Lipno 2022

Založil peki, 04.10.2022, 12:01:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

V léte proběhla instalace a prezentace společných projektů:
Perničci
Elfí vesnička
Město
Ukázka ZOO

foto přiložím

peki

#1
Oslava 10 výročí výstavy na Lipně
KDE: Lipno
Kdy: 21.10-23.10
ubytování: uhradí Lipno/výstava

Jsou zvaní kostkaři. Ubytová bude od pátku 21.10. Hlavní program bude v sobotu 22.10

Chce se stát zakázkovým stavitelem? Lipno hledá další zájemce o zakázkové stavby.

Kdo se zúčastní ?:

Nezakázkoví stavitelé
1) peki s rodinnou
2) tomik
3) Vočko
4) Mirek od soboty
5) hobby od soboty (nespí)
6) nikolinek
7) Pomocník  2+2
8 RObkterý ten (s manželkou) změna v práci jinak by jel


Zakázkoví stavitelé (spíše kvůli orientaci kdo a kolik nás bude celkem)

1) Ryxe,Sanny
2) Hardegon
3) Malý Měch
4) Vasyk
5) linhy ?
6) Robbet
7) nevím o všech jen s kým jsem se potkal a mluvil o tom

Tomik

Chápu to dobře, že se bude jednat jen o "víkendovou párty", která nebude spojená s instalací další výstavy? Je už nějaký nástřel programu na sobotu? Nejde mi ani tak o detailní časový rozvrh, ale spíše o to, co se tam bude dít v globálu (nějaké soutěže nebo aktivity spojené s Legem, rozhovory nebo přednášky od zajímavých lidí, jídlo, pití apod.).
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Chápeš to dobře. O programu nic (zkusím zjistit) nevím, kromě toho že připravím aukci :)

Robbed

Výstava ještě bude pořád nainstalovaná, nebo tam už touhle dobou nebude nic k vidění?

peki

Citace od: Robbed kdy 06.10.2022, 12:32:59Výstava ještě bude pořád nainstalovaná, nebo tam už touhle dobou nebude nic k vidění?
výstava je pořád nainstalovaná. Nejsou pouze věci od Afolů a Harry Potter v kongesovém sále. Takže zůstala celá hala.

poMOCník

Můžu vzít celou rodinu? Samotnýho už mě na další akci nepustěj :)

peki

Citace od: poMOCník kdy 06.10.2022, 14:28:08Můžu vzít celou rodinu? Samotnýho už mě na další akci nepustěj :)
To je kolik lidí? Můžu se zeptat - odpověď bude asi podle kapacity (je rozdíl 10 koskařů nebo "2 rodiny od kostkaře" :)

Tomik

Dostal jsem opušťák od ženy, ;D takže si mě připište na seznam. Pokud by se někdo chtěl svézt z Prahy, tak ho můžu vzít s sebou.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

poMOCník

Citace od: peki kdy 06.10.2022, 16:40:47
Citace od: poMOCník kdy 06.10.2022, 14:28:08Můžu vzít celou rodinu? Samotnýho už mě na další akci nepustěj :)
To je kolik lidí? Můžu se zeptat - odpověď bude asi podle kapacity (je rozdíl 10 koskařů nebo "2 rodiny od kostkaře" :)

To jsou 2 dospělí a 2 děti. Pro ubytování to znamená 1 dvoupostel a 1 mala postel.

shane.p

Citace od: peki kdy 04.10.2022, 12:07:03Chce se stát zakázkovým stavitelem? Lipno hledá další zájemce o zakázkové stavby.

Po dlouhé době se vracím zpět na Kostky.org. Chtěl jsem se zeptat co všechno je potřeba k tomu stát se zakázkovým stavitelem? Jaké jsou nároky? Já, manželka i naše děti lego milují, jen na něj teď není tolik peněz co bychom si přáli (stavba domu a další výdaje). Ale věřím, že nějaké menší stavby třeba do nějakého většího celku bychom dohromady dali. Milujeme především modulární domy a pak lego stavby reálných staveb. Já osobně pak miluji castle a obecně středověkou tématiku.

Klidně ten můj post přesuňte do jiného vlákna, abych to tu tímto nespamoval. Díky.

Vočko

Já s holkama budeme ze soboty na neděli. S Janou jsem domluvený, vlaky z vitríny si odvezu. Těším se na vás.

Robbed

Taky máme domluveno, že se zúčastníme sobotního programu včetně přespání.
já + Cami5

nikolinek

Hlásím se na akci ze soboty na neděli. Díky.

peki

Ubytování všem dle vašeho požadavku potvrzeno.
RP

peki

Pojede někdo z moravského regionu?
Mám set pro:
- yoshimaku (Farma za ALbert)
- na cestě je poslední setím pro Samy 405 (náhrada letní výloha)

vezmu to v případě dostupné spojky na Lipno

Robbed

Ahoj, bohužel se nakonec nedostavíme kvůli nemoci. Užijte si to.

peki

Vyúčtování aukce zde