30. 10 je logicky sobota s nedělí.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

Souhlasím s oživením, jen nevím, zda budu v Praze, protože máme mít nějakou akci přes celý víkend...několik sudů, prasátko, tak snad se to podaří skloubit dohromady. Ten týden mám v diáři nějak plno :-\ :D

Ravenhorn

To bych pokud budu mit volno v praci taky dorazil.  >:D
Castle, Pirates a Star Wars.

Colonel32

prodlouzeny vikend imho neni dobry napad, pac hodne lidi ma nejake pitomosti zamluvene dlouho dopredu...

MildaPajda

Citace od: Colonel32 kdy 21.10.2005, 13:42:20
prodlouzeny vikend imho neni dobry napad, pac hodne lidi ma nejake pitomosti zamluvene dlouho dopredu...

souhlas, prodlouzeny vikend je vlastne posledni prilezitost vyrazit nekam ven pro ty co uz nejsou skolou povini... :(
Takze bych preferoval jakejkoli NEVIKENDOVEJ den...
tzn: pondeli az ctvrtek... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Colonel32

ja bych byl teda osobne pro patek odpolednovecer, ale tak o tyden pozdeji...

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 21.10.2005, 16:53:40
ja bych byl teda osobne pro patek odpolednovecer, ale tak o tyden pozdeji...

já klidně i o dva týdny - o týden mám jednak noviny, jednak v sobotu ráno odjíždíme na návštěvu...

já mám naplánovanou většinu víkendů až do ledna...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.