Výstava For Kids v Praze v Letňanech 25.-28.5.2006

Založil Leguán, 25.05.2006, 14:28:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Leguán

Právě jsem se vrátil z "2. ročníku dětského veletrhu For Kids", který dnes začal na výstavišti v Letňanech a bude pokračovat až do neděle, a píšu sem, abych případné zájemce varoval a ušetřil jim čas a peníze - je to bída, nestojí to za návštěvu.

Za vstupné 80 Kč z celkové kapacity čtyř letňanských pavilonů uvidíte vystavovateli zaplněnou pouze jednu čtvrtinu jednoho pavilonu. Lego nikde žádné, jedinou vyjímkou bylo pár malých Lego setů (fotbal, Scala), které můžete dostat, pokud si na místě předplatíte deník Právo :(

(Až "veletrh" skončí, můžete to klidně smazat)

MildaPajda

ja sem si rikal, ze bych se skocil podivat na nejake LEGO...
ale asi to nema smysl.... docela se divim!...   :o
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Petrjr

   Pouze se ujišťuji - to NEní veletrh hraček, že ne? Ten bývá někdy na podzim, tuším, a vetšinou je spojen s modelářským veletrhem. Já jen, jestli mi něco neuteklo.

Citace od: Leguán kdy 25.05.2006, 14:28:36
... celkové kapacity čtyř letňanských pavilonů uvidíte vystavovateli zaplněnou pouze jednu čtvrtinu jednoho pavilonu...
Není to chyba? Čtvrtina jediného pavilonu? Pak to je opravdu nanic.

Llevelyn

#3
Veletrh je součástí For Archu.. myslím, tedy asi ne výstavy zaměřené na hračky, anobrž na stavbu etc. 8)


Sorry za nepřesné info, nám vesničanům to splývá.. zvláště když nečtem noviny a nemáme telku. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Petrjr

#4
Citace od: Llevelyn kdy 25.05.2006, 20:05:01
Veletrh je součástí For Archu.. myslím, tedy asi ne výstavy zaměřené na hračky, anobrž na stavbu etc. 8)
For Arch bývá na konci září

Michal Moučka

Je tam veletrh FOR HABITAT. Veletrh bydlení, nábytku,....

Leguán

#6
Není to For Arch, ten je až v září. Teď je For Habitat, a spolu s ním, podle oficiálního názvu, "2. ročník dětského veletrhu" For Kids.

Podle mého odhadu zabral For Habitat asi 2/3 haly č. 2 a "veletrh" For Kids asi 1/4 haly č. 3.

Loni tam bylo hraček mnohem víc, a na rozdíl od letoška tam bylo i Lego - například prostřednictvím obchodů Sparkys nebo Legáček - viz seznam vystavovatelů loňského ročníku.

Leguán

Citace od: Petrjr kdy 25.05.2006, 17:04:13
   Pouze se ujišťuji - to NEní veletrh hraček, že ne? Ten bývá někdy na podzim, tuším, a vetšinou je spojen s modelářským veletrhem. Já jen, jestli mi něco neuteklo.

Ne, Pražský veletrh hraček bude až 28.9.-1.10.2006, spolu s Model Hobby. Viz výstavní kalendář.

Citace od: Petrjr kdy 25.05.2006, 17:04:13
Citace od: Leguán kdy 25.05.2006, 14:28:36
... celkové kapacity čtyř letňanských pavilonů uvidíte vystavovateli zaplněnou pouze jednu čtvrtinu jednoho pavilonu...
Není to chyba? Čtvrtina jediného pavilonu? Pak to je opravdu nanic.

Bohužel není. Můj odhad zabrané plochy je 1/4 haly č.3. Místo obvyklých tří řad stánků se dvěma uličkami byly zabrány jen dvě řady s jednou uličkou, aby to nevypadalo tak krátké.

Petrjr

   Mockrát děkuji za upřesnění. Ušetřím peníze a spoustu času za zbytečnou návštěvu. Jen chudák ten první (zde Leguán), který to odskáče za všechny, než nás stihne varovat.