8. Pražská lego pub hospoda

Založil Jarmila, 22.09.2006, 14:52:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy se sejdeme?

6. 10. 2006
13. 10. 2006 již zde nevolte, na žádost Otazníka toto datum vyloučeno
20. 10. 2006
27. 10. 2006
3. 11. 2006
10. 11. 2006
ještě později
kdykoliv

Propojené události

Jarmila

Zase U Rozvařilů. Chtělo by to tam předběžně zamluvit. Kdo bude tak laskav? Až se tedy začne rýsovat nějaké datum.

Bude-li jiný názor, tak se s ním svěřte.

A nevěřte tomu, že 13. pátek nešťastný to den.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

No.. klidně si to vezmu zase na hrb. ;D 8) Zorganizuju snad i nějakou stavitelskou soutěž, aby ti, co nechtějí nebo nemohou stavět auto, měli šanci. :P

Už se tu probíralo akční dioráma...tož asi totok. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

MildaPajda

Ja posledni dobou nerikam tak, ani tak... ale na my slova urcite dojde....
... na 2. poslednich sem nebyl ac sem chtel... takze nebudu nic slibovat a treba dorazim!....
Musim dat rec s par lidickama!... ;)
M.
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Petrjr

   Mám mrazení, že přestož (takto předem) mám podezřele volno "kdykoliv", tak že mi to opět nevyjde. Nebýt letního slabě zastoupeného šest a půltého srazu, tak jsem se s Vámi už půl roku neviděl. Mám absťááák. Tentokrát to vyjít musí  >:D

Jarmila

Citace od: Petrjr kdy 22.09.2006, 15:35:53
   Mám mrazení, že přestož (takto předem) mám podezřele volno "kdykoliv", tak že mi to opět nevyjde. Nebýt letního slabě zastoupeného šest a půltého srazu, tak jsem se s Vámi už půl roku neviděl. Mám absťááák. Tentokrát to vyjít musí  >:D

Máš šanci i na Výstavě hraček. Alespoň s někým.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Petrjr

Citace od: Jarmila kdy 22.09.2006, 15:43:37
Máš šanci i na Výstavě hraček. Alespoň s někým.  :D
Jj, právě jsem četl. Snad se probudím dostatečně brzy, abych to stíhal. Ty hračky. Hospoda bývá naštěstí odpoledne.

otaznik

Citace od: Llevelyn kdy 22.09.2006, 15:17:49

Už se tu probíralo akční dioráma...tož asi totok. >:D

Akční dioráme se zrovna do hospody nehodí. To je o dobrém (a zdlouhavém) aranžování, což je lepší v klidu v domácích podmínkách.

Raději pro hospodu něco jiného.

otaznik

Jenom prosím, aby hospoda nebyla 13.9., protože ten den nemůžu. Ne, že by byl problém, kdybych tam nebyl jako člen kostek, ale chceme tam s Peterem předvést pravidla Kostky Truck Trialu.

Llevelyn

CitaceAkční dioráme se zrovna do hospody nehodí. To je o dobrém (a zdlouhavém) aranžování, což je lepší v klidu v domácích podmínkách.

Raději pro hospodu něco jiného.

Pravda.. mě se to téma líbí, ale je fakt, že než by to jeden upravil, je půlnoc. Vymyslím něco jinýho. Napadají mě "zvířátka".. ještě to promyslím. :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Citace od: otaznik kdy 22.09.2006, 16:35:47
Jenom prosím, aby hospoda nebyla 13.9., protože ten den nemůžu. Ne, že by byl problém, kdybych tam nebyl jako člen kostek, ale chceme tam s Peterem předvést pravidla Kostky Truck Trialu.

Já bych pro 13.9. 2006 taky nebyl, bo to by bylo jako ve filmu "Zpátky do budoucnosti" ;D.

otaznik

Citace od: Raistlin M kdy 22.09.2006, 21:45:49
Citace od: otaznik kdy 22.09.2006, 16:35:47
Jenom prosím, aby hospoda nebyla 13.9., protože ten den nemůžu. Ne, že by byl problém, kdybych tam nebyl jako člen kostek, ale chceme tam s Peterem předvést pravidla Kostky Truck Trialu.

Já bych pro 13.9. 2006 taky nebyl, bo to by bylo jako ve filmu "Zpátky do budoucnosti" ;D.

Hehe.  ;D
Myslel jsem samozřejmě 13.10.

Robbed

#11
Od kolika a do kolika hodin to tak bývá jestli se můžu zeptat ? Teoreticky bych mohl jet, ale zase se musím vrátit v nějakou rozumnou hodinu zpátky do Brna  :-\ :P

edit: aspoň doufám že to setkání není nějak věkově omezený... :P

Colonel32

deti do 10 let jen pod dohledem rodicu (nebo strejdy Muzza)

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 24.09.2006, 17:49:14
deti do 10 let jen pod dohledem rodicu (nebo strejdy Muzza)

A děti nad 10? ;D ;D ;D

otaznik

Citace od: Raistlin M kdy 24.09.2006, 19:11:47

A děti nad 10? ;D ;D ;D
Děti nad 10 let chodí sami - podívej se na Colonela.  ;D

Colonel32

nebo na otaznika  ;D

vzdyt kazdej, kdo si hraje s legem je ve sve podstate stale dite...

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 24.09.2006, 22:29:28
nebo na otaznika  ;D

vzdyt kazdej, kdo si hraje s legem je ve sve podstate stale dite...
To ne, dětem LEGO do ruky nepatří!  ;D ;D ;D

Colonel32

musim uznat, ze tedka jsem se do toho zamotal...

a vzhledem k tomu, ze primarne souhlasim se svoji vetou, ze detem lego do rukou nepatri, jsem nucen odvolat sve tvrzeni, ze kazdy, kdo si hraje s legem, je dite, protoze tato dve tvrzeni jsou ve vzajemnem rozporu

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 24.09.2006, 23:02:32
musim uznat, ze tedka jsem se do toho zamotal...

a vzhledem k tomu, ze primarne souhlasim se svoji vetou, ze detem lego do rukou nepatri, jsem nucen odvolat sve tvrzeni, ze kazdy, kdo si hraje s legem, je dite, protoze tato dve tvrzeni jsou ve vzajemnem rozporu

leda že by si s legem všichni hráli "nelegálně" (kde toto kupodivu není odvozeno od slova lego, i když nezasvěcenému by to tak mohlo připadat...)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Jarmila

Citace od: otaznik kdy 22.09.2006, 16:35:47
Jenom prosím, aby hospoda nebyla 13.10., protože ten den nemůžu. Ne, že by byl problém, kdybych tam nebyl jako člen kostek, ale chceme tam s Peterem předvést pravidla Kostky Truck Trialu.

Pozměnila jsem anketu, s datem 13. 10. 2006 nebude počítáno.
Ten jeden jediný kostkáč, který zahlasoval na 13. 10. má smůlu.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Zatím to vypadá na 27.10.. 4 se to hodí a 9 je to šumák.. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 25.09.2006, 07:23:46
Pozměnila jsem anketu, s datem 13. 10. 2006 nebude počítáno.
Ten jeden jediný kostkáč, který zahlasoval na 13. 10. má smůlu.  ;)
Díky!  ;D

Jarmila

Citace od: robbed kdy 24.09.2006, 17:34:28
Od kolika a do kolika hodin to tak bývá jestli se můžu zeptat ? Teoreticky bych mohl jet, ale zase se musím vrátit v nějakou rozumnou hodinu zpátky do Brna  :-\ :P

edit: aspoň doufám že to setkání není nějak věkově omezený... :P

Takže pro další mimopražské zájemce o sraz: začátek standartně od 17.00, běžně do 21.00, pak zůstávají jen skalní příznivci.  :D Masarykovo nádraží tak 10 minut pěšky, Hlavní nádraží odhaduji na půl hodiny. Autobusové nádraží Florenc je taky tak do 10 minut. Tak se podle toho můžete rozhodnout.
Pro bližší informace prohledejte net, najdete tam vše, co se dopravní obslužnosti týče.  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: Llevelyn kdy 22.09.2006, 15:17:49
No.. klidně si to vezmu zase na hrb. ;D 8) Zorganizuju snad i nějakou stavitelskou soutěž, aby ti, co nechtějí nebo nemohou stavět auto, měli šanci. :P

Už se tu probíralo akční dioráma...tož asi totok. >:D

Navrhuji soutěž na téma Staré pověsti české. Velikost od vignetty po základovou desku zelenou nebo modrou nebo jinou té velikosti (ne silnice, to dá rozum). Členové poroty na papírek napíší, co které dílo dle jejich názoru představuje. Body budou připsány za počet shodných určení. Pak hodnocení celkového "uměleckého dojmu".
Tady se mohou vyřádit všichni, kdo nestaví soutěžní auto i ti, co budou řádit s autíčky.  ;D
A kdo už zapomněl o čem to je, tak si alespoň oživí školní vědomosti. Pokud nemáte doma Staré pověsti české, dají se půjčit v knihovně.  :-*
Ale bohužel jsou vyřazeni ti, co do hospůdky nepůjdou.

Nebo mám přidat ještě jednu anketu do Soutěže?

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 25.09.2006, 09:25:27
od 17.00, běžně do 21.00, pak zůstávají jen skalní příznivci.  :D Masarykovo nádraží tak 10 minut pěšky, Hlavní nádraží odhaduji na půl hodiny. Autobusové nádraží Florenc je taky tak do 10 minut.

Masarykovo nádraží cca 2 minuty pěšky, Hlavná nádraží cca 10 minut, Florenc cca 7 minut.

Raistlin M

Citace od: otaznik kdy 25.09.2006, 15:25:37
Citace od: Jarmila kdy 25.09.2006, 09:25:27
od 17.00, běžně do 21.00, pak zůstávají jen skalní příznivci.  :D Masarykovo nádraží tak 10 minut pěšky, Hlavní nádraží odhaduji na půl hodiny. Autobusové nádraží Florenc je taky tak do 10 minut.

Masarykovo nádraží cca 2 minuty pěšky, Hlavná nádraží cca 10 minut, Florenc cca 7 minut.


Jenže Jarmila je svobodomyslná osoba, chůzi si užívající, okolo se smějící. Trvá jí to tedy déle a každou minutu si užívá. 8)

Llevelyn

Tož soutěž bychom měli.. se mi to líbí... Jarmilo, můžeš, símtě, tu soutěž oficiálně vyhlásit? S pravidlama a bebechama, když už jsi to vymyslela? Já jdu do antikvariátu pro pověsti.. ze ZDŠ jsem už trochu dýl. ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Citace od: otaznik kdy 25.09.2006, 15:25:37
Citace od: Jarmila kdy 25.09.2006, 09:25:27
od 17.00, běžně do 21.00, pak zůstávají jen skalní příznivci.  :D Masarykovo nádraží tak 10 minut pěšky, Hlavní nádraží odhaduji na půl hodiny. Autobusové nádraží Florenc je taky tak do 10 minut.

Masarykovo nádraží cca 2 minuty pěšky, Hlavná nádraží cca 10 minut, Florenc cca 7 minut.

To budou čisté časy dosažitelnosti dopravních uzlů. Připočti dobu rozkoukání se na ulici, na kterou stranu to mám vůbec jít, v podchodu kterým východem vylézt nahoru, kde je nástupiště, koupit jízdenku na vlak, ... a možná i jiné úkony, než se se mnou rozjede prostředek hromadné dopravy. A seš na mých časech.
A připomínám, že nejsem tak "úplný vidlák v Praze". Bydlela jsem tam od srpna 1980 do prosince 1990. A centrum Prahy s hospůdkami mám obšláplý. To jste mohli tak maximálně do Mléčného baru na Václavském náměstí nebo na jahodový kokteil do Koruny.  ;D ;D ;D

To jen aby si někdo neřekl, je 19,58, za 2 minuty mi to jede z Florence, to mám akorát. A pak by neviděl ani koncová světla.  :P

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

***Banana.com

Citace od: Jarmila kdy 27.09.2006, 13:14:32
A připomínám, že nejsem tak "úplný vidlák v Praze". Bydlela jsem tam od srpna 1980 do prosince 1990. A centrum Prahy s hospůdkami mám obšláplý. To jste mohli tak maximálně do Mléčného baru na Václavském náměstí nebo na jahodový kokteil do Koruny.  ;D ;D ;D

No tak teď mi to nedá a musím si rýpnout >:D  :  Že oni Tě vyhnali z Práglu po "revoluci", když se zabíraly byty ÚV? ;D ;D Nic ve zlém, dělám si ...el, ale ta data k tomu prostě svádí >:D

Jarmila

Citace od: banana.com kdy 27.09.2006, 13:36:45
Citace od: Jarmila kdy 27.09.2006, 13:14:32
A připomínám, že nejsem tak "úplný vidlák v Praze". Bydlela jsem tam od srpna 1980 do prosince 1990. A centrum Prahy s hospůdkami mám obšláplý. To jste mohli tak maximálně do Mléčného baru na Václavském náměstí nebo na jahodový kokteil do Koruny.  ;D ;D ;D

No tak teď mi to nedá a musím si rýpnout >:D  :  Že oni Tě vyhnali z Práglu po "revoluci", když se zabíraly byty ÚV? ;D ;D Nic ve zlém, dělám si ...el, ale ta data k tomu prostě svádí >:D

Jsem si vykloubila sanici z pantů, jak jsem se smála.  ;D ;D ;D U mne to bylo: Jdi za svou láskouuuuuu....
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!