Výstava hraček 2006

Založil Jarmila, 04.09.2006, 16:46:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

Raistlin M

#30
Citace od: Legac kdy 29.09.2006, 21:37:36
Byl jsem tam okolo 15. hodiny
To jsme zrovna seděli s Jarmilou na kafi a řešili zásadní kostko-témata. Příště si vem fotografie a určitě nás najdeš buď u kafe, nebo u Lega. ;D

Jinak varování,pokud by tam někdo byl vozem a dal si venku, mezi halami,  nealkoholické točené pivo. Já jsem si ho tam dal a alkoholické bylo. Byli jsme tam ale busem, tak jsem to neřešil. 8)

Colonel32

vystava hracek byla super... byli jsme tam s kamosem, a asi pul hodiny jsme vydrzeli sledovat obrovske nakladaky na dalkove ovladani, jak je nakladaj zeminou, vozi ji okolo, a pak ji zase vysypavaj. A taky jsme zasli za Peetersem na jeho stanek s plastovejma modelama. Ale u tety kateriny nebylo nic zajimaveho, tam jsme jen prosli okolo

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 02.10.2006, 23:40:02
vystava hracek byla super... byli jsme tam s kamosem, a asi pul hodiny jsme vydrzeli sledovat obrovske nakladaky na dalkove ovladani, jak je nakladaj zeminou, vozi ji okolo, a pak ji zase vysypavaj. A taky jsme zasli za Peetersem na jeho stanek s plastovejma modelama. Ale u tety kateriny nebylo nic zajimaveho, tam jsme jen prosli okolo

U náklaďáků jsme taky strávil asi půl-třičtvrtě hodiny. Nevím, kdy jsi tam byl ty, mě říkal jeden z těch modelářů, že to nějak daj dohromady, tu trubku v zemi, co tam zakopávali a pak tam i pustěj vodu. Nebylo to už v chodu, když jsi tam byl? Docela by mě zajímalo , jak to dopadlo.

TomG

Nj chtel sem tam jit, ale zrovna sme se ten vikend stehovali do Letnan a predavali byt, kde sme byli v pronajmu, ze sme byli tak utahani, ze se mi ani nechtelo jet ty 3 zastavky autobusem na vystaviste. :( Skoda, priste.
Ty nakladaky si pamatuju z lonska.
Only the best can survive.

hobby

Ti, co tam byli... nebyla by nějaká fotka?

Colonel32

vodu jsem teda nevidel, jen bagrovali kopec a vozili zeminu na jeho druhou stranu....

PS byli jsme tam v sobotu okolo 11:00

Michal Moučka

Pár fotek z výstavy

Michal Moučka

další...

Michal Moučka

další...

Michal Moučka

ještě...

Michal Moučka

předposlední...

Michal Moučka

a konec.

hobby

Vidím, že bylo opravdu na co koukat. Dík za fotky.