9. Pražská lego pub hospoda

Založil peter, 28.10.2006, 12:57:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy se sejdeme nyní?

24. listopadu 2006
0 (0%)
1. prosince 2006
3 (12.5%)
8. prosince 2006
21 (87.5%)

Celkem hlasů: 24

Propojené události

peter

Opět U Rozvařilů. Jinak krom pokecu, výměny dílků či setů se můžete těšit na první závod 1. Mistrovství Kostky Truck Trialu ;) a je jen na Vás, kdy chcete aby se tento závod konal ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ravenhorn

1. prosince to je super datum.
Castle, Pirates a Star Wars.

otaznik

#2
Prosím všechny, kterým je jedno, kdy 9. sraz bude, aby hlasovali pro 8. prosinec. Ostatní dva dny bohužel nemůžu, takže by to pohřbilo mojí účast na 1. závodě 1.KTT.. Díky

TomG

Prvniho prosince tu urcite nebudu, to jedu na moravu.
Only the best can survive.

Raistlin M

Ještě dřív, než jsem zaznamenal otaznikovu prosbu jsem zvolil 8.12. , bo delší pauza určitě neuškodí a taky bude víc času pro každého, kdo by chtěl soutěžit. 8)

Ravenhorn

ok. tak já bych to taky změnil na 8.12. ale jak se dá vrátit hlas?
Castle, Pirates a Star Wars.

myth

#6
Citace od: Ravenhorn kdy 28.10.2006, 14:25:10
ok. tak já bych to taky změnil na 8.12. ale jak se dá vrátit hlas?

Už je to možné, zmenil som nastavenia ankety.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Michal Moučka

Citace od: Raistlin M kdy 28.10.2006, 13:55:39
Ještě dřív, než jsem zaznamenal otaznikovu prosbu jsem zvolil 8.12. , bo delší pauza určitě neuškodí a taky bude víc času pro každého, kdo by chtěl soutěžit. 8)

Já jsem to udělal taky tak!  :) Když jsem včera slyšel, co čeká závodníky, času bude třeba víc než dost. Postavit auto a sekci dá dost práce.

peter

No takže vidím, že už to asi nemá cenu dál protahovat a ustálíme datum 9. Koskty hospody na 8. prosince 2006.

Citace od: Michal Moučka kdy 28.10.2006, 17:03:43
Postavit auto a sekci dá dost práce.

Jen trochu upřesním, že informaci od kdy se může na autě pracovat jsme zveřejnili již na 7. Kostky srazu, kde byl i zároveň tento projekt spolu s cenou pro vítěze oficielně představen, takže už více než měsíc se na autech může pracovat ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 28.10.2006, 17:20:16
No takže vidím, že už to asi nemá cenu dál protahovat a ustálíme datum 9. Koskty hospody na 8. prosince 2006.


DÍKY MOC!!! Také díky všem, kdo, ať už kvůli mě nebo ne, zvolili 8. prosinec!

peter

Citace od: peter kdy 28.10.2006, 17:20:16
No takže vidím, že už to asi nemá cenu dál protahovat a ustálíme datum 9. Koskty hospody na 8. prosince 2006.

Jak jsem mohl vidět, tak už i v tak dost nabitém programu restaurace U Rozvařilů, se našlo volno pro náš 9. sraz. Takže potvrzuji, že 9. sraz se bude konat opět v oblíbeném salonku restaurace U Rozvařilů 8. prosince od 1700!

Opět si dovolím upozornit, že se mimo jiné uskuteční první ze šesti závodů 1. Mistrovství Kostky Truck Trial, takže Ti co stále nejsou přihlášeni, tak ať neváhají a přihlašují se mi pomocí PM! Čas se pomalu ale jistě krátí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Benelli_2000

A můžu přijít i bez autíčka?  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Benelli_2000

Rád bych, ale obávám se, že dílky, které potřebuju na stavbu vysněného MOCu, tak brzy neseženu  ;) Ale o nějakou ptákofinu bych se pokusit mohl  >:D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

MildaPajda

Citace od: Benelli_2000 kdy 28.11.2006, 22:52:49
A můžu přijít i bez autíčka?  ;D

Neřeš... ;)
Já zas přilítnu z vyplazenym jazykem, hodim do sebe jedno nealko, klobásu a valim dál...   :(
Ale rad Vas uvidim!
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Mtron

#14
Kdo všechno dojede na sraz ? Jinak se tam taky chystám a cestou beru i Akiho..... >:D ;D
těším se naviděnou...
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

#15
Citace od: Mtron kdy 04.12.2006, 11:53:37
Kdo všechno dojede na sraz ?

Minimálně ti, kteří se budou účastnit 1. kola KTT, ale věřím, že dalších AFOLů tam bude zase spousta ;)

Svoji účast mimo soutěžících v KTT přislíbili:


  • Llevelyn
  • Mtron
  • Aki
  • MildaPajda
  • Benelli_2000
  • Peetrs
  • Muzzo
  • Petrjr
  • niessnet
  • Shi-So
  • Ravenhorn
  • Piere
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Benelli_2000

Zatím to vypadá, že dorazím a doufám, že mi do toho nic nevleze  ;)

LLEVELYN - přinesla by jsi mi prosím ty věcčky, které mám u tebe (hlavně tu baseplate) ?
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Peetrs


Mtron

promiňte nemá někdo náhodou rovné koleje na monorail k prodeji , potřeboval bych je nutně na dostavbu základny cca 115 cm délky , abych to mohl zamontovat , kdyby někdo měl vemte je na sraz jistě se domluvíme na ceně buď  tam a nebo přes zprávy.

díky už se těším.....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petrjr


franta

Je mi tentokrát hodně líto, že nemůžu přijet na pub a s vámi dojednat některé kroky, vedoucí ke zdaru výstavy. Byl bych rád, kdybychom  se domluvili na určitém scénáři výstavy a na osobách, garantujících určitou oblast (já Technic, Colonel Trains, Mtron MOC a Space, někdo další zbylá témata). Ještě k vlakům - do té kostky lze dostat proud. Přeji vám pěkný pátek a ať je i výstava tématem hospody.
Zdraví Franta

niessnet

Citace od: franta kdy 06.12.2006, 08:52:44
Je mi tentokrát hodně líto, že nemůžu přijet na pub a s vámi dojednat některé kroky, vedoucí ke zdaru výstavy. Byl bych rád, kdybychom  se domluvili na určitém scénáři výstavy a na osobách, garantujících určitou oblast (já Technic, Colonel Trains, Mtron MOC a Space, někdo další zbylá témata). Ještě k vlakům - do té kostky lze dostat proud. Přeji vám pěkný pátek a ať je i výstava tématem hospody.
Zdraví Franta

To je škoda, osobní jednání je vždycky takový....osobnější  ;D

Mimochodem zřejmě se taky připojím k seznamu návštěvníků. Příjdu tam ještě s Shi-Soem (nebo Shi-Sem, či jak se to skloňuje  ;D ).
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Shi-So

Citace od: niessnet kdy 06.12.2006, 09:38:34
Citace od: franta kdy 06.12.2006, 08:52:44
Je mi tentokrát hodně líto, že nemůžu přijet na pub a s vámi dojednat některé kroky, vedoucí ke zdaru výstavy. Byl bych rád, kdybychom  se domluvili na určitém scénáři výstavy a na osobách, garantujících určitou oblast (já Technic, Colonel Trains, Mtron MOC a Space, někdo další zbylá témata). Ještě k vlakům - do té kostky lze dostat proud. Přeji vám pěkný pátek a ať je i výstava tématem hospody.
Zdraví Franta

To je škoda, osobní jednání je vždycky takový....osobnější  ;D

Mimochodem zřejmě se taky připojím k seznamu návštěvníků. Příjdu tam ještě s Shi-Soem (nebo Shi-Sem, či jak se to skloňuje  ;D ).

1. pad kdo co     :        Shi-So
7. pad s kym cim:  se  Shi-Sem
;)

niessnet

Citace od: Shi-So kdy 06.12.2006, 09:48:13
1. pad kdo co     :        Shi-So
7. pad s kym cim:  se  Shi-Sem
;)

Já si to myslel, ale radši sem dal obě varianty.  :)
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Aki

Citace od: Shi-So kdy 06.12.2006, 09:48:13
7. pad s kym cim:  se  Shi-Sem
A není to náhodou se Shi-Soem  ??? ;)

Jindroush

Protože si to nepamatuju, tak si v duchu říkám Šíša a tím pádem se Šíšou  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Shi-So

To Aki :neni >:D

To Jindrous :nejsi sam ,takova Jarmila mi jinak nez Šíšo nerekne....  ;D >:D

Jarmila

Schválně jsem se k tomuto tématu nevyjadřovala.  :-* Abych snad náhodou někoho nenaváděla.  :-*
Na vyslovení Shi-so bych si jazyk polámala. Tak jsi pro mne Šíša. Taky bych se mohla splést a přejmenovat Tě na Šášu.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Shi-So

Citace od: Jarmila kdy 06.12.2006, 14:07:45
Schválně jsem se k tomuto tématu nevyjadřovala.  :-* Abych snad náhodou někoho nenaváděla.  :-*
Na vyslovení Shi-so bych si jazyk polámala. Tak jsi pro mne Šíša. Taky bych se mohla splést a přejmenovat Tě na Šášu.  :D

Opovaz se... >:D >:D >:D

TomG

Citace od: Shi-So kdy 06.12.2006, 14:44:11
Citace od: Jarmila kdy 06.12.2006, 14:07:45
Schválně jsem se k tomuto tématu nevyjadřovala.  :-* Abych snad náhodou někoho nenaváděla.  :-*
Na vyslovení Shi-so bych si jazyk polámala. Tak jsi pro mne Šíša. Taky bych se mohla splést a přejmenovat Tě na Šášu.  :D

Opovaz se... >:D >:D >:D

Pozde a uz se toho nezbavis  >:D
Only the best can survive.